TV műsor

Hosszú Katinka és Verrasztó Dávid is nyert a nyitónapon Amiens-ben

Több első helyet is szereztek a magyar úszók pénteken a Golden Tour elnevezésű, 50 méteres medencébe kiírt franciaországi körverseny harmadik, befejező állomásán, Amiens-ben.
2017.04.28 | 20:16 | Sport | Úszás

Női kosárlabda NB I - A címvédés küszöbén a Sopron

A Sopron hazai pályán négy ponttal legyőzte a Szekszárdot pénteken a női kosárlabda NB I döntőjének második mérkőzésén, így már csak egy sikerre van attól, hogy megszerezze sorozatban harmadik bajnoki címét.
2017.04.28 | 20:08 | Sport | Kosárlabda

Férfi kézilabda NB I - Végig vezetve győzött az Orosháza

Az Orosháza végig vezetve győzött a Cegléd otthonában a férfi kézilabda NB I pénteki mérkőzésén.
2017.04.28 | 19:53 | Sport | Kézilabda

Sport Hírfolyam

Egyéb 19:00 Budapesti férfi tenisztorna - Megszenvedett Pouille, véget ért Balázs legyőzőjének menetelése
Egyéb 18:55 Divízió I-es jégkorong-vb - Csalódást keltő a szereplés a másodedző szerint
Egyéb 18:43 Divízió I-es jégkorong-vb - A játékosok nem értik, miért nem megy a játék
Egyéb 18:08 Divízió I-es jégkorong-vb - Vereség a lengyelektől, ötödik a magyar csapat
Euro2016 18:04 GYORSHÍR - Divízió I-es jégkorong-vb - Lengyelország-Magyarország 2-0
Labdarúgás 17:19 Az MLSZ elindította a Budapesti Pályafejlesztési Programot
Egyéb 16:40 Budapesti férfi tenisztorna - Kiesett a harmadik helyen kiemelt Fognini
Labdarúgás 16:12 Az MLSZ elindította a Budapesti Pályafejlesztési Programot
Egyéb 15:34 A tollaslabdázó Krausz Gergely kijutott a világbajnokságra
Egyéb 12:49 Dunai Regatta - Rekordnagyságú mezőny az idei versenyen
Labdarúgás 12:23 Puskás-Suzuki Kupa - A Real Madrid mellett a Bayern München is részt vesz a jubileumi torná
Egyéb 12:18 Divízió I-es jégkorong-vb - Vas János már nem játszik Kijevben
Küzdősportok 10:53 Bedák Zsolt bejelentette visszavonulását
Egyéb 10:51 Divízió I-es jégkorong-vb - Vas János már nem játszik Kijevben
Olimpia 09:34 MOB-elnökjelöltek vitája: Kulcsár bírálta, Borkai és Szabó megvédte a MOB elmúlt négy évét
Labdarúgás 22:32 TOTÓ-eredmények
Labdarúgás 22:30 Primera División - Ötgólos meccset nyert Valenciában a Real Sociedad
Kosárlabda 22:01 Női kosárlabda NB I - Egy ponttal nyert a PINKK-Pécs
Vízilabda 21:54 Férfi vízilabda Bajnokok Ligája - A címvédőt legyőzve csoportmásodik az Eger
Egyéb 21:54 Divízió I-es jégkorong-vb - Kiestek a hazaiak
Labdarúgás 21:25 Primera División - Hét góllal abszolválta a kötelezőt a Barcelona, Mascheranót ünnepelték
Vízilabda 20:54 Férfi vízilabda Bajnokok Ligája - Kikapott Szolnokon az OSC, nem lesz három magyar a hatos döntőben
Röplabda 20:53 Női röplabda NB I - Bronzérmes a Nyíregyháza
Labdarúgás 20:29 Vb-2018 - Használni fogják a videobírót
Labdarúgás 19:58 Labdarúgó Magyar Kupa - Nyolcgólos Ferencváros-győzelem
Kosárlabda 19:53 Női kosárlabda NB I - Hazai sikerek a helyosztókon
Kosárlabda 19:49 Férfi kosárlabda NB I - Simán nyert otthon a Kecskemét