Szlovák jégkorongliga - Szétlövésben veszített a DVTK

Sport, 2020.10.11

A DVTK Jegesmedvék csapata nagy csata végén, szétlövés után kapott ki Besztercebányán vasárnap a szlovák jégkorongliga alapszakaszában.

A miskolciak a második harmadban kerültek hátrányba, majd a harmadik játékrész közepén Magosi Bálint egyenlített, több gól pedig már nem esett. A büntetőknél három pár után a DVTK állt jobban, az utolsó két szlovák lövő viszont egyaránt betalált, magyar pedig már nem, így hazai siker született.

A Diósgyőr második meccsét játszotta a szezonban és másodszor veszített úgy, hogy pontot szerzett, mivel pénteken hosszabbításban maradt alul a vendég Slovan Bratislavával szemben.

Eredmény, Szlovák liga, alapszakasz:
HC Banska Bystrica (szlovák)-DVTK Jegesmedvék 2-1 (0-0, 1-0, 0-1, 0-0, 1-0) - szétlövés után