Milák Kristóf öt számban nevezett az országos bajnokságra

Sport, 2026.04.12

Milák Kristóf nevezett az úszók szerdán kezdődő soproni országos bajnokságára.

Párizs 2024 - Úszás - Milák Kristóf aranyérmes 100 méteres pillangóúszásban
A kétszeres olimpiai bajnok, háromszoros vb-aranyérmes, nyolcszoros Eb-győztes versenyző 50, 100 és 200 méter pillangón, valamint 50 és 100 méter gyorson szerepel a nevezési listán.

A 200 méter pillangón világcsúcstartó, 26 éves klasszis tavaly áprilisban, a kaposvári ob-n úszott legutóbb versenyen.

Gergely István, a Budapesti Honvéd SE ügyvezető elnöke január közepén erősítette meg a Nemzeti Sportrádiónak, hogy Milák visszatért a medencés edzésekhez.
(MTI)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!