Visszavonul a DVTK jégkorongcsapatának kapitánya

Sport, 2026.04.04

Bejelentette visszavonulását Miskolczi Márk, a jégkorong Erste Ligában az elődöntőben búcsúzott DVTK Jegesmedvék csapatkapitánya.

A klub a közösségi oldalán közölte Miskolczi döntését, aki a DVTK saját nevelésű játékosaként 17 szezont játszott a felnőtt csapatban, háromszoros bajnok és kétszer nyert Magyar Kupát, karrierje során 694 bajnoki mérkőzést játszott és 24-szer szerepelt a magyar válogatottban.


A 32 éves Miskolczi a visszavonulása után a csapat szakmai igazgatójaként dolgozik tovább.
(MTI)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!