TV műsor

Tokió 2020 - A magyarok programja: július 24.

Sport, 2021.07.13



július 24., szombat (zárójelben a magyar idő):

----------------------------------------------


ASZTALITENISZ (Tokiói Fővárosi Sportcsarnok)
9.00-12.45 (2.00-5.45): férfi egyes selejtező (Majoros Bence?), női egyes selejtező (Póta Georgina?, Madarász Dóra?), vegyes páros nyolcaddöntő (Szudi Ádám, Pergel Szandra?)
14.15-17.15 (7.15-10.15): férfi és női egyes első forduló (Majoros Bence?, Póta Georgina?, Madarász Dóra?)
19.30-22.30 (12.30-15.30): férfi és női egyes első forduló (Majoros Bence?, Póta Georgina?, Madarász Dóra?)


CSELGÁNCS (Nippon Budokan)
11.00-14.30 (4.00-7.30): női 48 kg (Csernoviczki Éva), selejtező, negyeddöntő
17.00-19.50 (10.00-12.50): NŐI 48 KG, vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, DÖNTŐ


EVEZÉS (Sea Forest Evezős Pálya)
8.30-12.30 (1.30-5.30): reményfutamok - férfi egypár (Pétervári-Molnár Bendegúz?)


ORSZÁGÚTI KERÉKPÁR (Muszasinonomori Park - Fudzsi Nemzetközi Motorsport Versenypálya)
11.00-18.15 (4.00-11.15): FÉRFI MEZŐNYVERSENY (Valter Attila)


ÖKÖLVÍVÁS (Kokugikan Aréna)
11.00-14.30 (4.00-7.30): férfi 57 kg (Gálos Roland?) selejtező
17.00-20.30 (10.00-13.30): férfi 57 kg (Gálos Roland?) selejtező


SPORTLÖVÉSZET (Aszaka Lőtér)
8.30-11.25 (1.30-4.25): NŐI LÉGPUSKA (Mészáros Eszter) alapverseny, DÖNTŐ


TEKVONDÓ (Makuhari Rendezvényközpont, A csarnok)
10.00-17.00 (3.00-10.00): férfi 58 kg nyolcaddöntő (Salim Omar), negyeddöntő, elődöntő
19.00-22.30 (12.00-15.30): FÉRFI 58 KG vigaszág, bronzmérkőzés, DÖNTŐ



TENISZ (Ariake Teniszpark)
11.00-20.00 (4.00-13.00): férfi egyes (Fucsovics Márton?), női páros (Babos Tímea, Jani Réka?) első forduló


TOLLASLABDA (Muszasino Sportközpont)
9.00-14.30 (2.00-7.30): férfi és női egyes csoportmérkőzések (Sárosi Laura?, Krausz Gergely?)
18.00-22.00 (11.00-15.00): férfi és női egyes csoportmérkőzések (Sárosi Laura?, Krausz Gergely?)


ÚSZÁS (Tokiói Vizes Központ)
19.00-21.30 (12.00-14.30): előfutamok: férfi 400 m vegyes (Bernek Péter, Verrasztó Dávid), női 100 m pillangó (Sebestyén Dalma), férfi 400 m gyors (Zombori Gábor), női 400 m vegyes (Hosszú Katinka, Mihályvári-Farkas Viktória), férfi 100 m mell, női 4x100 m gyorsváltó


VÍVÁS (Makuhari Rendezvényközpont, B csarnok)
9.00-16.20 (2.00-9.20): férfi kard egyéni (Szilágyi Áron, Szatmári András, Decsi Tamás) 64-es tábla
18.00-22.25 (11.00-15.25): FÉRFI KARD egyéni elődöntő, bronzmérkőzés, DÖNTŐ
(MTI)
 

Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!