TV műsor

Tokió 2020 - A magyarok programja: július 29.

Sport, 2021.07.13



július 29., csütörtök (zárójelben a magyar idő):

------------------------------------------------

ASZTALITENISZ (Tokiói Fővárosi Sportcsarnok)
11.00-13.00 (4.00-6.00): női egyes elődöntő (Póta Georgina?, Madarász Dóra?)
15.00-17.00 (8.00-10.00): férfi egyes elődöntő (Majoros Bence?)
20.00-22.10 (13.00-15.10): NŐI EGYES bronzmérkőzés, DÖNTŐ (Póta Georgina?, Madarász Dóra?)


CSELGÁNCS (Nippon Budokan)
11.00-14.30 (4.00-7.30): férfi 100 kg (Cirjenics Miklós) selejtező, negyeddöntő
17.00-19.50 (10.00-12.50): FÉRFI 100 KG vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, DÖNTŐ


EVEZÉS (Sea Forest Evezős Pálya)
8.30-11.50 (1.30-4.50): F, E és D döntő - férfi egypár (Pétervári-Molnár Bendegúz?)


ÍJÁSZAT (Jumenosima Íjászpark)
9.30-13.25 (2.30-6.25): férfi 64-es tábla és 32-es tábla (Balogh Mátyás?)
16.00-18.40 (9.00-11.40): férfi egyéni 64-es tábla és 32-es tábla (Balogh Mátyás?)


KAJAK-KENU, SZLALOM (Kaszai Vadvízi Kajak-kenu Központ)
14.00-16.45 (7.00-9.45): NŐI C-1 középfutam, DÖNTŐ (Schmid Julia?)


KÉZILABDA (Jojogi Nemzeti Sportcsarnok)
19.30 (12.30): női csoportmérkőzés, Magyarország-Oroszország (ROC)


SPORTLÖVÉSZET (Aszaka Lőtér)
9.00-12.45 (2.00-5.45): női sportpisztoly (Major Veronika), pontlövészet, 30 lövés


TENISZ (Ariake Teniszpark)
11.00-20.00 (4.00-13.00): férfi egyes negyeddöntő (Fucsovics Márton?), női páros elődöntő (Babos Tímea, Jani Réka?), vegyes páros negyeddöntő


TOLLASLABDA (Muszasino Sportközpont)
9.00-15.30 (2.00-8.30): női egyes nyolcaddöntő (Sárosi Laura?)
17.00-22.00 (10.00-15.00): férfi egyes nyolcaddöntő (Krausz Gergely?)



TORNA (Ariake Tornaközpont)
19.50-22.05 (12.50-15.05): NŐI EGYÉNI ÖSSZETETT DÖNTŐ (Kovács Zsófia?)


ÚSZÁS (Tokiói Vizes Központ)
10.30-13.10 (3.30-6.10): elődöntők, döntők - FÉRFI 800 M GYORS (d) (Kalmár Ákos?), FÉRFI 200 M MELL (d), női 100 m gyors (ed), férfi 200 m hát (ed) (Telegdy Ádám?), NŐI 200 M PILLANGÓ (d) (Hosszú Katinka?, Kapás Boglárka?), FÉRFI 100 M GYORS (d) (Szabó Szebasztián?, Németh Nándor?), női 200 m mell (ed), férfi 200 m vegyes (ed) (Cseh László?, Kós Hubert?), NŐI 4X200 M GYORSVÁLTÓ (d) (Magyarország?)
19.00-21.30 (12.00-14.30): előfutamok - női 800 m gyors (Késely Ajna), férfi 100 m pillangó (Milák Kristóf, Szabó Szebasztián), női 200 m hát (Burián Katalin, Hosszú Katinka), 4x100 m mix vegyesváltó (Magyarország)


VÍVÁS (Makuhari Rendezvényközpont, B csarnok):
9.00-16.25 (7.00-9.25): női tőr csapatverseny (Kreiss Fanni, Kondricz Kata, Pásztor Flóra, Mohamed Aida) nyolcaddöntő, negyeddöntő, mérkőzések az 5-8. helyért, elődöntő, mérkőzés az 5. és a 7. helyért
18.30-21.30 (11.30-14.30): NŐI TŐR CSAPATVERSENY, bronzmérkőzés, DÖNTŐ


VITORLÁZÁS (Enosima Jachtkikötő)
12.00-18.00 (5.00-11.00): női szörf (Cholnoky Sára), Laser Standard (Vadnai Benjamin), Laser Radial (Érdi Mária), Finndingi (Berecz Zsombor)


VÍZILABDA (Tacumi Vízilabdaközpont)
10.00 (3.00): férfi csoportmérkőzés (A): Magyarország - Dél-afrikai Köztársaság
(MTI)
 

Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!