TV műsor

Vb-2014 - James Rodriguezé a torna legszebb gólja

James Rodrigueznek, a kolumbiai válogatott csatárának az Uruguay ellen szerzett találatát választották a szurkolók a nyolc napja befejeződött brazíliai labdarúgó-világbajnokság legszebb góljának.
2014.07.21 | 13:27 | Sport | Foci vb 2014

Vb-2014 - Schweinsteiger újabb trófeákat akar

A vasárnapi világbajnoki döntőben aratott győzelem után már a jövőre gondol, és további trófeákat akar nyerni Bastian Schweinsteiger, a német labdarúgó-válogatott középpályása.
2014.07.15 | 10:05 | Sport | Foci vb 2014

Vb-2014 - Klose alszik egyet a folytatásra

Miroslav Klose egyelőre nem döntötte el, hogy a brazíliai világbajnokság győztes fináléja után pályára lép-e még a német labdarúgó-válogatottban.
2014.07.14 | 21:31 | Sport | Foci vb 2014

Sport | Foci vb 2014 Hírfolyam

Küzdősportok 10:48 Cselgáncs GS - Kovács Antal: a dzsúdóvilág nagyra értékeli Magyarország vállalását
Egyéb 10:39 Babos Tímea korábbi edzőjével, Thomas Drouet-val készül
Labdarúgás 10:17 Bajnokok Ligája - A helyi sajtó szerint bátran futballozott a Ferencváros
Labdarúgás 10:16 Bajnokok Ligája - Orosz Pál: nem játszottuk el az áldozati bárány szerepét
Egyéb 08:48 Letette a magyar állampolgári esküt az Eb-tizedik műkorcsolyázó
Egyéb 07:50 Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök
Labdarúgás 00:39 Bajnokok Ligája - Négy góllal kapott ki Barcelonában a Ferencváros
Labdarúgás 23:01 Bajnokok Ligája - A G csoport eredményei és további programja
Labdarúgás 22:55 TOTÓ-eredmények
Euro2016 22:49 GYORSHÍR - Bajnokok Ligája - Barcelona-Ferencváros 5-1
Egyéb 21:14 Ismét súlyosan megsérült Dévai Boglárka Európa-bajnok tornász
Egyéb 20:23 Szlovák jégkorongliga - Vezetett, de kikapott Kassán a DVTK Jegesmedvék
Labdarúgás 20:04 Bajnokok Ligája - Messi és Fati is kezd a Zubkov, Tokmac, Isael hármassal támadó FTC ellen
Labdarúgás 17:30 Stefan Tarkovic lett a szlovák labdarúgó-válogatott kapitánya
Labdarúgás 17:09 Labdarúgó NB I - Eppel Márton visszatért a Budapest Honvédhoz
Kézilabda 16:16 Anyagi gondok miatt fennállása legnehezebb időszakában van a CSM Bucuresti
Labdarúgás 15:41 Bajnokok Ligája - Koszorúzás Kubala László szobránál
Labdarúgás 14:09 Labdarúgó NB I - Kovács István ebben az évben már nem futballozhat
Euro2016 14:00 GYORSHÍR - Kamatdöntés - Nem változtatott az alapkamaton a jegybank
Kézilabda 13:37 Egy hónap után játszik ismét Szita Zoltán csapata
Kézilabda 13:10 Zdravko Zovko lett a Siófok KC vezetőedzője
Olimpia 12:18 Tokió 2020 - Újjáéledt az olimpiai debütálásra készülő karate
Labdarúgás 12:03 Bajnokok Ligája - Kihalt a Nou Camp környéke
Kézilabda 11:55 Női kézilabda Európa-liga - A Debrecen ismét összekerült a török bajnokkal
Olimpia 11:47 IWF - Már a harmadik tag lépett ki az elnökségből
Egyéb 11:14 Végső búcsút vettek Tauber Zoltántól, az első magyar paralimpiai bajnoktól
Kosárlabda 10:50 Hanga Ádám: nagyon komolyan veszik a Ferencvárost
Egyéb 10:31 Szlovák jégkorongliga - Ismét módosult a DVTK programja
Egyéb 09:10 Jégkorong-vb - Több mint tíz hónap után rendeznek IIHF-tornát
Labdarúgás 08:13 Bajnokok Ligája - A szerdai program
Egyéb 07:00 Élő tv-sportközvetítések - Kedd, szerda
Kézilabda 23:05 Már nem Bent Dahl a Siófok női kézilabdacsapatának vezetőedzője
Labdarúgás 21:57 Labdarúgó NB II - Döntetlen Szombathelyen
Vízilabda 21:33 Férfi vízilabda ob I - Kiütötte a Vasas a Kaposvárt