TV műsor

A bajnoki focimeccsek a férfi kézilabda kupák legnagyobb konkurenciái?

Most, hogy a magyar kézilabda barátok figyelme a nemzetközi kupákról kicsit a hazai küzdelmek felé terelődött az elmúlt pár napban, és a MOL Pick Szeged gárdája is előbb a Tatabánya, majd a Veszprém ellen kellett, hogy megmutassa tudását, van időnk egy kicsit a jövő felé tekintgetni.
2019.03.18 | 21:49 | Sport | Kézilabda

IHF: Neagu negyedszer, Hansen harmadszor a világ legjobb kézilabdázója

A férfiaknál a dán Mikkel Hansent, a nőknél pedig a román Cristina Neagut választotta 2018-ban a világ legjobbjának a Nemzetközi Kézilabda Szövetség (IHF).
2019.03.18 | 18:21 | Sport | Kézilabda

Szlovák-magyar - Gulácsi: szervezett játékra és agresszív mentalitásra van szükség

Gulácsi Péter, a magyar labdarúgó-válogatott kapusa szerint a jól megszervezett csapatjáték és az agresszív mentalitás vezetheti sikerre az együttest a szlovákok elleni, csütörtök esti Európa-bajnoki selejtezőn.
2019.03.19 | 17:23 | Sport | Labdarúgás

Sport Hírfolyam

Labdarúgás 11:01 Bajnokok Ligája - "Nulláról" indulnak a szerdai visszavágók - ELŐZETES
Labdarúgás 08:23 Bajnokok Ligája - A szerdai program
Egyéb 08:00 Élő tv-sportközvetítések - Kedd, szerda
Labdarúgás 19:11 Magyar-horvát - Súlyos sérülés miatt kidőlt a Fiorentina támadója
Labdarúgás 22:27 Zidane visszatér a Real Madrid kispadjára
Kézilabda 18:29 Férfi kézilabda-vb - Néggyel több európai csapat szerepelhet
Labdarúgás 17:42 Labdarúgó NB I - Lucsánszky Tamás az MTK új edzője
Labdarúgás 17:23 Jordi Alba 2024-ig hosszabbított a Barcelonával
Egyéb 17:10 Osztrák jégkorongliga - A Fehérvár AV19 továbbjutna az esélyesebb Salzburg ellen
Egyéb 16:15 Húszezer résztvevő a cél a kilencedik Országfutáson
Labdarúgás 15:34 Eb-selejtezők - Szoboszlai és Balogh is a keretben
Kézilabda 14:32 Nycke Groot a dán Odensében folytatja pályafutását
Kajak-Kenu 12:54 Kajak-kenu vb - Kovács Katalin szerint Szeged a legtökéletesebb versenyhelyszín
Küzdősportok 12:46 Bacskai Balázs a Wembley Arenában bokszol
Vízilabda 09:39 Visszavonul Kis Gábor olimpiai bajnok vízilabdázó
Egyéb 09:16 Osztrák jégkorongliga - A Salzburg lett a Fehérvár negyeddöntős ellenfele
Egyéb 08:57 Jégkorong Erste Liga - Az FTC a DEAC-ot választotta elődöntős ellenfélnek
Labdarúgás 08:20 Bajnokok Ligája - A keddi program
Labdarúgás 08:19 Hivatalos totónyeremények
Egyéb 08:00 Élő tv-sportközvetítések - Hétfő, kedd
Labdarúgás 22:32 TOTÓ-eredmények
Egyéb 21:22 Szlovák jégkorongliga - A negyeddöntő második mérkőzését szétlövéssel bukta el a MAC
Röplabda 21:13 Férfi röplabda Extraliga - Két meccslabdáról kapott ki a Kaposvár
Egyéb 20:57 Jégkorong Erste Liga - Utolsóként a DEAC jutott elődöntőbe
Röplabda 20:56 Női röplabda Extraliga - Jászberényben nyert a Nyíregyháza
Egyéb 20:21 Párbajtőr GP - Muhari Eszter a nyolcaddöntőig jutott
Labdarúgás 20:11 TOTÓ-eredmények
Egyéb 20:10 Párbajtőr GP - Andrásfi Tibor bronzérmes
Labdarúgás 19:58 Labdarúgó NB II - Hazai győzelmével a tabella élére ugrott a ZTE
Labdarúgás 18:54 Labdarúgó NB II - Emberhátrányban nyert a Vasas
Röplabda 18:53 Férfi röplabda Extraliga - Harmadszor is legyőzte a Kecskemét a Pénzügyőrt
Egyéb 18:52 Párbajtőr GP - Andrásfi Tibor bronzérmes
Kézilabda 18:43 Női kézilabda BL - Megszerezte csoportja harmadik helyét az FTC
Kézilabda 20:45 Női kézilabda EHF Kupa - Kettős győzelemmel elődöntős a Siófok
Egyéb 18:09 Téli dobó EK - Rivasz-Tóth Norbert ezüstérmes gerelyhajításban