Vívó-vb-2025 - Ezüstérmes a férfi párbajtőrcsapat
Sport, 2025.07.30
Ezüstérmet nyert a Siklósi Gergely, Koch Máté, Andrásfi Tibor, Keszthelyi Zsombor összeállítású magyar férfi párbajtőrcsapat a tbiliszi vívó-világbajnokságon.
Kövess minket a Facebookon!
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!