TV műsor

Női kosárlabda NB I - Otthon kapott ki a BEAC

A BEAC saját pályáján hatpontos vereséget szenvedett a Ceglédtől a női kosárlabda NB I alapszakaszának szombati játéknapján.
2019.02.23 | 17:51 | Sport | Kosárlabda

TOTÓ-eredmények

A TOTÓ 8. heti, második fordulós szelvényén szereplő mérkőzések eredményei:
2019.02.23 | 17:49 | Sport | Labdarúgás

A Balatonfüredi KSE öt góllal kikapott a francia Saint-Raphaël Var HB csapatától a férfi kézilabda EHF Kupa csoportkörének harmadik fordulójában, szombaton Veszprémben.
2019.02.23 | 17:33 | Sport | Kézilabda

Sport Hírfolyam

Kosárlabda 17:51 Női kosárlabda NB I - Otthon kapott ki a BEAC
Labdarúgás 17:49 TOTÓ-eredmények
Kézilabda 17:33 Férfi kézilabda EHF Kupa - Harmadik csoportmeccsét is elveszítette a Balatonfüred
Labdarúgás 17:32 Labdarúgó NB I - Afrikai Nemzetek Kupája-győztes csatárt szerződtetett az Újpest
Kajak-Kenu 16:56 Schmidt Gábor: a magyar kajak-kenu stabil lábakon áll
Kézilabda 16:35 Női kézilabda NB I - Elképesztő végjáték, kapusa két góljával nyert otthon a Vác
Kézilabda 15:39 Női kézilabda BL - Bukarestben biztosította csoportelsőségét a Győr
Labdarúgás 15:38 Eb-selejtező - Lemondta a válogatottságot a szlovák nemzeti csapat kapitánya
Egyéb 14:49 Magyar Parasport Napja - 535 oktatási intézmény csatlakozott
Küzdősportok 13:59 Kötöttfogású Magyar Nagydíj - Visszafogott magyar szereplés szombat délelőtt
Egyéb 12:35 Pétervári-Molnár és Galambos győzelme az evezős ergométeres ob-n
Egyéb 12:04 Budapesti női tenisztorna - Négy között a címvédő
Küzdősportok 22:59 Magyar Ring Gála - Szellő Imre és Kis Máté is kiütéssel győzött a budakalászi bokszgálán
Kosárlabda 21:51 Férfi kosárlabda vb-selejtező - Vereség Olaszországban, nem juthat ki a válogatott
Kosárlabda 21:47 GYORSHÍR - Férfi kosárlabda vb-selejtező - Vereség Olaszországban, nem juthat ki a válogatott
Egyéb 21:25 Budapesti női tenisztorna - Stollár Fanny döntős párosban
Egyéb 21:24 Szlovák jégkorongliga - Hosszabbításban kapott ki a DVTK
Egyéb 21:24 Jégkorong Erste Liga - Szétlövéses vereséggel fejezte be az idényt a Vasas
Egyéb 20:42 Szlovák jégkorongliga - A MAC kikapott Zólyomban, mégis küzdhet a rájátszásért
Egyéb 20:23 Jégkorong Erste Liga - Másodikként zárta a középszakaszt az Újpest
Kézilabda 20:22 Női kézilabda NB I - Egri vereség Mosonmagyaróváron
Kézilabda 20:21 Női kézilabda NB I - Egri vereség Mosonmagyaróváron
Egyéb 20:20 Osztrák jégkorongliga - Ezúttal sem nyert a középszakaszban a Fehérvár
Egyéb 20:11 Budapesti női tenisztorna - Potapova a négy között
Kézilabda 19:50 Férfi kézilabda NB I - Egy góllal nyert a Cegléd
Kézilabda 18:35 Női kézilabda NB I - Budaörsön nyert a Kisvárda
Egyéb 17:04 Budapesti női tenisztorna - Az ötödik kiemelt legyőzte a harmadikat
Egyéb 15:35 Északisí-vb - Nagysáncon nem jutott döntőbe Molnár Flórián
Labdarúgás 13:31 Európa-liga - A Salzburg a Napolit, a Dinamo Kijev a Chelsea-t kapta
Labdarúgás 11:04 Labdarúgó NB I - A Ferencvárosra és a Vidire sem vár nehéz feladat - ELŐZETES
Kézilabda 10:36 Női kézilabda BL - Bukarestben biztosíthatja be csoportelsőségét a Győr - ELŐZETES
Röplabda 10:04 Női röplabda Közép-európai Liga - Botrányba fulladhat a négyes döntő
Labdarúgás 09:23 CONCACAF BL - Németh góllal segítette csapatát
Kézilabda 09:18 Férfi kézilabdakupák - Sorozatban hatodszor győzhet a Veszprém - ELŐZETES
Vízilabda 08:55 Születésnap - Gerendás György 65 éves