TV műsor

Tokió 2020 - A magyarok programja: július 28.

Sport, 2021.07.13



július 28., szerda (zárójelben a magyar idő):

--------------------------------------------



ASZTALITENISZ (Tokiói Fővárosi Sportcsarnok)
10.00-13.00 (3.00-6.00): férfi és női egyes negyeddöntő (Majoros Bence?, Póta Georgina?, Madarász Dóra?)
15.00-18.00 (8.00-11.00): férfi és női egyes negyeddöntő (Majoros Bence?, Póta Georgina?, Madarász Dóra?)
20.00-22.00 (13.00-15.00): férfi egyes negyeddöntő (Majoros Bence?)


CSELGÁNCS (Nippon Budokan)
11.00-14.30 (4.00-7.30): férfi 90 kg (Tóth Krisztián) selejtező, negyeddöntő
17.00-19.50 (10.00-12.50): FÉRFI 90 KG vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, DÖNTŐ


EVEZÉS (Sea Forest Evezős Pálya)
8.30-11.40 (1.30-4.40): elődöntő - férfi egypár (Pétervári-Molnár Bendegúz?)


ÍJÁSZAT (Jumenosima Íjászpark)
9.30-13.25 (2.30-6.25): férfi 64-es tábla és 32-es tábla (Balogh Mátyás?)
16.00-18.40 (9.00-11.40): férfi 64-es tábla és 32-es tábla (Balogh Mátyás?)


KAJAK-KENU, SZLALOM (Kaszai Vadvízi Kajak-kenu Központ)
13.00-16.45 (6.00-9.45): női C-1 előfutamok (Schmid Julia)


ÖKÖLVÍVÁS (Kokugikan Aréna)
11.00-14.45 (4.00-7.45): férfi 57 kg nyolcaddöntő (Gálos Roland?)
17.00-20.45 (10.00-13.45): férfi 57 kg nyolcaddöntő (Gálos Roland?)


TENISZ (Ariake Teniszpark)
11.00-20.00 (4.00-13.00): férfi egyes harmadik forduló (Fucsovics Márton?), női páros negyeddöntő (Babos Tímea, Jani Réka?), vegyespáros első forduló


TOLLASLABDA (Muszasino Sportközpont)
9.00-14.30 (2.00-7.30): női egyes csoportmérkőzések (Sárosi Laura?)
18.00-21.30 (11.00-14.30): férfi egyes csoportmérkőzések (Krausz Gergely?)


ÚSZÁS (Tokiói Vizes Központ)
10.30-13.05 (3.30-6.05): elődöntők, döntők - férfi 100 m gyors (ed) (Németh Nándor?, Szabó Szebasztián?), NŐI 200 M GYORS (d), FÉRFI 200 M PILLANGÓ (d) (Kenderesi Tamás?, Milák Kristóf), női 200 m pillangó (ed) (Hosszú Katinka?, Kapás Boglárka?), férfi 200 m mell (ed), NŐI 200 M VEGYES (d) (Hosszú Katinka?), NŐI 1500 M GYORS (d) (Késely Ajna?, Mihályvári-Farkas Viktória?), FÉRFI 4X200 M GYORSVÁLTÓ (d) (Magyarország?)
19.00-21.30 (12.00-14.30): előfutamok - női 100 m gyors, férfi 200 m hát (Telegdy Ádám), női 200 m mell (Békési Eszter), férfi 200 m vegyes (Cseh László, Kós Hubert), női 4x200 m gyorsváltó (Magyarország)


VITORLÁZÁS (Enosima Jachtkikötő)
12.00-18.00 (5.00-11.00): női szörf (Cholnoky Sára), Finndingi (Berecz Zsombor)


VÍVÁS (Makuhari Rendezvényközpont, B csarnok)
10.00-15.20 (3.00-8.20): férfi kard csapatverseny (Szilágyi Áron, Szatmári András, Decsi Tamás, Gémesi Csanád), nyolcaddöntő, negyeddöntő, mérkőzések az 5-8. helyért, elődöntő, mérkőzés az 5. és a 7. helyért
18.30-20.40 (11.30-13.40): FÉRFI KARD CSAPATVERSENY, bronzmérkőzés, DÖNTŐ


VÍZILABDA (Tacumi Vízilabdaközpont)
14.00 (7.00): női csoportmérkőzés (B): Magyarország-Egyesült Államok
(MTI)
 

Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!