TOTÓ-eredmények

A TOTÓ 43. heti, első fordulós szelvényén szereplő mérkőzések eredményei:
2020.10.21 | 22:57 | Sport | Labdarúgás

Férfi vízilabda ob I - Továbbra is hibátlan az FTC

Az FTC 17-4-re nyert Miskolcon a férfi vízilabda ob I alapszakaszának szerdai játéknapján.
2020.10.21 | 20:52 | Sport | Vízilabda

2020.10.21 | 20:47 | Sport | Labdarúgás

Sport Hírfolyam

Egyéb 14:11 Super Racing Festival - Kiss Norbert második a kamionosok első versenyén a Hungaroringen
Vízilabda 13:59 Férfi vízilabda ob I - BVSC-győzelem a Komjádiban
Olimpia 12:25 Ursula Papandrea kilépett a súlyemelő szövetség elnökségéből
Egyéb 12:04 A 2023-as műkorcsolya világ- és Európa-bajnokság sem Budapesten lesz
Kézilabda 20:32 Férfi kézilabda NB I - Házigazdaként nyert az FTC és a Csurgó
Labdarúgás 19:20 Az FC Barcelonánál továbbra sincs megállapodás a bércsökkentésről
Egyéb 19:01 Babos Tímea megvált edzőjétől, Michael Joyce-tól
Úszás 18:34 Nemzetközi Úszóliga - A Cali Condors vezet a nyitónap után
Egyéb 17:50 Giro d'Italia - Ulissi második szakaszsikere, Valter megtartotta helyét az összetettben
Olimpia 13:30 IWF: az európai szövetség elnöke távozott az IWF "őrült" vezetéséből
Egyéb 13:13 A jövő évre halasztották a rapid- és villámsakk-világbajnokságot
Labdarúgás 12:46 Elkészült a londoni 6:3 felvételének digitális változata, november 25-én lesz a premier
Egyéb 12:05 Super Racing Festival - Michelisznek és Kiss Norbertnek is hiányoznak a szurkolók
Labdarúgás 11:28 Elhunyt a Ferencváros olimpiai ezüstérmes futballistája
08:49 HÉTVÉGI SPORTMŰSOR
Olimpia 08:10 IWF: újabb ideiglenes elnöke van a súlyemelők nemzetközi szövetségének
Egyéb 07:50 Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat és vasárnap
Egyéb 20:49 Jégkorong Erste Liga - A Titánok csapata nyerte az első győri mérkőzést
Egyéb 18:45 A teniszszövetség volt főtitkára a kazahsztáni torna igazgatójaként dolgozik
Labdarúgás 18:30 Bajnokok Ligája - Sok hiányzója lesz a PSG-nek a Manchester United ellen
Labdarúgás 18:09 A kapus Megyeri Gábor az AS Romához igazolt
Kézilabda 17:48 A Balatonfüred horvát és spanyol kézilabdázója is magyar állampolgár lett
Egyéb 17:25 Női asztalitenisz BL - Linzi buborékban rendezhetik meg a versenyt
Egyéb 16:44 Oláh Gyárfás: akár világsztárok is jöhetnek a nyíregyházi Rally Hungaryre
Labdarúgás 15:52 A III. Kerületi TVE munkáját is segíti Shane Tusup