TV műsor

Férfi tenisz-világranglista - Fucsovics karriercsúccsal a 107. helyen

Fucsovics Márton 29 helyet javítva a 107. helyen áll a férfi teniszezők legfrissebb világranglistáján, megjavítva eddigi karriercsúcsát.
2017.06.26 | 08:44 | Sport | Egyéb

Élő tv-sportközvetítések - Hétfő, kedd

A hétfői és keddi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:
2017.06.26 | 08:00 | Sport | Egyéb

Női kosárlabda Eb - Spanyol aranyérem

A spanyol válogatott nyerte meg a Csehországban rendezett női kosárlabda Európa-bajnokságot, miután a vasárnap esti, prágai döntőben magabiztosan legyőzte a francia csapatot.
2017.06.25 | 22:20 | Sport | Kosárlabda

Sport Hírfolyam

Egyéb 19:17 Túraautó-vb - Michelisz nyerte az időmérőt Portugáliában
Labdarúgás 19:17 TOTÓ-eredmények
Labdarúgás 19:10 Csaknem húsz ország játékosai Budapesten az első teqball-világkupán
Úszás 20:57 Két magyar elsőség, Molnár Flóra országos csúcsot úszott Rómában
Kézilabda 20:41 Férfi kézilabda Eb - Az olimpiai bajnokkal egy csoportban a magyarok
Vízilabda 20:25 Szamarcidisz Kupa - Legyőzte a kanadai együttest a férfi vízilabda-válogatott
Egyéb 19:22 Pelikán János Zsombor és Király Mónika sikere a kerékpáros időfutam ob-n
Egyéb 17:41 Tekvondó-vb - Két magyar az európai szövetség vezetésében
Küzdősportok 17:27 Ökölvívó Eb - Harcsa Zoltán bronzérmes
Forma 1 17:08 Azeri Nagydíj - Verstappené a második szabadedzés is
Labdarúgás 16:50 Női labdarúgó BL - Nehéz csoportban az MTK
Egyéb 15:53 Ökölvívó Eb - Harcsa Zoltán bronzérmes
Küzdősportok 15:46 GYORSHÍR - Ökölvívó Eb - Harcsa Zoltán bronzérmes
Vízilabda 15:44 Vizes vb 2017 - A női vízilabda-válogatott kapitánya megnevezte a vb-résztvevőket
Labdarúgás 13:50 William Gallas a teqballt népszerűsíti
Úszás 13:40 Vizes vb 2017 - Megkezdődött a jegyértékesítés utolsó szakasza
Úszás 12:35 Vizes vb 2017 - Gyárfás Tamás szerint jó viszonyra van szükség a FINA-val
Egyéb 07:53 Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap
Labdarúgás 19:33 Nikolics: nincs értelme azért hazajönni, hogy 15-20 percet játsszak
Egyéb 16:51 Strandröplabda ob - Pénteken Tatán indul, augusztusban a Lupa-tónál zárul a sorozat
Egyéb 15:25 Strandröplabda ob - Pénteken Tatán indul, augusztusban a Lupa-szigeten zárul a sorozat
Kosárlabda 14:38 Letették a ceglédi kosárlabdacsarnok alapkövét
Egyéb 12:01 Tour de Hongrie - Szalontay Sándor szeretné megjavítani tavalyi győztes idejét a prológon
Kosárlabda 11:12 Női kosárlabda Eb - Gáll Tamás: még mindig sokkhatás alatt van a válogatott