Női kosárlabda Euroliga - A Sopron hazai pályán is kikapott a Kurszktól

A Sopron Basket házigazdaként 74-61-re kikapott az orosz Dinamo Kurszk csapatától a női kosárlabda Euroliga csoportkörének 13. fordulójában, csütörtökön.
2020.02.20 | 22:07 | Sport | Kosárlabda

2020.02.20 | 21:56 | Sport | Kosárlabda

Férfi kosárlabda Eb-selejtező - Győzelem a címvédő szlovénok ellen a nyitányon

A magyar férfi kosárlabda-válogatott bravúros győzelmet aratott a címvédő szlovénok felett Szombathelyen a 2021-es Európa-bajnoki selejtezősorozat csütörtöki nyitányán.
2020.02.20 | 22:31 | Sport | Kosárlabda

Sport Hírfolyam

Kosárlabda 22:31 Férfi kosárlabda Eb-selejtező - Győzelem a címvédő szlovénok ellen a nyitányon
Kosárlabda 22:07 Női kosárlabda Euroliga - A Sopron hazai pályán is kikapott a Kurszktól
Labdarúgás 20:52 TOTÓ-eredmények
Kosárlabda 20:02 GYORSHÍR - Férfi kosárlabda Eb-selejtező - Magyarország-Szlovénia 77-75
Egyéb 19:28 Asztalitenisz World Tour - Póta Georgina is a helyszínen szurkolt a magyaroknak
Küzdősportok 18:40 Megállapodtak az iskolai karateoktatásról
Küzdősportok 18:29 Koronavírus - Kína helyett Kirgizisztánban lesz a birkózók ázsiai olimpiai kvalifikációs versenye
Kézilabda 16:54 Női kézilabda NB I - Horvát válogatott irányítót igazolt az Alba Fehérvár
Kézilabda 16:28 Két német válogatott átlövőt igazolt az FTC női kézilabdacsapata
Röplabda 14:06 Röplabda Bajnokok Ligája - Pádárék olasz, Barótiék orosz ellenféllel találkoznak a negyeddöntőben
Egyéb 12:56 A Formula Renault Európa-kupában folytatja pályafutását Tóth László
Röplabda 12:27 Hosszabbított a Vasas női röplabdásainak vezetőedzője
Egyéb 11:48 Federer térdét megműtötték, kihagyja a Roland Garrost
Kézilabda 11:20 Az M4 Sport közvetíti a női kézilabda-válogatott olimpiai selejtezőmérkőzéseit
Egyéb 11:12 Jégkorong Erste Liga - A Ferencváros a Fehérvári Titánokkal mérkőzik a negyeddöntőben
Labdarúgás 11:04 FIFA-világranglista - Belgium maradt az élen, Magyarország továbbra is 52.
Egyéb 10:51 A Ferencváros a Fehérvári Titánokkal mérkőzik a negyeddöntőben
Vízilabda 10:31 A női vízilabda-válogatott nem készül külön a vl-meccsre, de a győzelem fontos lehet
Egyéb 09:13 Duplantis közel volt az új világcsúcshoz
Egyéb 07:50 Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek
Labdarúgás 23:10 TOTÓ-eredmények
Labdarúgás 20:39 Magyar Kupa - Hosszabbításban jutott tovább a Honvéd
Kosárlabda 20:17 Női kosárlabda NB I - Simán nyert a DVTK
Egyéb 20:13 Jégkorong Erste Liga - Az FTC és az UTE is győzelemmel zárta a középszakaszt
Labdarúgás 20:07 TOTÓ-eredmények
Labdarúgás 20:07 Magyar Kupa - Fordított a ZTE
Labdarúgás 19:41 Magyar Kupa - Hajrában szerzett góllal lett negyeddöntős a MOL Fehérvár
Kézilabda 19:38 Női kézilabda NB I - A címvédő Győr hét góllal nyert a Vác otthonában
Röplabda 19:37 Férfi röplabda Challenge Kupa - Mégsem idegenben kezd a Pénzügyőr
Kosárlabda 19:20 Férfi kosárlabda Eb-selejtező - Öt játékos kikerült a keretből
Kajak-Kenu 18:11 Március 3-án búcsúztatják Wichmann Tamást
Kosárlabda 16:45 Határ Bernadett az amerikai profiligában is játszik majd