Műkorcsolya GP-döntő - Negyedik a magyar páros a rövidprogram után

Sport, 2023.12.07

A rövidprogram után a negyedik helyen áll a Pavlova Maria, Sviatchenko Alexei páros a műkorcsolyázók és jégtáncosok pekingi Grand Prix-döntőjében.

Az idén Európa-bajnoki ötödik és világbajnoki hetedik magyar kettős a párosok csütörtöki versenyében 65,51 ponttal - a hazai szövetség Facebook-oldalának beszámolója szerint - az eddigi legjobbjával zárt.

Az első három helyen a Minerva Fabienne Hase, Nikita Volodin német, a Deanna Stellato-Dudek, Maxime Deschamps kanadai és a Sara Conti, Niccolo Macii olasz duó áll a pénteki kűr előtt. Ötödik a Rebecca Ghilardi, Filippo Ambrosini olasz, míg hatodik a Lia Pereira, Trennt Michaud kanadai kettős.

Az orosz születésű korcsolyázók alkotta magyar páros - amely először szerepel GP-döntőben - jól kezdte a szezont, a GP-sorozat vancouveri állomásán, a Skate Canadán október végén második volt, majd november közepén, az espoói fordulóban a harmadik helyen végzett.
(MTI)
 

Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!