TV műsor

Sport | Tokió 2020 Hírfolyam

Úszás 16:18 Schmidt Ádám: hetvenhét uszoda működését támogatja a kormányzat
Kosárlabda 14:10 Női kosár Eb-selejtező - Székely Norbert: jó lenne plusz 40-es gólkülönbség két meccsen
Vízilabda 14:00 Férfi vízilabda ob I - Fölényes Vasas-siker az UVSE ellen
Egyéb 13:20 Indul a korcsolyaszezon a Városligeti Műjégpályán
Egyéb 12:30 Ismét Magyarországon a kerekesszékes vívás legjobbjai - ELŐZETES
Egyéb 12:06 Elhunyt Magyarország első műrepülő világbajnoka
Labdarúgás 10:23 Labdarúgó NB I - Szerződést hosszabbított a Kecskemét vezetőedzője
Labdarúgás 08:12 Luxemburgi-magyar - A kísérletezés jegyében - ELŐZETES
Kosárlabda 22:53 Női Euroliga - Kikapott Spanyolországban a Sopron
Kézilabda 22:18 Női kézilabda Eb - Újabb francia siker
Labdarúgás 21:36 A női futballválogatott másodszor is legyőzte az üzbégeket
Egyéb 20:37 Kósa Lajos: örök hálánk és köszönetünk a Liu fivéreknek
Vízilabda 20:37 Férfi vízilabda BL - Vámosék a címvédő Pro Recco legyőzésével kezdték a sorozatot
Kosárlabda 20:11 Női Euroliga - Remek negyedik negyed után magabiztos szekszárdi siker
Kézilabda 19:48 Női kézilabda Eb - Egygólos sikerrel jutott elődöntőbe Montenegró
Küzdősportok 18:44 A Lévai-testvérek és Muszukajev is harmadik helyen zárta a világranglistát
Labdarúgás 17:03 Kiújult térdsérülése miatt került ki Bolla Bendegúz a válogatott keretéből
Egyéb 16:06 Magyar ezüst az ifjúsági sakk Eb-n
Egyéb 14:36 Atlétikai vb 2023 - A magyar atlétika legendái ültettek fákat a Nemzeti Atlétikai Központ parkjában
Egyéb 14:11 Magyar ezüst az ifjúsági sakk Eb-n
Kézilabda 13:38 Női kézilabda Eb - Kuczora: ugyanúgy nyerni akarunk, mint a szlovénok
Egyéb 13:18 Dina Márton az EOLO-Kometától Csehországba igazol
Egyéb 13:07 Jégkorong Erste Liga - Változások a magyar bajnok keretében
Egyéb 10:25 Pat Cortina minden mérkőzésen látott pozitívumokat
Kézilabda 10:13 Női kézilabda Eb - Vereség a svédektől is, nem jut nyolc közé a válogatott
VB 2022 09:32 Vb-2022 - Dél-amerikai győzelemre van a legnagyobb esély a hazai nyereményszorzók alapján
Egyéb 07:50 Élő tv-sportközvetítések - Kedd, szerda
Kosárlabda 22:18 Férfi kosárlabda vb-selejtező - Szombathelyi győzelem Csehország ellen
Kézilabda 21:57 GYORSHÍR - Női kézilabda Eb - Svédország-Magyarország 30-25
Euro2016 19:52 GYORSHÍR - Férfi kosárlabda vb-selejtező - Szombathelyi győzelem Csehország ellen
Küzdősportok 19:46 Birkózó-vb - Belgrád rendezi a jövő évi viadalt
Kézilabda 19:38 Női kézilabda Eb - A házigazda alaposan megizzasztotta a címvédőt
Egyéb 19:05 Vas Kata Blanka: egyszer el fog jönni az én napom!
Labdarúgás 22:46 TOTÓ-eredmények
Kézilabda 22:09 Női kézilabda Eb - Továbbra is százszázalékosak az olimpiai bajnok franciák
Forma 1 21:14 Brazil Nagydíj - Végeredmény, a vb-pontversenyek állása
Egyéb 20:48 Sárközy Tamás Emléktorna - Vereség az ukránoktól, negyedik a magyar válogatott
Forma 1 20:43 Brazil Nagydíj - Russell nyert vasárnap is, kettős Mercedes-győzelem
Labdarúgás 20:35 Magyar válogatott - Nego Loic sérülés miatt nem játszhat
Röplabda 20:08 Férfi röplabda Extraliga - A Kecskemét otthon, a DEAC idegenben nyert
Röplabda 19:06 Férfi röplabda Extraliga - Otthon nyert a Kaposvár
Kosárlabda 19:02 Női kosárlabda NB I - Simán nyert a Győr a PEAC elleni rangadón
Egyéb 18:32 Zemplén-rali - Östberg nyert és övé a magyar bajnoki cím is