TV műsor

Tokió 2020 - A magyarok programja: augusztus 2.

Sport, 2021.07.13



augusztus 2., hétfő (zárójelben a magyar idő):

----------------------------------------------


ASZTALITENISZ (Tokiói Városi Sportcsarnok)
10.00-13.00 (3.00-6.00): női csapatverseny, nyolcaddöntő (Magyarország?)
14.30-17.30 (7.30-10.30): női csapatverseny, negyeddöntő (Magyarország?)
19.30-22.30 (12.30-15.30): női csapatverseny, negyeddöntő (Magyarország?)


ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion)
9.00-11.55 (2.00-4.55): férfi kalapácsvetés, selejtező (Halász Bence); NŐI 100 M GÁT, DÖNTŐ (Kozák Luca?)


BIRKÓZÁS (Makuhari Rendezvényközpont, A csarnok)
11.00-13.30 (4.00-6.30): férfi kötöttfogás 77 kg (Lőrincz Tamás) és 97 kg (Szőke Alex) nyolcaddöntő és negyeddöntő
18.15-22.00 (11.15-15.00): férfi kötöttfogás 77 kg és 97 kg elődöntő


KAJAK-KENU (Sea Forest Kajak-kenu Pálya)
9.30-13.00 (2.30-6.00): előfutamok - női K-1 200 m (Lucz Dóra, Kárász Anna), férfi C-2 1000 m (Adolf Balázs, Fejes Dániel), férfi K-1 1000 m (Kopasz Bálint, Varga Ádám), női K-2 500 m (Kozák Danuta, Bodonyi Dóra; Csipes Tamara, Medveczky Erika), reményfutamok - női K-1 200 m (Lucz Dóra?, Kárász Anna?), férfi C-2 1000 m (Adolf Balázs, Fejes Dániel?), férfi K-1 1000 m (Kopasz Bálint?, Varga Ádám?), női K-2 500 m (Kozák Danuta, Bodonyi Dóra?; Csipes Tamara, Medveczky Erika?)


KÉZILABDA (Jojogi Nemzeti Stadion)
16.15 (9.15): női csoportmérkőzés, Magyarország-Svédország


SPORTLÖVÉSZET (Aszaka Lőtér)
11.30-17.40 (4.30-10.40): FÉRFI KISÖBŰ SZABADPUSKA 3X40 LÖVÉSES ÖSSZETETT (Pekler Zalán, Péni István), alapverseny, DÖNTŐ



TOLLASLABDA (Muszasino Sportközpont)
20.00-23.00 (13.00-16.00): FÉRFI EGYES bronzmérkőzés, DÖNTŐ (Krausz Gergely?)


TORNA (Ariake Tornaközpont)
17.00-19.40 (10.00-12.40): SZERENKÉNTI DÖNTŐK - NŐK: TALAJ (Kovács Zsófia?)


VÍZILABDA (Tacumi Vízilabdaközpont)
10.00 (3.00): férfi csoportmérkőzés (A): Magyarország-Olaszország
(MTI)
 

Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!