TV műsor

Tokió 2020 - A vasárnapi magyar mérleg

Sport, 2021.07.25

A magyar versenyzők vasárnapi eredményei a tokiói olimpián:



ASZTALITENISZ (Tokiói Fővárosi Sportcsarnok)
női egyes: Póta Georgina a második fordulóban 4-1-re kikapott a svájci Georgina-Rachel Moret-től


CSELGÁNCS (Nippon Budokan)
női 52 kg: Pupp Réka két győzelem után kikapott a negyeddöntőben, majd a vigaszágon egyszer győzött, a bronzmérkőzésen pedig vesztett, ezzel 5. lett


EVEZÉS (Sea Forest Evezős Pálya)
férfi egypár: a hétfőről előrehozott negyeddöntőben Pétervári-Molnár Bendegúz futamában második lett, ezzel a szerdai elődöntőbe jutott


KÉZILABDA (Jojogi Nemzeti Sportcsarnok)
női csoportmérkőzés, B csoport, 1. forduló: Franciaország-Magyarország 30-29


SPORTLÖVÉSZET (Aszaka Lőtér)
női légpisztoly: Major Veronika 34.
férfi légpuska: Péni István 5., Pekler Zalán 39.


TENISZ (Ariake Teniszpark)
férfi egyes: Fucsovics Márton vállsérülés miatt visszalépett a lengyel Hubert Hurkacz elleni első fordulós mérkőzése előtt


TOLLASLABDA (Muszasino Sportközpont)
férfi egyes, csoportmérkőzés: Anthony Sinisuka Ginting (indonéz, 5.)-Krausz Gergely 2-0 (13, 8)
női egyes, csoportmérkőzés: Ratchanok Intanon (thaiföldi, 5.)-Sárosi Laura 2-0 (5, 10)


TORNA (Ariake Tornaközpont)
női selejtező: Kovács Zsófia bejutott az egyéni összetett csütörtöki döntőjébe, míg felemáskorláton a harmadik számú tartalék


ÚSZÁS (Tokiói Vizes Központ)
férfi 400 m vegyes: Verrasztó Dávid 4.
női 400 m vegyes: Hosszú Katinka 5., Mihályvári-Farkas Viktória 6.
női 100 m hát: Burián Katalin 18., és nem jutott tovább az elődöntőbe
férfi 200 m gyors: Németh Nándor a 12. idővel elődöntős, míg Kozma Dominik 28., és nem jutott tovább
férfi 100 m hát: Telegdy Ádám a 29., és nem jutott tovább, Bohus Richárdot kizárták
női 400 m gyors: Késely Ajna 10., és nem jutott döntőbe
férfi 4x100 m gyorsváltó: a magyar staféta a 6. idővel döntős


VITORLÁZÁS (Enosima Jachtkikötő)
Laser Radial: Érdi Mária a 19. és 18. helyen futott be
Laser Standard: Vadnai Benjamin az első futamban 7. lett, a másodikat elhalasztották
női szörf: Cholnoky Sára mindhárom vasárnapi futamban a 27., utolsó helyen végzett


VÍVÁS (Makuhari Rendezvényközpont, B csarnok)
női tőr egyéni: Kreiss Fanni egy győzelemmel a nyolcaddöntőig jutott és 15. lett. Pásztor Flóra egy siker után a legjobb 32 között búcsúzott, és ott fejezte be szereplését a 32 között kezdő Kondricz Kata is. Előbbi 32., utóbbi 29. lett.
férfi párbajtőr egyéni: Siklósi Gergely ezüstérmet nyert.


VÍZILABDA (Tacumi Vízilabdaközpont)
férfi csoportmérkőzés, A csoport, 1. forduló: Görögország-Magyarország 10-9
(MTI)
 

Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!