TV műsor

Legfrissebb Hírfolyam

Kultúra 10:31 Áprilisban mutatja be Csillagok, égbeli tűk című új előadását a Fővárosi Nagycirkusz
Orosz-ukrán háború 10:08 Ukrajnai háború - Kiss Rajmund: óriási lehetőség az amerikai fegyvergyártóknak egy újabb európai fegyverbeszerzés
Belföld 09:34 Pócza István: Orbán Viktor beszéde Európa jövőjéről is szólt
Sport 09:21 MLS - Gazdag Dániel gólt lőtt Texasban
Sport 08:52 Gereben Líviáék a román kosárbajnokség elődöntőjének küszöbén
Orosz-ukrán háború 08:06 Ukrajnai háború - ORFK: több mint 11 ezren érkeztek Ukrajnából pénteken
Belföld 07:00 Voks 24 - Kevesebb mint kétszáz bejegyzett párt van Magyarországon
Gazdaság 05:44 BÉT - Emelkedő forgalomban csökkent a BUX a héten
Külföld 02:26 Elfogta a New Jersey-i rendőrség a hármas gyilkosság gyanúsítottját
Sport 22:14 Rodríguez: ha nem nyújtasz száz százalékot, lehetetlen győzni
Sport 22:08 Női kézilabda Európa-liga - Kétgólos vereséggel kezdte a Mosonmagyaróvár a negyeddöntőt
Külföld 21:59 Egy fegyveres túszejtő több embert megölt az Egyesült Államokban
Sport 21:26 Női röplabda Extraliga - Vasas-előny az elődöntőben
Kultúra 21:15 Csák János: példaértékű a lokálpatrióták által megálmodott bicskei Lajtha Ház Kulturális Központ
Sport 21:15 Férfi kosárlabda NB I - Kikapott Zalaegerszegen a címvédő
Sport 21:13 Férfi kézilabda olimpiai selejtező - Négygólos vereség a norvégoktól
Sport 21:08 GYORSHÍR - Férfi kézilabda olimpiai selejtező - Norvégia-Magyarország 29-25
Sport 20:49 Jégkorong Erste Liga - Hosszabbításos mérkőzésen egyenlített a BJA
Külföld 20:34 Orosz elnökválasztás - Bukarest elítéli, hogy a megszállt területeken is megrendezik a voksolást
Sport 20:30 TOTÓ-eredmények
Sport 20:25 Férfi vízilabda ob I - Komoly előnyt adott le, de így is nyert az OSC Újbuda
Szerencsejáték 20:20 A KENÓ nyerőszámai
Bulvár 20:18 A Luxor nyerőszámai és nyereményei
Sport 20:16 Férfi kosárlabda NB I - Kikapott Zalaegerszegen a címvédő
Bulvár 20:09 Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
Sport 19:58 Európai kézilabdaligák - Ismét nyert a Dunaszerdahely a MOL Extraligában
Sport 19:57 Férfi röplabda Extraliga - Az esélyesek kezdtek győzelemmel a negyeddöntőben
Külföld 19:54 Osztrák jégkorongliga - Nem jutott elődöntőbe a Fehérvár
Sport 19:50 Jégkorong Erste Liga - Elődöntőben az FTC
Bulvár 19:49 Az ötös lottó nyerőszámai
Sport 19:47 Labdarúgó NB I - Góllövőlista
Sport 19:47 Labdarúgó NB I - Megszakította góltalansági és nyeretlenségi sorozatát a Fehérvár
Sport 19:44 Labdarúgó NB I - Eredmények és tabella
Sport 19:41 GYORSHÍR - Labdarúgó NB I - Kecskemét-Fehérvár 0-1
Külföld 19:02 Több mint ötven ENSZ-tagállam ítélte el, hogy a megszállt ukrán területeken is megtartják az orosz elnökválasztást
Sport 18:56 Női kosárlabda Magyar Kupa - A címvédő Sopron a döntőben
Sport 18:48 Férfi kosárlabda NB I - Húsz ponttal győzött az Alba Fehérvár
Sport 18:33 Férfi vízilabda ob I - Sima FTC-siker
Sport 18:31 Férfi kézilabda olimpiai selejtező - Portugál siker a magyar csoportban
Belföld 18:27 Szeged a Partizán Turné 2024 első állomása
Sport 18:19 Rövidpályás gyorskorcsolya-vb - Kisdöntőben a női váltó
Sport 17:58 Női röplabda Extraliga - Vasas-előny az elődöntőben
Sport 17:56 A Cambridge-i Egyetem legyőzte a magyar válogatottat a centenáriumi rögbimérkőzésen
Sport 17:24 GYORSHÍR - Labdarúgó NB I - Diósgyőr-Paks 2-1
Orosz-ukrán háború 17:21 Ukrajnai háború - Tovább nőtt az Odesszát ért támadás áldozatainak száma, a megyében gyásznapot hirdettek
Sport 17:18 Székesfehérvári tenisztorna - Piros Zsombor legyőzője döntős
Orosz-ukrán háború 17:16 Ukrajnai háború - Olasz védelmi miniszter: nem dönthet a háborúról két vagy három ország a 27 tagú EU-n belül
Sport 17:16 Schmidt Ádám: az összes kvalifikációs versenyen jelen lesz a Sportoló Nemzet program
Kék hírek 17:03 Lakástűz miatt vesztette életét egy férfi Kőszegen
Belföld 17:01 Pétervári-Molnár Bendegúz és Gadányi Zoltána nyerte a szegedi evezős válogatót
Sport 16:55 Rövidpályás gyorskorcsolya-vb - Kónya a negyeddöntőben búcsúzott 500 méteren
Sport 16:54 Torna ob - Mészáros Krisztofer az összetett bajnok