TV műsor

Tokió 2020 - A magyarok programja: július 25.

Sport, 2021.07.13



július 25., vasárnap (zárójelben a magyar idő):

-----------------------------------------------

ASZTALITENISZ (Tokiói Fővárosi Sportcsarnok)
10.00-12.00 (3.00-5.00): vegyes páros negyeddöntő (Szudi Ádám, Pergel Szandra?)
14.00-17.45 (7.00-10.45): férfi és női egyes második forduló (Majoros Bence?, Póta Georgina?, Madarász Dóra?)
20.00-22.00 (13.00-15.00): vegyes páros elődöntő (Szudi Ádám, Pergel Szandra?)


CSELGÁNCS (Nippon Budokan)
11.00-14.30 (4.00-7.30): női 52 kg (Pupp Réka) selejtező, negyeddöntő
17.00-19.50 (10.00-12.50): NŐI 52 KG vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, DÖNTŐ


EVEZÉS (Sea Forest Evezős Pálya)
9.00-11.40 (2.00-4.40): E/F elődöntő - férfi (Pétervári-Molnár Bendegúz?) egypár



KÉZILABDA (Jojogi Nemzeti Sportcsarnok)
21.30 (14.30): női csoportmérkőzés, Magyarország-Franciaország


SPORTLÖVÉSZET (ASZAKA LŐTÉR)
9.00-16.10 (2.00-9.10): NŐI LÉGPISZTOLY (Major Veronika) alapverseny, DÖNTŐ; FÉRFI LÉGPUSKA (Pekler Zalán, Péni István) alapverseny, DÖNTŐ


TENISZ (Ariake Teniszpark)
11.00-20.00 (4.00-13.00): férfi egyes (Fucsovics Márton?), női páros (Babos Tímea, Jani Réka?) első forduló


TOLLASLABDA (Muszasino Sportközpont)
10.00-15.30 (3.00-8.30): férfi és női egyes csoportmérkőzések (Sárosi Laura, Krausz Gergely?)
18.00-21.30 (11.00-14.30): férfi és női egyes csoportmérkőzések (Sárosi Laura, Krausz Gergely?)


TORNA (Ariake Tornaközpont)
10.00-13.35 (3.00-6.35): női selejtező (Kovács Zsófia?)
15.10-18.45 (8.10-11.45): női selejtező (Kovács Zsófia?)
20.20-22.00 (13.20-15.00): női selejtező (Kovács Zsófia?)


ÚSZÁS (Tokiói Vizes Központ)
10.30-12.20 (3.30-5.20): elődöntők, döntők - FÉRFI 400 M VEGYES (d) (Bernek Péter?, Verrasztó Dávid?), női 100 m pillangó (ed) (Sebestyén Dalma?), FÉRFI 400 M GYORS (d) (Zombori Gábor?), NŐI 400 M VEGYES (d) (Hosszú Katinka?, Mihályvári-Farkas Viktória?), férfi 100 m mell (ed), NŐI 4X100 M GYORSVÁLTÓ (d)
19.00-21.30 (12.00-14.30): előfutamok - női 100 m hát (Burián Katalin), férfi 200 m gyors (Kozma Dominik, Németh Nándor), női 100 m mell, férfi 100 m hát (Bohus Richárd, Telegdy Ádám), női 400 m gyors (Késely Ajna), férfi 4x100 m gyorsváltó (MAGYARORSZÁG)


VITORLÁZÁS (Enosima Jachtkikötő)
12.00-18.00 (5.00-11.00): női szörf (Cholnoky Sára), Laser Standard (Vadnai Benjamin), Laser Radial (Érdi Mária)


VÍVÁS (Makuhari Rendezvényközpont, B csarnok)
9.00-16.20 (2.00-9.20): női tőr (Kreiss Fanni, Kondricz Kata, Pásztor Flóra) és férfi párbajtőr egyéni (Siklósi Gergely) 64-es
18.00-22.25 (11.00-15.25): NŐI TŐR és FÉRFI PÁRBAJTŐR egyéni elődöntő, bronzmérkőzés, DÖNTŐ


VÍZILABDA (Tacumi Vízilabdaközpont)
11.30 (4.30): férfi csoportmérkőzés (A): Magyarország-Görögország
(MTI)
 

Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!