TV műsor

Európa Játékok - Ökölvívás: egy-két érem az elvárás a magyar csapattól - ELŐZETES

A minszki Európa Játékok első napján, pénteken megkezdődik az ökölvívók versengése, amely a férfiak esetében Európa-bajnokságnak számít, s a magyar szövetség mind a tíz súlycsoportban indít versenyzőt.
2019.06.20 | 11:12 | Sport | Egyéb

Másodszor tartják meg szeptemberben a Futball éjszakáját

Másodszor tartják meg szeptember 6-án a Futball éjszakája elnevezésű országos programsorozatot, amelyhez eddig 26 első-, másod- és harmadosztályú labdarúgóklub csatlakozott.
2019.06.20 | 11:04 | Sport | Labdarúgás

Hanga Ádámék szépítettek a spanyol kosárdöntőben

Hanga Ádám csapata, a Barcelona hazai pályán legyőzte a Real Madridot a spanyol kosárlabda-bajnokság döntőjének harmadik mérkőzésén, így 2-1-re szépített az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharcban.
2019.06.20 | 09:31 | Sport | Kosárlabda

Sport | Phjongcshang2018 Hírfolyam

Labdarúgás 23:19 TOTÓ-eredmények
Röplabda 21:39 Férfi röplabda Európa-liga - Vereséggel zárt, csoportharmadik lett a magyar válogatott
Egyéb 20:59 Petsuk és Zelinka sikere a középtávú triatlon ob-n
Röplabda 20:57 Női röplabda Európa-liga - Győzött, de nem jutott négyes döntőbe a magyar csapat
Kosárlabda 19:48 Férfi kosárlabda NB I - Szombathelyi diadal Körmenden a vasi döntő nyitányán
Úszás 19:37 Nyíltvízi úszó világkupa - Rasovszky Kristóf győzött Balatonfüreden
Röplabda 19:35 Férfi röplabda Európa-liga - Vereséggel zárt a magyar válogatott
Labdarúgás 19:32 Eb-selejtezők - Sipos: Ez még csak a félévi bizonyítvány
Úszás 19:23 Mare Nostrum - Hosszú két sikere Barcelonában
Egyéb 19:20 Öttusa ob - Alekszejev Tamara másodszor lett országos bajnok
Röplabda 19:07 Női röplabda Európa-liga - Győzelmével még reménykedhet a négyes döntőbe jutásban a magyar csapat
Kosárlabda 19:05 Vereséggel zárta a magyar női kosárválogatott a csehországi tornát
Egyéb 18:30 HFL - Elődöntőbe jutott a Fehérvár Enthroners
Egyéb 16:20 Tour de Hongrie - Neilandsé a Kékestető, Dina és Valter a dobogón
Egyéb 15:49 Tour de Hongrie - Neilandsé a Kékestető, Dina és Valter a dobogón
Úszás 12:49 Nyíltvízi úszó világkupa - Rasovszky Kristóf győzött Balatonfüreden
Úszás 12:19 Nyíltvízi úszó világkupa - Rasovszky Kristóf győzött Balatonfüreden
Kézilabda 10:45 Női kézilabda-vb - A második kalapból várják a sorsolást a magyarok
Egyéb 20:19 Ralikrossz-vb - Három év múlva elektromos autókkal versenyeznek majd
Labdarúgás 20:13 Edzőváltás a Genoánál
Egyéb 19:46 Tour de Hongrie - Cseh siker a hajdúszoboszlói sprintben, továbbra is Neilandsé a sárga trikó
Röplabda 19:31 Veszélyben a kupagyőztes Kecskemét röplabdacsapatának jövője
Küzdősportok 18:10 Bacsa Péter ismét ügyvezető alelnök a birkózószövetségben
Kosárlabda 17:51 Legyőzte a bosnyákokat Csehországban a magyar női kosárválogatott
Úszás 17:49 Orbán Viktor budapesti vizes versenyekről tárgyalt a LEN elnökével
Röplabda 17:06 Veszélyben a kupagyőztes Kecskemét röplabdacsapatának jövője
Egyéb 16:18 Manchesteri tenisztorna - Babos Tímea a nyolcaddöntőben búcsúzott
Egyéb 15:33 Jégkorong Kontinentális Kupa - A Ferencváros is az indulók között
Egyéb 14:28 Tour de Hongrie - Lovassy az első Tiszafüreden, három év után nyert szakaszt magyar versenyző
Egyéb 13:29 Tour de Hongrie - Lovassy az első Tiszafüreden, három év után nyert szakaszt magyar
Röplabda 13:04 Férfi röplabda NB I - Norvég válogatott feladót igazolt a MAFC