TV műsor

Hanga Ádámék szépítettek a spanyol kosárdöntőben

Hanga Ádám csapata, a Barcelona hazai pályán legyőzte a Real Madridot a spanyol kosárlabda-bajnokság döntőjének harmadik mérkőzésén, így 2-1-re szépített az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharcban.
2019.06.20 | 09:31 | Sport | Kosárlabda

Hivatalos totónyeremények

A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 25. fogadási heti, első fordulós TOTÓ és Góltotó nyereményei a jövedelemadó levonása után a következők:

Egyéb 10:57 Babos: a páros valamelyest feledteti az elmúlt hetek nehézségeit
Egyéb 10:55 A magyar szövetség átveszi az osztrák központú női jégkorongbajnokság szervezését
Egyéb 07:58 Élő tv-sportközvetítések - Kedd, szerda
Labdarúgás 21:41 Magyar-walesi - Kikapott a vendégszurkolók csapata Budapesten
Kosárlabda 19:51 Férfi kosárlabda NB I - Egyenlített a Pécs az elődöntőben
Labdarúgás 19:30 Puskás Suzuki Kupa - Ezüstérmes a házigazda Puskás Akadémia
Vízilabda 19:06 Női vízilabda világliga szuperdöntő - Bíró Attila: nem kell kétségbe esni
Labdarúgás 17:51 Magyar-walesi - Inguscio helyettesíti Rossit, több változás is lesz a kezdőcsapatban
Egyéb 17:07 Birminghami tenisztorna - Venus Williams először indul
Egyéb 14:12 Sarapova a mallorcai viadalon tér vissza
Kézilabda 13:34 A Veszprém kölcsönadta válogatott játékosát a Wisla Plocknak
Labdarúgás 12:56 Magyar-walesi - Giggs: muszáj pontot szerezni
Egyéb 11:31 Tour de Hongrie - Tizenhat magyar versenyző a rendkívül erős mezőnyben - ELŐZETES
Egyéb 10:55 Gusztos Péter és Suha Dorottya nyerte az I. Naplemente Félmaratont
Egyéb 10:48 W Series - Keszthelyi pontot szerzett Misanóban
Labdarúgás 09:51 Magyar-walesi - Tizennégy év szünet után a 11. összecsapás következik - HÁTTÉR
Labdarúgás 09:29 Magyar-walesi - Már egy döntetlen is elég a magyaroknak a csoportelsőség megtartásához - ELŐZETES
Egyéb 09:18 Női tenisz-világranglista - Babos párosban a második
Egyéb 09:17 Férfi tenisz-világranglista - Fucsovics két helyet rontott, Balázs 25 helyet javított
Forma 1 22:28 Kanadai Nagydíj - Végeredmény, a vb-pontversenyek állása
Forma 1 21:45 Kanadai Nagydíj - Vettel lett az első, mégis Hamilton győzött
Vízilabda 21:39 Női vízilabda világliga szuperdöntő - Győzelmükkel az amerikaiak az első olimpiai résztvevők
Egyéb 20:31 Székesfehérvár-rali - A Vincze, Bacigal páros győzött
Úszás 20:06 Mare Nostrum - Hosszú három aranyat nyert vasárnap
Vízilabda 19:48 Női vízilabda világliga szuperdöntő - Az oroszok a harmadikok
Labdarúgás 18:59 Puskás-Suzuki Kupa - Döntős a Puskás Akadémia
Egyéb 18:20 Roland Garros - Nadal tizenkettedszer bajnok
Vízilabda 17:53 Női vízilabda világliga szuperdöntő - Kikapott az ausztráloktól, hatodik a magyar csapat
Egyéb 17:14 Kilencedik a budapesti Eb-tornán a női hetesrögbi-válogatott
Egyéb 17:08 Magyar Derby - Mindegyik kategória éllovasa megtartotta helyét akadályhajtásban
Egyéb 15:45 Kettős budaörsi siker a triatlonos vegyes váltó ob-n
Labdarúgás 15:18 Hivatalos totónyeremények
Egyéb 13:51 Roland Garros - Babosék a bajnokok
Egyéb 13:27 Roland Garros - Babosék a bajnokok