TV műsor

Késely Ajna ezüstérmet nyert 800 méter gyorson, míg Holló Balázs a negyedik, Gyurta Gergely pedig a hetedik helyen végzett 400 méter vegyesen a glasgow-i rövidpályás úszó Európa-bajnokság csütörtöki versenynapján.
2019.12.05 | 21:14 | Sport | Úszás

Rövidpályás úszó-Eb - Késely Ajna ezüstérmes 800 méteren

Késely Ajna ezüstérmet nyert 800 méter gyorson a glasgow-i rövidpályás Európa-bajnokság csütörtöki versenynapján: a 18 éves magyar úszó 8:11.77 perces egyéni csúccsal ért célba
2019.12.05 | 20:39 | Sport | Úszás

Rövidpályás úszó-Eb - A csütörtöki eredmények

A Glasgow-ban zajló rövidpályás úszó Európa-bajnokság csütörtöki döntőinek eredményei:
2019.12.05 | 20:38 | Sport | Úszás

Sport | Úszás Hírfolyam

21:14 Rövidpályás úszó Európa-bajnokság - Késely ezüstérmes, Holló negyedik, Bohus újabb országos csúcsot állított fel - ÖSSZEFOGLALÓ
20:39 Rövidpályás úszó-Eb - Késely Ajna ezüstérmes 800 méteren
20:38 Rövidpályás úszó-Eb - A csütörtöki eredmények
20:00 Rövidpályás úszó-Eb - Késely Ajna ezüstérmes 800 méteren
19:54 GYORSHÍR - Rövidpályás úszó Eb - Késely Ajna ezüstérmes 800 méteren
19:48 Rövidpályás úszó-Eb - Hosszú a legjobb idővel döntős, Bohus országos csúccsal búcsúzott
19:19 Rövidpályás úszó-Eb - Holló negyedik, Gyurta hetedik 400 méter vegyesen
18:57 Rövidpályás úszó-Eb - Holló negyedik, Gyurta hetedik 400 méter vegyesen
17:26 Rövidpályás úszó-Eb - Jakabos visszalépett 100 méter vegyesen, Holló és Gyurta előrébb került
13:29 Rövidpályás úszó Eb - Két magyar döntős férfi 400 méter vegyesen, Bohus országos csúcsa
21:35 Rövidpályás úszó Európa-bajnokság - Ötödik a 4x50 méteres férfi gyorsváltó
20:19 Rövidpályás úszó Európa-bajnokság - Hosszú arany-, Jakabos ezüstérmes 400 méter vegyesen - ÖSSZEFOGLALÓ
20:08 Rövidpályás úszó Európa-bajnokság - A szerdai eredmények
19:05 Rövidpályás úszó Európa-bajnokság - Hosszú arany-, Jakabos ezüstérmes 400 méter vegyesen
19:02 Rövidpályás úszó Európa-bajnokság - Holló Balázs ötödik 400 méter gyorson
18:35 Rövidpályás úszó Európa-bajnokság - Telegdy Ádám hatodik 200 méter háton
18:32 GYORSHÍR - Rövidpályás úszó Eb - Hosszú Katinka arany-, Jakabos Zsuzsanna ezüstérmes 400 méter vegyesen
16:58 MEFOB - Kenderesi Tamás három aranyérmet nyert
13:42 Tokió 2020 - Selmeci Attila: elképzelhető, hogy Milák gyorsúszásban is indul
22:00 Elhunyt Dömötör Zoltán olimpiai bajnok vízilabdázó, Eb-aranyérmes úszó
17:31 Megbüntették Kenderesi Tamást
14:15 Rövidpályás úszó Eb - Huszonhárom fős a magyar csapat
21:13 Júniusban úszik legközelebb Mányoki Attila, akiről dokumentumfilm készült
18:23 Úszó-vk - Hosszú második lett összetettben