TV műsor

Tokió 2020 - A magyarok vasárnapi programja

Sport, 2021.07.24

A magyarok vasárnapi programja a tokiói olimpián:



július 25., vasárnap (zárójelben a magyar idő):

-----------------------------------------------

ASZTALITENISZ (Tokiói Fővárosi Sportcsarnok)
14.00 (7.00): férfi és női egyes második forduló, Póta Georgina-Rachel Moret (svájci)


CSELGÁNCS (Nippon Budokan)
11.00 (4.00): női 52 kg, Pupp Réka-Majlinda Kelmendi (koszovói) selejtező, nyolcaddöntő, negyeddöntő
17.00 (10.00): NŐI 52 KG vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, DÖNTŐ


EVEZÉS (Sea Forest Evezős Pálya)
12.00 (5.00): negyeddöntő - férfi egypár (Pétervári-Molnár Bendegúz)


KÉZILABDA (Jojogi Nemzeti Sportcsarnok)
21.30 (14.30): női csoportmérkőzés, B csoport: Magyarország-Franciaország


SPORTLÖVÉSZET (ASZAKA LŐTÉR)
9.00 (2.00): női légpisztoly (Major Veronika) alapverseny
11.15 (4.15): DÖNTŐ
13.00 (6.00): férfi légpuska (Pekler Zalán, Péni István) alapverseny
15.30 (8.30): DÖNTŐ


TENISZ (Ariake Teniszpark)
12.30 körül (5.30 körül): férfi egyes, 1. forduló: Fucsovics Márton-Hubert Hurkacz (lengyel, 7.)


TOLLASLABDA (Muszasino Sportközpont)
13.20 (6.20): férfi egyes csoportmérkőzés: Krausz Gergely-Anthony Sinisuka Ginting (indonéz)
19.20 (12.20): női egyes csoportmérkőzés: Sárosi Laura-Ratchanok Intanon (thaiföldi)


TORNA (Ariake Tornaközpont)
20.20 (13.20): női selejtező (Kovács Zsófia)


ÚSZÁS (Tokiói Vizes Központ)
10.30 (3.30): elődöntők, döntők
10.30 (3.30): FÉRFI 400 M VEGYES (d) (Verrasztó Dávid)
10.40 (3.40): női 100 m pillangó (ed)
10.52 (3.52): FÉRFI 400 M GYORS (d)
11.12 (4.12): NŐI 400 M VEGYES (d) (Hosszú Katinka, Mihályvári-Farkas Viktória)
19.00 (12.00): előfutamok
19.12 (12.12): női 100 m hát (Burián Katalin)
19.24 (12.24): férfi 200 m gyors (Németh Nándor)
19.27 (12.27): férfi 200 m gyors (Kozma Dominik)
19.58 (12.58): férfi 100 m hát (Telegdy Ádám)
20.03 (13.03): férfi 100 m hát (Bohus Richárd)
20.24 (13.24): női 400 m gyors (Késely Ajna)
20.35 (13.35): férfi 4x100 m gyorsváltó (MAGYARORSZÁG)


VITORLÁZÁS (Enosima Jachtkikötő)
12.05 (5.05): Laser Radial (Érdi Mária) 1-2. futam
14.35 (7.35): Laser Standard (Vadnai Benjamin) 1-2. futam
15.05 (8.05): női szörf (Cholnoky Sára) 1-3. futam


VÍVÁS (Makuhari Rendezvényközpont, B csarnok)
9.00 (2.00): női tőr egyéni 64-es tábla - Pásztor Flóra-Meriem Mebarki (algériai)
10.25 (3.25): női tőr egyéni 32-es tábla - Kreiss Fanni-Martina Batini (olasz)
11.25 (4.25): női tőr egyéni 32-es tábla - Kondricz Kata-Alice Volpi (olasz)
11.55 (5.55): férfi párbajtőr egyéni 32-es tábla - Siklósi Gergely-Tung Csao (kínai)/Marc-Antoine Blais-Bélanger (kanadai)
18.00 (11.00): női tőr elődöntő
19.00 (12.00): férfi párbajtőr elődöntő
19.50 (12.50): női tőr bronzmérkőzés
20.20 (13.20): férfi párbajtőr bronzmérkőzés
20.45 (13.45): női tőr döntő
21.15 (14.15): férfi párbajtőr döntő


VÍZILABDA (Tacumi Vízilabdaközpont)
11.30 (4.30): férfi csoportmérkőzés, A csoport, 1. forduló: Magyarország-Görögország
(MTI)
 

Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!