TV műsor

Március 3-án búcsúztatják Wichmann Tamást

Március 3-án 14.15 órától búcsúztatják a múlt szerdán elhunyt Wichmann Tamás kilencszeres világbajnok, háromszoros Európa-bajnok és kétszeres olimpiai ezüstérmes kenust.
2020.02.19 | 18:11 | Sport | Kajak-Kenu

Röplabda Bajnokok Ligája - Pádárék olasz, Barótiék orosz ellenféllel találkoznak a negyeddöntőben

A Pádár Krisztiánt foglalkoztató orosz Fakel Novij Urengoj az olasz Perugia, míg Baróti Árpád csapata, a lengyel Zaksa Kedzierzyn-Kozle az orosz Kuzbassz Kemerovo együttesével találkozik a férfi röplabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjében.
2020.02.20 | 14:06 | Sport | Röplabda

A Formula Renault Európa-kupában folytatja pályafutását Tóth László

A Formula Renault Európa-kupában folytatja versenyzői pályafutását a 19 éves Tóth László, aki a tavaly novemberben rendezett római Motorsport Games elnevezésű "autósport olimpián" a magyar csapat legjobb eredményeit érte el a Forma-4-es viadalokon.
2020.02.20 | 12:56 | Sport | Egyéb

Sport | Phjongcshang2018 Hírfolyam

Olimpia 11:15 Tokió 2020 - A MOB együttműködési megállapodást írt alá Japánban
Egyéb 09:22 Elhunyt Bonn Ottó, a kajak-kenu szövetség tiszteletbeli elnöke
Egyéb 08:52 Férfi tenisz-világranglista - Fucsovics 13 helyet rontott, változatlan élmezőny
Egyéb 08:51 Vívó-vk - Tizedik a férfi párbajtőrcsapat Vancouverben
Labdarúgás 08:16 Hivatalos totónyeremények
Egyéb 08:00 Élő tv-sportközvetítések - Hétfő, kedd
Egyéb 06:40 Jégkorong olimpiai selejtező - Stipsicz: ha így harcolunk, bármi megtörténhet
Labdarúgás 22:46 TOTÓ-eredmények
Egyéb 21:14 GYORSHÍR - Jégkorong olimpiai selejtező: Magyarország - Nagy-Britannia - 4-1
Röplabda 20:56 Férfi röplabda Extraliga - Győzött a címvédő Kazincbarcika
Kézilabda 20:42 Női kézilabda EHF Kupa - Győzelemmel búcsúzott a Debrecen
Labdarúgás 19:58 TOTÓ-eredmények
Labdarúgás 19:55 Labdarúgó NB II - A Siófok megszakította a Győr veretlenségi sorozatát
Röplabda 19:32 Női röplabda Extraliga - Simán nyert a Vasas és a Békéscsaba
Úszás 19:32 Három magyar érem a nizzai úszóverseny zárónapján
Labdarúgás 18:54 Labdarúgó NB II - Ötgólos mérkőzésen nyert a Vasas
Kézilabda 18:54 Női kézilabda EHF Kupa - Döntetlent játszott és kiesett az Érd
Egyéb 18:10 Vívó-vk - Ötödik a női párbajtőrcsapat Barcelonában
Egyéb 18:10 Fedeles fogathajtó vk - Dobrovitz ötödik a bordeaux-i döntőben
Egyéb 17:36 Rövidpályás gyorskorcsolya vk - Liu Shaolin ezüstérmével vk-győztes 500 méteren
Küzdősportok 17:36 Budapesti korosztályos karate Eb - Baranyi Zsófia aranyérmes
Labdarúgás 16:59 TOTÓ-eredmények
Kézilabda 16:35 Női kézilabda EHF Kupa - Csoportelsőként negyeddöntős a címvédő Siófok
Egyéb 21:58 Légfegyveres ob - Sike és Tátrai vitte el a pisztolyos aranyakat
Kézilabda 21:40 Női kézilabda BL - Négy góllal kikapott a Ferencváros az orosz bajnoktól
Egyéb 21:31 Kozák Luca országos csúcsbeállítása 60 gáton Torunban
Vízilabda 20:50 Férfi vízilabda ob I - Simán nyert az Eger
Egyéb 20:32 Kozák Luca országos csúcsbeállítása 60 gáton Torunban