Női vízilabda BL - Könnyedén győzött idegenben az UVSE

Sport, 2025.11.29

Az UVSE könnyedén győzött szombaton a görög Alimosz otthonában a női vízilabda Bajnokok Ligája csoportkörének harmadik fordulójában.

Csak az első negyed volt szoros, utána a magyar együttes hengerelt.

Az UVSE a csoportkör félidejében két győzelemmel és egy vereséggel áll, korábban legyőzte a Dunaújvárost és kikapott a görög Olimpiakosztól.

A csoportok első két helyezettje kerül a negyeddöntőbe.

  • Női Bajnokok Ligája, csoportkör, 3. forduló:

A csoport:

Alimosz (görög) - UVSE Helia-D 4-14 (3-2, 0-4, 0-4, 1-4)

a magyar csapat gólszerzői: Mácsai 4, Hajdú 3, Faragó 3, Fekete 2, Alaksza 1, Tiba 1

Később:

Olimpiakosz (görög)-Dunaújváros 17. 30

D csoport:

One Eger-ZV DE Zaan (holland) 19. 30

korábban:

C csoport:

Spandau Berlin (német) - FTC-Telekom Waterpolo 8-21 (1-6, 3-2, 2-6, 2-7)
(MTI)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!