TV műsor

Tokió 2020 - A magyarok programja: július 31.

Sport, 2021.07.13



július 31., szombat (zárójelben a magyar idő):

---------------------------------------------


ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion)
9.00-12.00 (2.00-5.00): női 100 m gát, előfutam (Kozák Luca)
19.00-21.55 (12.00-14.55): női 800 m, elődöntő (Bartha-Kéri Bianka?)


ÍJÁSZAT (Jumenosima Íjászpark)
9.30-11.15 (2.30-4.15): férfi egyéni nyolcaddöntő (Balogh Mátyás?)
14.45-17.20 (7.45-10.20): FÉRFI EGYÉNI negyeddöntő, elődöntő, bronzmérkőzés, DÖNTŐ (Balogh Mátyás?)


KÉZILABDA (Jojogi Nemzeti Sportcsarnok)
19.30 (12.30): női csoportmérkőzés: Magyarország-Spanyolország



SPORTLÖVÉSZET (Aszaka Lőtér)
12.00-17.10 (5.00-10.10): NŐI KISÖBŰ SZABADPUSKA 3X40 LÖVÉSES ÖSSZETETT (Mészáros Eszter), alapverseny, DÖNTŐ


TOLLASLABDA (Muszasino Sportközpont)
9.00-16.00 (2.00-9.00): férfi egyes negyeddöntő (Krausz Gergely?)
18.00-23.00 (11.00-16.00): női egyes elődöntő (Sárosi Laura?)


TENISZ (Ariake Teniszpark)
12.00-20.00 (5.00-13.00): férfi egyes bronzmérkőzés (Fucsovics Márton?), női páros bronzmérkőzés (Babos Tímea, Jani Réka?), vegyespáros bronzmérkőzés


TRIATLON (Odaiba Kikötőpark)
7.30-9.25 (0.30-2.25): VEGYES VÁLTÓ (Bragmayer Zsanett, Tóth Tamás, Kovács Zsófia, Bicsák Bence)


ÚSZÁS (Tokiói Vizes Központ)
10.30-12.20 (3.30-5.20): elődöntők, döntők - FÉRFI 100 M PILLANGÓ (d) (Milák Kristóf?, Szabó Szebasztián?), NŐI 200 M HÁT (d) (Burián Katalin?, Hosszú Katinka?), NŐI 800 M GYORS (d) (Késely Ajna?), férfi 50 m gyors (ed) (Lobanovszkij Maxim?), női 50 m gyors (ed), 4X100 M MIX VEGYES VÁLTÓ (d) (Magyarország)


VITORLÁZÁS (Enosima Jachtkikötő)
12.00-18.00 (5.00-11.00): Finndingi (Berecz Zsombor), NŐI SZÖRF (Cholnoky Sára?) ÉREMFUTAM



VÍVÁS (Makuhari Rendezvényközpont, B csarnok)
10.00-15.20 (3.00-8.20): női kard csapatverseny (Márton Anna, Pusztai Liza, Katona Renáta, Battai Sugár), nyolcaddöntő, negyeddöntő, mérkőzések az 5-8. helyért, elődöntő, mérkőzés az 5. és a 7. helyért
18.30-20.40 (11.30-13.40): NŐI KARD CSAPATVERSENY, bronzmérkőzés, DÖNTŐ


VÍZILABDA (Tacumi Vízilabdaközpont)
14.00 (7.00): férfi csoportmérkőzés (A): Magyarország-Egyesült Államok
(MTI)
 

Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!