Jelentős tengerentúli és nemzetközi tapasztalattal rendelkező hátvédet igazolt a Fehérvár AV19 jégkorongcsapata.

Női kézilabda NB I - Pénzbüntetés a Győri Audi ETO KC-nak

Szurkolói rendbontás miatt pénzbüntetéssel sújtotta a Győri Audi ETO KC-t a Magyar Kézilabda Szövetség (MKSZ).
2017.11.21 | 09:27 | Sport | Kézilabda

Bajnokok Ligája - A szerdai program

Az A, a B, a C és a D csoport ötödik fordulós mérkőzéseivel folytatódik szerdán a labdarúgó Bajnokok Ligája.

Egyéb 23:02 Curling Eb - Újabb két magyar vereség
Kosárlabda 22:11 Férfi kosárlabda vb-selejtező - Fiatal magyar csapat játszik Lengyelországban
Egyéb 22:09 Jégkorong Erste Liga - Dunaújvárosi siker Székesfehérváron
Egyéb 21:26 Bajai András a Magyar Sí Szövetség új elnöke
Egyéb 21:19 Rövidpályás gyorskorcsolya vk - Kósa: sporttörténelmi siker
Kézilabda 21:17 Női kézilabda-vb - Szucsánszki mégis bekerülhet a szűkített keretbe
Labdarúgás 20:58 La Liga - Dembélé akár már az El Clásicón is játszhat
Egyéb 16:19 Baji Balázs a Budapesti Honvédnál folytatja pályafutását
Egyéb 15:00 Bontják a MÁV-sporttelepet, új atlétikai centrum épül Szolnokon
Vízilabda 13:05 Női vízilabda Magyar Kupa - FTC-UVSE és Dunaújváros-BVSC az elődöntőben
Kosárlabda 10:17 Női kosárlabda Eb-selejtező - A kapitány szerint már februárban eldőlhet a kijutás
Egyéb 09:53 Férfi tenisz-világranglista - Dimitrov feljött a harmadik helyre, Fucsovics 85.
Labdarúgás 08:46 Bajnokok Ligája - A keddi program
Labdarúgás 08:29 Hivatalos totónyeremények
Olimpia 08:03 Kulcsár Krisztián: a MOB legyen kompetenciacentrum a sportesemények szervezésében
Labdarúgás 22:51 TOTÓ-eredmények
Egyéb 22:34 Jégkorong Kontinentális Kupa - Kikapott, így nem jutott tovább a DVTK
Kézilabda 21:03 Férfi EHF Kupa - Komoly hátrányba került a Budakalász
Egyéb 20:39 Vívó-vk - Egyéni érmek után hetedik a férfi párbajtőrcsapat
Egyéb 20:22 Jégkorong Erste Liga - Szétlövéses csíkszerdai siker az erdélyi mérkőzésen
Kézilabda 20:21 Női EHF Kupa - Búcsúzott a Debrecen is
Kézilabda 20:20 Női kézilabda NB I - Fölényesen győzött az Alba Fehérvár
Kajak-Kenu 20:12 Kőbán atlantai győzelmére emlékszik a legszívesebben a 75 éves Fábiánné Rozsnyói Katalin
Kosárlabda 20:07 Női kosárlabda NB I - Könnyedén nyert a Szekszárd
Kosárlabda 20:06 Férfi kosárlabda NB I - Utolsó másodperces kosárral nyert rangadót a Körmend
Röplabda 19:40 Női röplabda NB I - Simán nyert a Békéscsaba, nagy csatában a Vasas
Röplabda 19:15 Férfi röplabda NB I - Kikapott Kecskeméten a címvédő
Labdarúgás 18:11 Labdarúgó NB II - Már ötödik a Békéscsaba
Egyéb 18:10 Súlyemelő ob - Nagy Péter tizenharmadszor is bajnok
Kézilabda 17:52 Női EHF Kupa - Kiesett a Vác
Labdarúgás 17:35 TOTÓ-eredmények