TV műsor

Tokió 2020 - A magyarok programja: augusztus 4.

Sport, 2021.07.13



augusztus 4., szerda (zárójelben a magyar idő):

-----------------------------------------------


ASZTALITENISZ (Tokiói Fővárosi Sportcsarnok)
10.00-13.00 (3.00-6.00): női csapatverseny, elődöntő (Magyarország?)


ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion)
9.00-12.25 (2.00-5.25): férfi gerelyhajítás, selejtező (Rivasz-Tóth Norbert); női hétpróba (100 m gát, magasugrás, Krizsán Xénia); férfi 110 m gát, elődöntő (Szűcs Valdó?)
18.30-22.00 (11.30-15.00): női hétpróba (súlylökés, 200 m); NŐI 3000 M AKADÁLY, DÖNTŐ (Kácser Zita, Tóth Lili, Wagner-Gyürkés Viktória?); FÉRFI KALAPÁCSVETÉS, DÖNTŐ (Halász Bence?)


BIRKÓZÁS (Makuhari Rendezvényközpont, A csarnok)
11.00-13.30 (4.00-6.30): férfi kötöttfogás 67 kg (Korpási Bálint?) és 87 kg (Lőrincz Viktor?) vigaszág; női 62 kg (Sastin Marianna?) vigaszág
18.15-22.00 (11.15-15.00): FÉRFI KÖTÖTTFOGÁS 67 KG és 87 KG bronzmérkőzés és DÖNTŐ, NŐI 62 KG bronzmérkőzés és DÖNTŐ


KAJAK-KENU (Sea Forest Kajak-kenu Pálya)
9.30-12.40 (2.30-5.40): előfutamok - férfi K-1 200 m (Tótka Sándor, Csizmadia Kolos), női C-1 200 m (Takács Kincső, Horányi Dóra), női K-1 500 m (Kozák Danuta, Csipes Tamara), férfi K-2 1000 m (Béke Kornél, Varga Ádám; Nádas Bence, Kopasz Bálint), reményfutamok - férfi K-1 200 m (Tótka Sándor?, Csizmadia Kolos?), női C-1 200 m (Takács Kincső?, Horányi Dóra?), női K-1 500 m (Kozák Danuta?, Csipes Tamara?), férfi K-2 1000 m (Béke Kornél, Varga Ádám?; Nádas Bence, Kopasz Bálint?)


KÉZILABDA (Jojogi Nemzeti Sportcsarnok)
9.30-11.30 (2.30-4.30): női negyeddöntő (Magyarország?)
13.15-15.15 (6.15-8.15): női negyeddöntő (Magyarország?)
17.00-19.00 (10.00-12.00): női negyeddöntő (Magyarország?)
20.45-22.45 (13.45-15.45): női negyeddöntő (Magyarország?)


NYÍLTVÍZI ÚSZÁS (Odaiba Kikötőpark)
6.30-9.10 (23.30-2.10): NŐI 10 KM (Olasz Anna)


SÚLYEMELÉS (Tokiói Nemzetközi Fórum)
13.50-16.00 (6.50-9.00): férfi plusz 109 kg, B csoport (Nagy Péter?)
19.50-22.00 (12.50-15.00): FÉRFI PLUSZ 109 KG, A CSOPORT (Nagy Péter?)


VÍZILABDA (Tacumi Vízilabdaközpont)
14.00-16.50 (7.00-9.50): két férfi negyeddöntő (Magyarország?)
18.20-21.10 (11.20-14.10): két férfi negyeddöntő (Magyarország?)
(MTI)
 

Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!