TV műsor

Kajak-kenu válogató - Kozák 200-on is nyert, Birkás duplázott

A csütörtökön 500 méteren győztes Kozák Danuta pénteken 200 méteren is a legjobbnak bizonyult, az ugyancsak kajakos Birkás Balázs pedig egyesben és párosban is győzött a legrövidebb távon a kajak-kenusok Szolnokon zajló első válogatóversenyén.
2019.05.24 | 17:43 | Sport | Egyéb

Ljubljanában lesz a jövő évi divízió I/A jégkorong-világbajnokság

Április 24. és 30. között Ljubljana ad otthont a 2020-as divízió I/A jégkorong-világbajnokságnak.
2019.05.24 | 16:26 | Sport | Egyéb

Az ötven éve elhunyt Szilvásy Miklós olimpiai bajnok birkózóra emlékeztek

Az ötven éve elhunyt Szilvásy Miklós olimpiai bajnok birkózóra emlékeztek pénteken az Új köztemetőben.

Egyéb 16:24 HFL - Fölényes fehérvári siker
Egyéb 16:24 Asztalitenisz Eb-selejtező - Győzelemmel kezdtek a magyarok Havirovban
Egyéb 16:14 A nők sportban és sportmédiában betöltött szerepéről tartottak konferenciát a TE-en
Küzdősportok 15:56 Király Istvánt választották az Európai Kick-box Szövetség elnökének
Egyéb 15:48 Gyémánt Liga - Lyles és Coleman nagyszerű 100 métert futottak
Vízilabda 15:15 Férfi vízilabda ob I - Egy győzelemre a címvédéstől az FTC
Egyéb 13:28 Gyémánt Liga - Márton Anita kilencedik Sanghajban
Vízilabda 12:37 Férfi vízilabda ob I - A Vasas a 15.
Egyéb 20:33 Giro d'Italia - Révész: a mostani verseny végére sokan fogják tudni, hogy a következő rajt Magyarországon lesz
Vízilabda 20:27 Férfi vízilabda ob I - Bronzérmes a Szolnok
Egyéb 19:45 Menczer: a sakk mindenre megtanít, amire a folyamatosan változó világban szükség van
Kézilabda 19:38 Női kézilabda NB I - Százszázalékos teljesítménnyel zárt a bajnok Győr
Kézilabda 19:38 Férfi kézilabda NB I - Győzelemmel fejezte be az idényt az Eger
Labdarúgás 19:29 Női labdarúgó BL-döntő - Marozsán: valóra vált álmom a budapesti döntő
Röplabda 18:37 Visszavonult és edző lesz Németh Szabolcs válogatott röplabdázó
Egyéb 17:42 Ritmikus gimnasztika Eb - Távol a döntőktől a magyarok
Egyéb 17:29 Maratoni kajak-kenu ob - Czéllai-Vörös megvédte címét
Kézilabda 16:36 Szünetelteti pályafutását a Siófok világbajnok kézilabdázója
Egyéb 16:35 Könyv jelent meg a magyar sportújságírás történetéről
Labdarúgás 15:47 Labdarúgó NB I - Ivan Petrjak az FTC-től Székesfehérvárra igazol
Egyéb 13:01 Zsámboki Marcell maradt a Magyar TáncSport Szakszövetség elnöke
Labdarúgás 12:09 Labdarúgó NB I - Három csapat a bronzért, három a bennmaradásért - ELŐZETES
Labdarúgás 10:40 Labdarúgó NB I - MOL Fehérvár FC néven folytatja a tavalyi bajnok
Labdarúgás 10:25 Női labdarúgó BL-döntő - Budapesten nyerheti meg negyedik BL-címét Marozsán Dzsenifer - ELŐZETES
Egyéb 08:00 Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap
Labdarúgás 06:43 Női labdarúgó Magyar Kupa - Ismét az FTC diadalmaskodott
Labdarúgás 18:22 A Lipót nyerte a labdarúgó Amatőr Kupát
Egyéb 17:38 Június elsején nemzetközi testépítő és fitneszbajnokság Miskolcon
Labdarúgás 17:35 U17-es labdarúgó Eb - Ötödik lett és kijutott a vb-re a magyar válogatott
Egyéb 15:31 Győr rendezi a fallabda ob-t, ismét lesz üvegpálya