TV műsor

Sport | Phjongcshang2018 Hírfolyam

Egyéb 14:10 Billie Jean King Kupa - Nagy kikapott, vezetnek a dánok
Egyéb 14:08 Divízió I/A jégkorong-vb - Megkezdte a közös felkészülést a férfi jégkorong-válogatott
Labdarúgás 13:36 Labdarúgó NB I - Bognár György szerződést hosszabbított Pakson
Kézilabda 12:18 Női kézilabda olimpiai selejtező - Debrecenben követnék a férfi válogatott példáját a nők - ELŐZETES
Egyéb 11:43 Vivicittá - Húszezer indulót várnak
Labdarúgás 11:28 Bajnokok Ligája - A Manchester City 22 meccs óta őrzi veretlenségét
Úszás 10:09 Úszó ob - Milák remekelt a 200 méter pillangó előfutamában
Egyéb 10:08 Ismét a Szeged a férfi bajnok, a nőknél a Győr nyerte a tekézők Magyar Kupáját
Úszás 09:32 Úszó ob - Milák remekelt a 200 méter pillangó előfutamában
Kosárlabda 08:56 Gereben Líviáék nem jutottak be a román kosárbajnokság döntőjébe
Egyéb 08:42 Sebők Balázs a Hydro Fehérvárban jégkorongozik tovább
Röplabda 08:12 Női röplabda Európa-liga - Tovább fiatalodott a magyar keret
Röplabda 08:01 Továbbra is Alessandro Chiappini irányítja a női röplabda-válogatottat
Egyéb 08:00 Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök
Labdarúgás 23:08 Bajnokok Ligája - Döntetlennel zárultak a keddi rangadók
Kézilabda 22:47 Női kézilabda olimpiai selejtező - Kamerun helyett Nagy-Britannia játszik Debrecenben
Egyéb 22:05 Erdély Csanádék bejutottak a dán hokiliga döntőjébe
Labdarúgás 21:11 Női labdarúgó Eb-selejtező - A hajrában kapott gólokkal veszített a magyar válogatott
Röplabda 20:29 Női röplabda Extraliga - A Vasas nyerte a döntő első meccsét
Röplabda 19:58 Női röplabda Extraliga - Békéscsabai előny a bronzcsatában
Úszás 19:38 Úszó ob - Betlehem nyerte a veszprémiek különcsatáját, Párizsban is vállalná az 1500-at
Egyéb 19:38 Jégkorong Erste Liga - Újabb brassói győzelemmel már 3-0 a döntőben
Úszás 18:26 Úszó ob - Fágli Henrietta 24 éves országos csúcsot döntött 100 méter mellen
Egyéb 18:24 Atlétikai Eb - Klekner Hanga egyéni csúcsot ugrana Rómában
Labdarúgás 18:01 Labdarúgó NB I - Vécsei Bálint Pakson folytatja
Úszás 17:50 Úszó ob - Milák parádés idővel nyert, Hosszú egyelőre messze az olimpiai szinttől
Egyéb 17:30 Billie Jean King Kupa - Magyar vereség az osztrákoktól
Úszás 17:21 Úszó ob - Zombori Gábor olimpiai szinttel nyert 200 méter vegyesen
Úszás 17:12 GYORSHÍR - Úszó ob - Zombori Gábor olimpiai szinttel nyert 200 méter vegyesen
Küzdősportok 16:24 Bácsi Péter: nehéz lesz, de még mindig a 4-6 kvóta megszerzése a cél a birkózóknál
Egyéb 15:25 Billie Jean King Kupa - Szabanin győzött, egyenlítettek a magyarok
Egyéb 14:04 Billie Jean King Kupa - Nagy kikapott, vezetnek az osztrákok
Kézilabda 13:57 Kajdon Blanka a Nantes kézilabdacsapatához szerződik
Egyéb 13:45 Futsal MK - A férfiaknál már az elődöntőben találkozik a legutóbbi két döntős
Egyéb 13:23 Nevezési rekord a hatodik Kassa-Miskolc Ultramarathon
Küzdősportok 13:01 A Magyar Birkózók Szövetsége visszautasítja Märtz József vádjait
Egyéb 12:12 Párizs 2024 - Schmidt Ádám: minél több fiatalt kell megszólítani
Labdarúgás 12:03 Premier League - A Sportingtól érkezik Klopp utódja a Liverpoolhoz - sajtóhír
Egyéb 11:54 A Magyar Evőversenyzők Országos Szabadidősport Szövetségének közleménye
Labdarúgás 11:40 Labdarúgó NB I - Vécsei Bálint Pakson folytatja
Labdarúgás 11:25 Labdarúgó NB I - Újabb lépéssel kerülhet közelebb a bajnoki címhez az FTC - ELŐZETES
Úszás 10:06 Úszó ob - Milák remek idővel tért vissza, Hosszú is elsőként döntős
Kajak-Kenu 08:57 Két év múlva is lesz kajak-kenu világkupa Szegeden
Labdarúgás 08:17 Bajnokok Ligája - A szerdai program
Egyéb 07:50 Élő tv-sportközvetítések - Kedd, szerda
Labdarúgás 21:56 Labdarúgó NB II - Újra nyert a listavezető Nyíregyháza
Kézilabda 21:41 Európai kézilabdaligák - Faluvégi Rudolf csapata újra hátrányban
Egyéb 19:28 Női jégkorong-vb - Cortina: magunkra kell figyelnünk
Úszás 18:15 Úszó ob - Újabb olimpiai szintek születhetnek a Duna Arénában, ahol Milák és Hosszú visszatér - ELŐZETES
Kézilabda 18:00 Női kézilabda olimpiai selejtező - Golovin Vlagyimir: megverjük Japánt és továbbjutunk
Egyéb 17:39 Billie Jean King Kupa - Győzelem párosban, magyar siker a nyitónapon
Egyéb 17:23 Divízió I/A jégkorong-vb - MacAdam: magasabb tempóra kell kapcsolni
Egyéb 16:28 A Vasas nyerte mindkét nem curling ob-ját
Egyéb 15:56 Billie Jean King Kupa - Szabanin kikapott Tomovától, a páros dönt
Kézilabda 15:19 Női kézilabda Eb - Az A csoportban szerepel a magyar válogatott
Egyéb 15:17 Pozsgai Tamás visszavonul a hokiválogatottól
Egyéb 14:19 Billie Jean King Kupa - Babos is visszalépett, győzelemmel kezdtek a magyarok Portugáliában
Egyéb 12:25 Szlovákiában játszik felkészülési tornán a férfi futsalválogatott
Egyéb 12:24 Rali Eb - Részvételi rekord Veszprémben
Egyéb 11:14 Párizs 2024 - Breaktánc szakágvezető: az olimpiai selejtezőből csak profitálhatnak a magyarok