TV műsor

Tokió 2020 - A hétfői teljes műsor

Sport, 2021.08.02

A tokiói olimpia hétfői teljes műsora:



augusztus 2., hétfő (zárójelben a magyar idő), éremosztás 22 számban:

---------------------------------------------------------------------


ASZTALITENISZ (Tokiói Városi Sportcsarnok)
10.00-13.00 (3.00-6.00): férfi és női csapatverseny, nyolcaddöntő
14.30-17.30 (7.30-10.30): férfi és női csapatverseny, negyeddöntő
19.30-22.30 (12.30-15.30): férfi és női csapatverseny, negyeddöntő


ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion) - 5
9.00-11.55 (2.00-4.55): férfi kalapácsvetés, selejtező; női 1500 m, előfutam; FÉRFI TÁVOLUGRÁS, DÖNTŐ; női 200 m, előfutam; NŐI 100 M GÁT, DÖNTŐ
19.00-22.00 (12.00-15.00): női rúdugrás, selejtező; női 200 m, elődöntő; NŐI DISZKOSZVETÉS, DÖNTŐ; férfi 400 m, elődöntő; női 400 m gát, elődöntő; FÉRFI 3000 M AKADÁLY, DÖNTŐ; NŐI 5000 M, DÖNTŐ


BASEBALL (Jokohamai Stadion)

rájátszás, második kör:
12.00 (5.00): Izrael-Koreai Köztársaság
19.00 (12.00): Japán-Egyesült Államok


BIRKÓZÁS (Makuhari Rendezvényközpont, A csarnok) - 3
11.00-13.30 (4.00-6.30): férfi kötöttfogás 60 kg és 130 kg vigaszág; női 76 kg, vigaszág; férfi kötöttfogás 77 kg és 97 kg, nyolcaddöntő és negyeddöntő; női 68 kg, nyolcaddöntő és negyeddöntő
18.15-22.00 (11.15-15.00): férfi kötöttfogás 77 kg és 97 kg, elődöntő; női 68 kg elődöntő; FÉRFI KÖTÖTTFOGÁS 60 KG és 130 KG, bronzmérkőzés és DÖNTŐ; NŐI 76 KG bronzmérkőzés és DÖNTŐ


GYEPLABDA (Ói Gyeplabdastadion)

női torna, negyeddöntő:
9.30 (2.30): Németország-Argentína
12.00 (5.00): Ausztrália-India
18.30 (11.30): Hollandia - Új-Zéland
21.00 (14.00): Spanyolország - Nagy-Britannia


KAJAK-KENU (Sea Forest Kajak-kenu Pálya)
9.30-13.25 (2.30-6.25): előfutamok - női K-1 200 m, férfi C-2 1000 m, férfi K-1 1000 m, női K-2 500 m, reményfutamok - női K-1 200 m, férfi C-2 1000 m, férfi K-1 1000 m, női K-2 500 m


KÉZILABDA (Jojogi Nemzeti Stadion)

női torna:

A csoport:
9.00 (2.00): Koreai Köztársaság-Angola
19.30 (12.30): Hollandia-Montenegró
21.30 (14.30): Norvégia-Japán

B csoport:
11.00 (4.00): Franciaország-Brazília
14.15 (7.15): Spanyolország-Orosz olimpiai csapat
16.15 (9.15): Magyarország-Svédország



KOSÁRLABDA (Szaitama Szuper Aréna)

női torna:

B csoport:
10.00 (3.00): Nigéria-Japán
13.40 (6.40): Franciaország-Egyesült Államok

C csoport:
17.20 (10.20): Kína-Belgium
21.00 (14.00): Ausztrália-Puerto Rico


LABDARÚGÁS

női torna, elődöntő:
17.00 (10.00): Egyesült Államok-Kanada (Ibaraki Kasima Stadion)
20.00 (13.00): Ausztrália-Svédország (Jokohamai Nemzetközi Stadion)


LOVASSPORT (Lovas Park) - 2
17.00-22.25 (10.00-15.25): LOVASTUSA (díjugratás), egyéni selejtező és DÖNTŐ, csapat DÖNTŐ


MŰUGRÁS (Tokiói Vizes Központ)
15.00-17.30 (8.00-10.30): férfi 3 méteres műugrás, selejtező


PÁLYAKERÉKPÁR (Izu Velodróm) - 1
15.30-18.30 (8.30-11.30): NŐI CSAPATSPRINT, selejtező, első forduló, helyosztók, DÖNTŐ; női csapat üldözéses verseny, selejtező; férfi csapat üldözéses verseny, selejtező


RÖPLABDA (Ariake Aréna)

női torna:

A csoport
9.00 (2.00): Szerbia-Koreai Köztársaság
19.40 (12.40): Japán-Dominikai Köztársaság
21.45 (14.45): Brazília-Kenya

B csoport:
11.05 (4.05): Egyesült Államok-Olaszország
14.20 (7.20): Orosz olimpiai csapat-Törökország
16.25 (9.25): Kína-Argentína



SPORTLÖVÉSZET (Aszaka Lőtér) - 2
8.30-18.00 (1.30-11.00): FÉRFI GYORSTÜZELŐ PISZTOLY, alapverseny 2. nap, DÖNTŐ; FÉRFI KISÖBŰ SZABADPUSKA 3X40 LÖVÉSES ÖSSZETETT, alapverseny, DÖNTŐ



STRANDRÖPLABDA (Siokaze Park)
9.00-22.50 (2.00-15.50): férfi és női nyolcaddöntők


SÚLYEMELÉS (Tokiói Nemzetközi Fórum) - 2
11.50-14.00 (4.50-7.00): női 87 kg, B csoport, női +87 kg, B csoport
15.50-18.00 (8.50-11.00): NŐI 87 KG, A CSOPORT
19.50-22.00 (12.50-15.00): NŐI +87 KG, A CSOPORT


SZINKRONÚSZÁS (Tokiói Vizes Központ)
19.30-21.45 (12.30-14.45): párosverseny, szabadprogram, selejtező


TOLLASLABDA (Muszasino Sportközpont) - 2
13.00-15.30 (6.00-8.30): NŐI PÁROS bronzmérkőzés, DÖNTŐ
20.00-23.00 (13.00-16.00): FÉRFI EGYES bronzmérkőzés, DÖNTŐ


TORNA (Ariake Tornaközpont) - 3
17.00-19.40 (10.00-12.40): SZERENKÉNTI DÖNTŐK - FÉRFIAK: GYŰRŰ, UGRÁS, NŐK: TALAJ


VITORLÁZÁS (Enosima Jachtkikötő) - 2
12.05-18.00 (5.05-11.00): női és férfi 470-es, NŐI és FÉRFI 49-ES ÉREMFUTAM


VÍZILABDA (Tacumi Vízilabdaközpont)

férfi torna:

A csoport:
10.00 (3.00): Magyarország-Olaszország
11.30 (4.30): Görögország-Egyesült Államok
18.20 (11.20): Japán - Dél-afrikai Köztársaság

B csoport:
14.00 (7.00): Szerbia-Montenegró
15.30 (8.30): Spanyolország-Horvátország
19.50 (12.50): Ausztrália-Kazahsztán
(MTI)
 

Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!