Vívó-vb-2025 - Ezüstérmes a férfi párbajtőrcsapat

Sport, 2025.07.30

Ezüstérmet nyert a Siklósi Gergely, Koch Máté, Andrásfi Tibor, Keszthelyi Zsombor összeállítású magyar férfi párbajtőrcsapat a tbiliszi vívó-világbajnokságon.

 
(MTI)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!