Egyéb 09:48 Ezüstérmet szerzett Ausztráliában a paratriatlonos Mocsári Bence
Egyéb 09:10 Négy érmet szerzett a para-asztalitenisz válogatott Costa Braván
Egyéb 22:08 Rövidpályás gyorskorcsolya-vb - Bánhidi: jelenleg ez a realitás
Egyéb 20:54 Rövidpályás gyorskorcsolya-vb - Elődöntős a magyar női váltó
Egyéb 19:40 Rövidpályás gyorskorcsolya-vb - Egyetlen magyar sem jutott tovább 1000 méteren
Labdarúgás 18:38 Bajnokok Ligája - Real-City és PSG-Barcelona párharc a negyeddöntőben
Labdarúgás 17:53 Európa-liga - Az Atalanta vár a Liverpoolra a negyeddöntőben
Labdarúgás 17:47 Konferencia-liga - Lehet görög házidöntő Athénban
Labdarúgás 17:24 Nagy Zsolt: boldog vagyok, hogy ismét ott lehetek a keretben
Egyéb 16:41 Rövidpályás gyorskorcsolya-vb - Liu Shaoang: sokat változott a sportág egyetlen év alatt
Labdarúgás 16:00 Magyar-koszovói - Keretet hirdetett a vendégek kapitánya, Franco Foda
Egyéb 15:53 Rövidpályás gyorskorcsolya-vb - Nem termett babér a magyaroknak 500 méteren
Egyéb 15:16 Székesfehérvári tenisztorna - Piros Zsombor búcsúzott a negyeddöntőben
Labdarúgás 14:53 Magyar-török - Tizenhat légiós, köztük Kerkez csapattársa a vendégek keretében
Labdarúgás 14:24 Konferencia-liga - Lehet görög házidöntő Athénban
Egyéb 13:49 Rövidpályás gyorskorcsolya-vb - Két magyar elődöntős 1500 méteren
Labdarúgás 13:23 Európa-liga - Az Atalanta vár a Liverpoolra a negyeddöntőben
Labdarúgás 12:21 Bajnokok Ligája - Real-City és PSG-Barcelona párharc lesz a negyeddöntőben
Egyéb 08:45 HÉTVÉGI SPORTMŰSOR
Kézilabda 08:33 Férfi kézilabda olimpiai selejtező - Sipos: irányítottuk a mérkőzést
Labdarúgás 08:32 Hivatalos totónyeremények
Kézilabda 23:04 Férfi kézilabda olimpiai selejtező - Tunézia legyőzésével kezdtek a magyarok
Kézilabda 22:32 GYORSHÍR - Férfi kézilabda olimpiai selejtező - Magyarország-Tunézia 33-24
Kosárlabda 21:21 Férfi kosárlabda Euroliga - Hangáék kikaptak otthon
Labdarúgás 20:44 TOTÓ-eredmények
Kézilabda 20:12 Férfi kézilabda olimpiai selejtező - Norvég siker a tatabányai nyitányon
Kosárlabda 19:48 Wentzel Nóra csapata ezüstérmes a lengyel kosárlabda-bajnokságban
Kézilabda 19:31 Franciaországba igazol Szikora Melinda kézilabdakapus
Labdarúgás 15:55 Magyar labdarúgó-válogatott - Schäfer most harcolta ki a legnehezebben a meghívót
Kézilabda 15:41 Újabb válogatottak távoznak a Tatabánya kézilabdacsapatától
Labdarúgás 14:16 Bajnokok Ligája - Willi Orbán bekerült a nyolcaddöntő álomcsapatába
Egyéb 13:27 Székesfehérvári tenisztorna - Francia ellenfél vár Piros Zsomborra a negyeddöntőben
Egyéb 12:07 Dávid Krisztina aranyérmet nyert az indiai parasportlövő vk-n
Labdarúgás 11:40 Bajnokok Ligája - IFFHS: a Barca játszatott először két kiskorút
Egyéb 10:58 Rövidpályás gyorskorcsolya-vb - A női váltó a legesélyesebb a jó eredményre - ELŐZETES
Labdarúgás 10:47 EURO-2024 - Bemutatták a magyar válogatott mezeit
Kosárlabda 08:32 Női kosárlabda Euroliga - Juhász Dorka megmozdulása a negyeddöntő legszebb jelenetei között
Labdarúgás 08:31 Bajnokok Ligája - Nincs olasz csapat a nyolc között
Egyéb 07:50 Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek
Egyéb 22:03 Osztrák jégkorongliga - Kikapott a Fehérvár, jöhet a sorsdöntő csata
Egyéb 21:38 Székesfehérvári tenisztorna - Piros Zsombor negyeddöntőbe jutott
Egyéb 20:51 Jégkorong Erste Liga - Szépített a DEAC, egyenlített a Brassó
Egyéb 20:13 Székesfehérvári tenisztorna - Piros Zsombor negyeddöntőbe jutott
Egyéb 19:56 Jégkorong Erste Liga - Elődöntőbe jutott a címvédő, előnyben a Csíkszereda
Kosárlabda 19:48 Női kosárlabda MK - A TFSE-MTK pont nélküli negyede, négy között a DVTK
Kézilabda 19:34 Női kézilabda NB I - Könnyedén legyőzte a sereghajtót a Vác
Egyéb 18:47 Székesfehérvári tenisztorna - Piros Zsombor negyeddöntőbe jutott
Labdarúgás 17:00 Szoboszlai: nincsenek fájdalmaim, és szeretnék mihamarabb csúcsformába kerülni
Egyéb 16:40 Párizs 2024 - Csak az egyesre készül a kajakos Kopasz Bálint
Egyéb 16:37 Székesfehérvári tenisztorna - Búcsúzott a Grand Slam-tornagyőztes Thiem
Röplabda 15:41 Női röplabda Eb - Azerbajdzsán lesz a negyedik társházigazda 2026-ban
Egyéb 15:19 Elhunyt Dobor Dezső sportújságíró
Kézilabda 13:05 A német élvonalba igazol Krakovszki Zsolt válogatott kézilabdázó
Kézilabda 12:37 Menesztette vezetőedzőjét a Győri Audi ETO női kézilabdaklub
Kézilabda 10:13 Férfi kézilabda olimpiai selejtező - Ezúttal sem hagyná ki az európai ötkarikás játékokat a magyar válogatott - ELŐZETES
Labdarúgás 08:50 A Sepsinél "aranyosan csillogna" a bronzérem
Kosárlabda 08:45 Wentzel Nóráék elvesztették a lengyel kosárdöntő első meccsét