TV műsor

A bajnoki focimeccsek a férfi kézilabda kupák legnagyobb konkurenciái?

Most, hogy a magyar kézilabda barátok figyelme a nemzetközi kupákról kicsit a hazai küzdelmek felé terelődött az elmúlt pár napban, és a MOL Pick Szeged gárdája is előbb a Tatabánya, majd a Veszprém ellen kellett, hogy megmutassa tudását, van időnk egy kicsit a jövő felé tekintgetni.
2019.03.18 | 21:49 | Sport | Kézilabda

IHF: Neagu negyedszer, Hansen harmadszor a világ legjobb kézilabdázója

A férfiaknál a dán Mikkel Hansent, a nőknél pedig a román Cristina Neagut választotta 2018-ban a világ legjobbjának a Nemzetközi Kézilabda Szövetség (IHF).
2019.03.18 | 18:21 | Sport | Kézilabda

Térdműtét vár a kézilabdázó Bartók Donátra

Térdműtét vár Bartók Donátra, a német TBV Lemgo Lippe magyar válogatott kézilabdázójára.
2019.03.19 | 16:43 | Sport | Kézilabda

Sport Hírfolyam

Labdarúgás 16:11 Szlovák-magyar - Már szombattól átválthatók az utalványok jegyekre
Egyéb 14:37 Pat Cortina a Grizzlys Wolfsburg vezetőedzője lesz
Egyéb 14:23 Női sakkcsapat-vb - Kilencedik a magyar válogatott
Egyéb 07:50 Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek
Labdarúgás 23:02 Bajnokok Ligája - Négy angol csapat a nyolc között
Labdarúgás 22:57 TOTÓ-eredmények
Egyéb 21:35 Osztrák jégkorongliga - Győzelemmel kezdte a Salzburg elleni negyeddöntőt a Fehérvár
Egyéb 21:10 Jégkorong Erste Liga - Nyert az FTC és az UTE
Egyéb 20:31 Szlovák jégkorongliga - A negyeddöntő harmadik mérkőzésén is kikapott a MAC
Labdarúgás 20:09 Labdarúgó Magyar Kupa - A Ferencváros otthonában került előnybe a Vidi
Kosárlabda 19:59 Férfi kosárlabda NB I - Kikapott a Kecskemét
Labdarúgás 19:57 TOTÓ-eredmények
Kosárlabda 06:39 Férfi kosárlabda EK - Negyeddöntőben az Alba Fehérvár
Kézilabda 19:34 Férfi kézilabda MK - Elődöntős a Balatonfüred
Labdarúgás 17:19 Labdarúgó Magyar Kupa - Nem bírt másodosztályú ellenfelével a Puskás Akadémia
Labdarúgás 16:26 Labdarúgó Magyar Kupa - Idegenben szerzett előnyt a Honvéd
Egyéb 14:03 Mintegy 170 öttusázó a székesfehérvári világkupaversenyen
Egyéb 13:31 A teniszszövetség felmondta a budapesti füves pályás női torna szerződését
Vízilabda 13:20 Oroszországban vívja a LEN Kupa négyes döntőjét az UVSE női vízilabdacsapata
Egyéb 12:07 Erdély Csanád szerződést hosszabbított a fehérvári jégkorongcsapattal
Vízilabda 12:05 Férfi vízilabda Európa Kupa - Montenegróval játszik a negyeddöntőben a magyar válogatott
Olimpia 11:11 Tokió 2020 - A földrengés sújtotta övezetekbe is elviszik az olimpiai lángot
Egyéb 07:50 Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök
Labdarúgás 00:02 TOTÓ-eredmények
Egyéb 21:02 Jégkorong Erste Liga - FTC-siker az elődöntő nyitányán
Labdarúgás 19:58 Labdarúgó Magyar Kupa - Egygólos előnyt szerzett a Debrecen
Kézilabda 19:47 Férfi kézilabda MK - Elődöntős a címvédő Veszprém
Labdarúgás 19:33 MLSZ - Megbüntették a Vidi vezetőedzőjét
Vízilabda 18:28 Férfi vízilabda világliga - Fölényesen nyert Máltán a magyar válogatott
Kézilabda 17:44 Női kézilabda BL - Azonos napokon játszik a Győr és az FTC a negyeddöntőben
Egyéb 17:20 Budapesti férfi tenisztorna - Három top 20-as játékos a Sport XI Sportcentrumban
Egyéb 12:18 Tour de Hongrie - Siófokról rajtol, Székesfehérváron zárul a viadal
Labdarúgás 11:37 Szlovák-magyar - Marek Hamsík is a házigazdák keretében
Labdarúgás 11:01 Bajnokok Ligája - "Nulláról" indulnak a szerdai visszavágók - ELŐZETES