TV műsor

Tokió 2020 - A magyarok programja: július 26.

Sport, 2021.07.13



július 26., hétfő (zárójelben a magyar idő):

--------------------------------------------


ASZTALITENISZ (Tokiói Fővárosi Sportcsarnok)
10.00-13.00 (3.00-6.00): férfi és női egyes második forduló (Majoros Bence?, Póta Georgina?, Madarász Dóra?)
14.30-17.30 (7.30-10.30): férfi és női egyes harmadik forduló (Majoros Bence?, Póta Georgina?, Madarász Dóra?)
20.00-22.10 (13.00-15.10): VEGYES PÁROS bronzmérkőzés, DÖNTŐ (Szudi Ádám, Pergel Szandra?)


CSELGÁNCS (Nippon Budokan)
11.00-14.30 (4.00-7.30): női 57 kg (Karakas Hedvig) selejtező, negyeddöntő
17.00-19.50 (10.00-12.50): NŐI 57 KG vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, DÖNTŐ


EVEZÉS (Sea Forest Evezős Pálya)
9.00-11.20 (2.00-4.20): negyeddöntő - férfi egypár (Pétervári-Molnár Bendegúz?)


HEGYIKERÉKPÁR (Izui Hegyikerékpáros Pálya)
15.00-17.00 (8.00-10.00): FÉRFI TEREPVERSENY (Parti András)


TENISZ (Ariake Teniszpark)
11.00-20.00 (4.00-13.00): férfi egyes (Fucsovics Márton?), női páros (Babos Tímea, Jani Réka?) második forduló


TOLLASLABDA (Muszasin Sportközpont)
10.00-15.30 (3.00-8.30): férfi és női egyes csoportmérkőzések (Sárosi Laura?, Krausz Gergely?)
18.00-21.30 (11.00-14.30): férfi és női egyes csoportmérkőzések (Sárosi Laura?, Krausz Gergely?)


TRIATLON (Odaiba Kikötőpark)
6.30-9.00 (23.30-2.00): FÉRFI VERSENY (Bicsák Bence, Tóth Tamás)


ÚSZÁS (Tokiói Vizes Központ)
10.30-12.40 (3.30-5.40): elődöntők, döntők - NŐI 100 M PILLANGÓ (d) (Sebestyén Dalma?), férfi 200 m gyors (ed) (Kozma Dominik?, Németh Nándor?), női 100 m mell (ed), FÉRFI 100 M MELL (d), NŐI 400 M GYORS (d) (Késely Ajna?), férfi 100 m hát (ed) (Bohus Richárd?, Telegdy Ádám?), női 100 m hát (ed) (Burián Katalin?), FÉRFI 4X100 M GYORSVÁLTÓ (d) (Magyarország?)
19.00-21.30 (12.00-14.30): előfutamok - női 200 m gyors, férfi 200 m pillangó (Kenderesi Tamás, Milák Kristóf), női 200 m vegyes (Hosszú Katinka), női 1500 m gyors (Késely Ajna, Mihályvári-Farkas Viktória)


VITORLÁZÁS (Enosima Jachtkikötő)
12.00-18.00 (5.00-11.00): női szörf (Cholnoky Sára), Laser Standard (Vadnai Benjamin), Laser Radial (Érdi Mária)



VÍVÁS (Makuhari Rendezvényközpont, B csarnok)
9.00-16.20 (2.00-9.20): női kard 64-es tábla (Márton Anna, Pusztai Liza, Katona Renáta)
18.00-22.25 (11.00-15.25): NŐI KARD elődöntő, bronzmérkőzés, DÖNTŐ


VÍZILABDA (Tacumi Vízilabdaközpont)
15.30 (8.30): női csoportmérkőzés (B): Magyarország-Oroszország
(MTI)
 

Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!