U21-es Eb-selejtező - A magyarok gólszerzője szerint rendbe kell tenni a védekezést

Sport, 2023.10.14

A skótok otthonában 3-1-es vereséget szenvedő magyarok gólját szerző Kovács Barnabás szerint az U21-es labdarúgó-válogatottnak leginkább a védekezését kell rendbe tennie.

"Nagyon rosszul kezdtük a mérkőzést, egyszerűen belealudtunk az elejébe. A skótok jól szervezetten futballoztak, magas labdák után második lehetőségekből dolgoztak, és négy helyzetből kettőt be is lőttek" - értékelt ZTE futballistája péntek este a Kossuth Rádiónak a Motherwellben rendezett összecsapást követően.

A 20 esztendős játékos egy szöglet után szépített, ezzel megszerezte első gólját az utánpótlás-válogatottban.

"Jó lett volna persze, ha mindez győztes meccsen sikerül, de azért örülök, hogy betaláltam" - fogalmazott Kovács, aki belgák elleni, kedden az Új Hidegkuti Nándor Stadionban sorra kerülő összecsapással kapcsolatban megjegyezte, egyénileg rendkívül képzet ellenfélről van szó, és a legfontosabb, hogy a védekezést rendbe kell tenni ellenük.
(MTI)
 

Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!