TV műsor

El-selejtező - Győzött a Honvéd román ellenfele

A Budapest Honvéd ellenfele, a román Universitatea Craiova a Dinamo Bucuresti vendégeként aratott 2-0-s győzelemmel készült az Európa-liga selejtezős párharc jövő csütörtöki első felvonására.
2019.07.21 | 22:43 | Sport | Labdarúgás

TOTÓ-eredmények

A TOTÓ 29. heti, második fordulós szelvényén szereplő mérkőzések eredményei:
2019.07.21 | 22:42 | Sport | Labdarúgás

Umagi tenisztorna - Balázs Attila kikapott a fináléban

Balázs Attila két szoros játszmában kikapott a negyedik helyen kiemelt szerb Dusan Lajovictól az 524 ezer euró (168 millió forint) összdíjazású umagi salakpályás férfi tenisztorna vasárnapi döntőjében.
2019.07.21 | 22:17 | Sport | Egyéb

Sport Hírfolyam

Labdarúgás 10:39 Magyar-szlovák - Augusztus 9-én indul a jegyárusítás
Egyéb 10:08 Négyéves az M4 Sport
Egyéb 08:00 Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök
Úszás 07:36 Vizes vb - A 19. lett a magyar szinkronúszócsapat a szabadprogramban
Vízilabda 06:59 Vizes vb - Varga Dénes: büszke vagyok a csapatra
Vízilabda 06:53 Vizes vb - Döntetlen a magyarok csoportjában, negyeddöntős Märcz Tamás csapata
Vízilabda 06:22 Vizes vb - A kapitány szerint tovább kell fokozni a formát
Vízilabda 05:23 Vizes vb - Kiváló játékkal legyőzte a spanyolokat a férfi vízilabda-válogatott
Vízilabda 04:07 Vizes vb - Csoportelsők a címvédő horvát férfi vízilabdázók
Úszás 02:40 Vizes vb - Olasz Anna 17., Rohács Réka a 18. lett 5 kilométeren
Kézilabda 20:01 Női junior kézilabda Eb - Győzelem Norvégia ellen, százszázalékos maradt a válogatott
Labdarúgás 19:30 A kameruni sportminiszter távozásra szólította fel Clarence Seedorfot
Egyéb 18:05 Vívó-vb - Három magyar vívó került a 64-es táblára férfi párbajtőrben
Olimpia 16:41 Tokió 2020 - Hat magyar cselgáncsozó áll kvótás helyen
Egyéb 16:32 Vizes vb - Kínai siker a műugrók csapatversenyében
Vízilabda 14:44 Vizes vb - Negyeddöntős a címvédő amerikai együttes a női vízilabdázóknál
Vízilabda 13:54 Vizes vb - Varga Dénesnek eltört az ujja, valószínűleg vége a vb-jének
Egyéb 13:54 Vívó-vb - Teljes selejtezős siker női tőrben
Egyéb 13:42 Vizes vb - A csapat technikait is az oroszok nyerték szinkronúszásban
Labdarúgás 12:55 A Tottenham Hotspur szerződtette Mauricio Pochettino vezetőedző fiát
Kézilabda 12:39 Kézilabda EHF Kupa - Osztrák ellenfele lesz a Vácnak
Labdarúgás 12:33 MLSZ - Összehívták a licencadó bizottságot
Labdarúgás 09:42 El-selejtező - Portugál edzőt nevezett ki a Honvéd ellenfele
Egyéb 09:29 Élő tv-sportközvetítések - Kedd, szerda
Egyéb 08:47 Kerekesszékes vívó-vk - Négy érem Varsóban
Vízilabda 06:53 Vizes vb - Simán nyert a spanyol és a görög női vízilabda-válogatott
Vízilabda 06:01 Vizes vb - Szoros meccsen győzte le Kanadát a női vízilabda-válogatott
Úszás 03:45 Vizes vb - Rasovszky Kristóf negyedik 10 kilométeren, olimpiai kvótás
Úszás 02:54 GYORSHÍR - Vizes vb - Rasovszky Kristóf negyedik 10 kilométeren, olimpiai kvótás
Vízilabda 02:34 Vizes vb - Az orosz női vízilabdacsapat is kiütötte a házigazdákat
Egyéb 21:49 Umagi tenisztorna - Kiesett a hatodik kiemelt
Egyéb 20:39 Bukaresti tenisztorna - Bondár Anna szerencsés vesztesként a főtáblán