Csak az első negyed volt szoros, utána a magyar együttes hengerelt.
Az UVSE a csoportkör félidejében két győzelemmel és egy vereséggel áll, korábban legyőzte a Dunaújvárost és kikapott a görög Olimpiakosztól.
A csoportok első két helyezettje kerül a negyeddöntőbe.
- Női Bajnokok Ligája, csoportkör, 3. forduló:
A csoport:
Alimosz (görög) - UVSE Helia-D 4-14 (3-2, 0-4, 0-4, 1-4)
a magyar csapat gólszerzői: Mácsai 4, Hajdú 3, Faragó 3, Fekete 2, Alaksza 1, Tiba 1
Később:
Olimpiakosz (görög)-Dunaújváros 17. 30
D csoport:
One Eger-ZV DE Zaan (holland) 19. 30
korábban:
C csoport:
Spandau Berlin (német) - FTC-Telekom Waterpolo 8-21 (1-6, 3-2, 2-6, 2-7)
(MTI)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!