TV műsor

Tokió 2020 - A magyarok programja: augusztus 3.

Sport, 2021.07.13



augusztus 3., kedd (zárójelben a magyar idő):

---------------------------------------------


ASZTALITENISZ (Tokiói Fővárosi Sportcsarnok)
10.00-13.00 (3.00-6.00): női csapatverseny, negyeddöntő (Magyarország?)
14.30-17.30 (7.30-10.30): női csapatverseny, negyeddöntő (Magyarország?)
19.30-22.30 (12.30-15.30) női csapatverseny, elődöntő (Magyarország?)


ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion)
9.00-12.35 (2.00-5.35): férfi 1500 m, előfutam (Szögi István); női gerelyhajítás, selejtező (Szilágyi Réka); NŐI TÁVOLUGRÁS, DÖNTŐ (Nguyen Anasztázia?); FÉRFI 400 M GÁT, DÖNTŐ (Koroknai Máté?)
19.00-21.55 (12.00-14.55): férfi 110 m gát, előfutam (Szűcs Valdó); NŐI KALAPÁCSVETÉS, DÖNTŐ (Gyurátz Réka?); NŐI 800 M, DÖNTŐ (Bartha-Kéri Bianka?)


BIRKÓZÁS (Makuhari Rendezvényközpont, A csarnok)
11.00-13.30 (4.00-6.30): férfi kötöttfogás 77 kg (Lőrincz Tamás?) és 97 kg (Szőke Alex?) vigaszág, férfi kötöttfogás 67 kg (Korpási Bálint) és 87 kg (Lőrincz Viktor) nyolcaddöntő és negyeddöntő, női 62 kg (Sastin Marianna) nyolcaddöntő és negyeddöntő
18.15-22.00 (11.15-15.00): férfi kötöttfogás 67 kg és 87 kg elődöntő, női 62 kg elődöntő, FÉRFI KÖTÖTTFOGÁS 77 KG és 97 KG, bronzmérkőzés és DÖNTŐ


KAJAK-KENU (Sea Forest Kajak-kenu Pálya)
9.30-13.15 (2.30-6.15): középfutamok - női K-1 200 m (Lucz Dóra?, Kárász Anna?), férfi C-2 1000 m (Adolf Balázs, Fejes Dániel?), férfi K-1 1000 m (Kopasz Bálint?, Varga Ádám?), női K-2 500 m (Kozák Danuta, Bodonyi Dóra?; Csipes Tamara, Medveczky Erika?), DÖNTŐK - NŐI K-1 200 M (Lucz Dóra?, Kárász Anna?), FÉRFI C-2 1000 M (Adolf Balázs, Fejes Dániel?), FÉRFI K-1 1000 M (Kopasz Bálint?, Varga Ádám?), NŐI K-2 500 M (Kozák Danuta, Bodonyi Dóra?; Csipes Tamara, Medveczky Erika?)


ÖKÖLVÍVÁS (Kokugikan Aréna)
11.00-13.40 (4.00-6.40): férfi 57 kg elődöntő (Gálos Roland?)
17.00-19.40 (10.00-12.40): férfi 57 kg elődöntő (Gálos Roland?)


TORNA (Ariake Tornaközpont)
17.00-19.25 (10.00-12.25): TORNA, SZERENKÉNTI DÖNTŐK - NŐK: GERENDA (Kovács Zsófia?)


VITORLÁZÁS (Enosima Jachtkikötő)
14.30-16.50 (7.30-9.50): FINNDINGI ÉREMFUTAM (Berecz Zsombor?)


VÍZILABDA (Tacumi Vízilabdaközpont)
14.00-16.50 (7.00-9.50): két női negyeddöntő (Magyarország?)
18.20-21.10 (11.20-14.10): két női negyeddöntő (Magyarország?)
(MTI)
 

Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!