TV műsor

Férfi vízilabda világliga - Sima győzelemmel rajtolt a magyar csapat

Sima győzelemmel kezdett a magyar válogatott a férfi vízilabda világliga nyolccsapatos szuperdöntőjében: Märcz Tamás szövetségi kapitány együttese a hétfői nyitófordulóban 12-5-re nyert az ausztrálok ellen a Duna Arénában.
2018.06.18 | 21:34 | Sport | Vízilabda

Férfi kosárlabda NB I - Nyolcadszor bajnok a Szolnok

A Szolnoki Olaj kiélezett csatában győzött Szombathelyen a férfi kosárlabda NB I döntőjének hétfői, negyedik mérkőzésén, így 3-1-es összesítéssel megnyerte a párharcot, és megszerezte fennállása nyolcadik aranyérmét.
2018.06.18 | 19:54 | Sport | Kosárlabda

Birminghami tenisztorna - Babosék párosban negyeddöntősök

Az első helyen kiemelt Babos Tímea, Kristina Mladenovic duó negyeddöntőbe jutott a 936 ezer dollár (260,5 millió forint) összdíjazású birminghami füves pályás női tenisztorna párosversenyében.
2018.06.18 | 19:45 | Sport | Egyéb

Sport Hírfolyam

Egyéb 18:36 Vívó Eb - Kreiss Fanni hetedik női tőrben
Egyéb 17:22 Vívó Eb - Peterdi András 15. helye a legjobb magyar eredmény férfi párbajtőrben
Egyéb 16:39 Kamion Eb - Kiss Norbert harmadik a vasárnapi zárófutamon a Hungaroringen
Labdarúgás 15:56 TOTÓ-eredmények
Egyéb 14:00 Kamion Eb - Kiss Norbert negyedik a vasárnapi első futamon a Hungaroringen
Egyéb 12:58 Simoni: a tökéletes összpontosítás a brit kerékpárosok sikereinek titka
Labdarúgás 11:58 Fülöp Attila: a futball a világ legjobb és legnagyobb közös nyelve
Labdarúgás 08:17 Sallói Dániel két gólja is kellett a Kansas továbbjutásához
Labdarúgás 22:53 TOTÓ-eredmények
Egyéb 21:06 Vívó Eb - Férfi tőrben és női kardban is orosz győzelem az első napon
Labdarúgás 20:52 TOTÓ-eredmények
Labdarúgás 20:14 TOTÓ-eredmények
Labdarúgás 20:09 A Real Madrid fiatal futballistái avatták fel a szatmári Tarpa új sportpályáját
Labdarúgás 19:38 TOTÓ-eredmények
Egyéb 19:33 Torna vk - Kállai Zoltán ezüstérmes Guimaraesben
Úszás 19:16 Mare Nostrum - Hosszú és Jakabos együtt a dobogón, Balog ezüstje
Egyéb 18:34 HFL - Fölényes hazai sikerek
Egyéb 18:28 Ciprus-rali - Herczig az ötödik helyen hat szakasz után
Egyéb 17:54 Vívó Eb - Pusztai Liza a nyolcaddöntőben búcsúzott
Egyéb 17:30 Kamion Eb - Kiss Norbert ötödik a szombati második futamon a Hungaroringen
Egyéb 17:02 Sportközpontot adtak át Dunaharasztiban
Kézilabda 17:00 Női kézilabda junior-vb - Harmadik a magyar csapat a debreceni tornán
Labdarúgás 16:57 TOTÓ-eredmények
Egyéb 14:50 Vívó Eb - A 32 jelentette a végállomást a férfi tőrözőknek
Egyéb 14:16 Kamion Eb - Kiss Norbert második a szombati első futamon a Hungaroringen
Labdarúgás 14:00 TOTÓ-eredmények
Egyéb 13:34 Stuttgarti tenisztorna - Fucsovicsék az elődöntőben búcsúztak párosban
Úszás 12:14 Nyíltvízi úszó vk - Német győzelem a férfiaknál, brazil a nőknél, nincs magyar a tízben
Röplabda 22:20 Női röplabda Európa Liga - Ezüstérmes a magyar válogatott
Röplabda 21:46 Női röplabda Európa Liga - Ezüstérmes a magyar válogatott
Vízilabda 21:36 Férfi vízilabda világliga - Märcz Tamás szűkítette keretét
Röplabda 21:31 Női röplabda Európa Liga - Ezüstérmes a magyar válogatott
Kézilabda 20:12 A kézilabdázó Mayer Szabina a francia élvonalba igazolt
Vízilabda 20:05 Férfi vízilabda BL - Ratko Rudic lett a Pro Recco vezetőedzője
Röplabda 19:16 Női röplabda Európa Liga - Csehország a bronzérmes