TV műsor

Vb-2014 - James Rodriguezé a torna legszebb gólja

James Rodrigueznek, a kolumbiai válogatott csatárának az Uruguay ellen szerzett találatát választották a szurkolók a nyolc napja befejeződött brazíliai labdarúgó-világbajnokság legszebb góljának.
2014.07.21 | 13:27 | Sport | Foci vb 2014

Vb-2014 - Schweinsteiger újabb trófeákat akar

A vasárnapi világbajnoki döntőben aratott győzelem után már a jövőre gondol, és további trófeákat akar nyerni Bastian Schweinsteiger, a német labdarúgó-válogatott középpályása.
2014.07.15 | 10:05 | Sport | Foci vb 2014

Vb-2014 - Klose alszik egyet a folytatásra

Miroslav Klose egyelőre nem döntötte el, hogy a brazíliai világbajnokság győztes fináléja után pályára lép-e még a német labdarúgó-válogatottban.
2014.07.14 | 21:31 | Sport | Foci vb 2014

Sport | Foci vb 2014 Hírfolyam

Egyéb 19:20 Öttusa ob - Alekszejev Tamara másodszor lett országos bajnok
Röplabda 19:07 Női röplabda Európa-liga - Győzelmével még reménykedhet a négyes döntőbe jutásban a magyar csapat
Kosárlabda 19:05 Vereséggel zárta a magyar női kosárválogatott a csehországi tornát
Egyéb 18:30 HFL - Elődöntőbe jutott a Fehérvár Enthroners
Kosárlabda 17:32 Férfi kosárlabda NB I - Szombathelyi diadal Körmenden a vasi döntő nyitányán
Egyéb 16:20 Tour de Hongrie - Neilandsé a Kékestető, Dina és Valter a dobogón
Egyéb 15:49 Tour de Hongrie - Neilandsé a Kékestető, Dina és Valter a dobogón
Úszás 12:49 Nyíltvízi úszó világkupa - Rasovszky Kristóf győzött Balatonfüreden
Úszás 12:19 Nyíltvízi úszó világkupa - Rasovszky Kristóf győzött Balatonfüreden
Kézilabda 10:45 Női kézilabda-vb - A második kalapból várják a sorsolást a magyarok
Egyéb 20:19 Ralikrossz-vb - Három év múlva elektromos autókkal versenyeznek majd
Labdarúgás 20:13 Edzőváltás a Genoánál
Egyéb 19:46 Tour de Hongrie - Cseh siker a hajdúszoboszlói sprintben, továbbra is Neilandsé a sárga trikó
Röplabda 19:31 Veszélyben a kupagyőztes Kecskemét röplabdacsapatának jövője
Küzdősportok 18:10 Bacsa Péter ismét ügyvezető alelnök a birkózószövetségben
Kosárlabda 17:51 Legyőzte a bosnyákokat Csehországban a magyar női kosárválogatott
Úszás 17:49 Orbán Viktor budapesti vizes versenyekről tárgyalt a LEN elnökével
Röplabda 17:06 Veszélyben a kupagyőztes Kecskemét röplabdacsapatának jövője
Egyéb 16:18 Manchesteri tenisztorna - Babos Tímea a nyolcaddöntőben búcsúzott
Egyéb 15:33 Jégkorong Kontinentális Kupa - A Ferencváros is az indulók között
Egyéb 14:28 Tour de Hongrie - Lovassy az első Tiszafüreden, három év után nyert szakaszt magyar versenyző
Egyéb 13:29 Tour de Hongrie - Lovassy az első Tiszafüreden, három év után nyert szakaszt magyar
Röplabda 13:04 Férfi röplabda NB I - Norvég válogatott feladót igazolt a MAFC
Egyéb 12:50 Kékszalag - Több mint 600 hajót várnak az idei tókerülő vitorlásversenyre
Labdarúgás 10:47 FIFA-világranglista - Magyarország kilenc helyet javított, továbbra is Belgium vezet
Labdarúgás 10:46 Sarrit pénteken bemutathatja a Juventus
Egyéb 08:28 Gyulai Memorial - Visszatérő világsztárok
Egyéb 07:50 Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap
Egyéb 22:19 A Berettyóújfalu nyerte a futsal NB I-et
Egyéb 22:12 Gyémánt Liga - Coleman a világ idei legjobbjával nyerte a 100 métert
Labdarúgás 21:38 Újpest-Newcastle - A két csapat játékosai együtt emlékeztek a VVK-döntőre
Labdarúgás 20:44 Labdarúgó NB I - Miriuta László lett a Kisvárda vezetőedzője