TV műsor

Sport Hírfolyam

Egyéb 17:11 Érdi Mária nyerte a mallorcai világkupaversenyt
Egyéb 16:20 Jégkorong Erste Liga - A Brassó nyerte a döntő második meccsét is
Labdarúgás 16:08 Labdarúgó NB I - Fehérvári vereségével a kiesés küszöbén a Mezőkövesd
Labdarúgás 16:03 GYORSHÍR - Labdarúgó NB I - Fehérvár-Mezőkövesd 5-0
Egyéb 15:28 Gálfi feladta az elődöntőt a spanyolországi tenisztornán
Vízilabda 14:23 A pólószövetség 445 milliós plusszal zárt
Vízilabda 13:15 Férfi vízilabda ob I - Jó hajrával aratott sikert az Eger
Küzdősportok 12:11 Olimpiai kvalifikációs birkózóverseny - Nagy Bernadett egy lépésre a párizsi kvótától
Labdarúgás 11:34 Labdarúgó NB I - Tököli Attila szórakoztató és sokgólos meccset szeretne látni az FTC-Pakson
Forma 1 09:04 Japán Nagydíj - Verstappené a szuzukai pole pozíció is
Labdarúgás 21:59 Labdarúgó NB I - Hátrányból fordítva nyert simán Újpesten a ZTE
Labdarúgás 21:59 Labdarúgó NB I - Eredmény és tabella
Labdarúgás 21:55 Labdarúgó NB I - Góllövőlista
Labdarúgás 21:55 GYORSHÍR - Labdarúgó NB I - Újpest FC-Zalaegerszegi TE FC 1-5
Kézilabda 21:51 Európai kézilabdaligák - Ilic Zoran hét gólt lőtt a Hamburg győztes meccsén
Labdarúgás 21:07 Női labdarúgó Eb-selejtező - Szarvas Alexandra döntetlennel mutatkozott be
Egyéb 20:43 Jégkorong Erste Liga - Háromgólos hátrányból nyerte a Brassó a döntő első mérkőzését
Küzdősportok 17:47 Olimpiai kvalifikációs birkózóverseny - Lévai Zoltán sem szerzett kvótát
Egyéb 17:20 Női jégkorong-vb - Keretszűkítés a válogatottnál
Küzdősportok 17:14 Olimpiai kvalifikációs birkózóverseny - Váncza nagy csatában veszített a kvótameccsen
Egyéb 17:09 Holléti nyilvántartással kapcsolatos mulasztás miatt eljárás zajlik a párbajtőröző Kun Anna ellen
Egyéb 15:02 Jégkorong Erste Liga - Távozik a DVTK vezetőedzője
Egyéb 14:06 Billie Jean King Kupa - Bondár, Gálfi és Udvardy nélkül a magyarok Portugáliában
Küzdősportok 13:58 Magyar-kínai küzdősportgála szombaton Szigetszentmiklóson
Küzdősportok 13:50 Olimpiai kvalifikációs birkózóverseny - Váncza István és Lévai Zoltán egy sikerre a kvótától
Labdarúgás 13:25 MLSZ-közgyűlés - Csányi: egy mérkőzés hiányzik a sorból, a BL-döntő
Forma 1 09:16 Japán Nagydíj - Piastrié az eső miatt eseménytelen második szabadedzés
Egyéb 08:32 HÉTVÉGI SPORTMŰSOR
Forma 1 08:06 Japán Nagydíj - Verstappen nyerte az első szabadedzést
Kosárlabda 08:05 Férfi kosárlabda Magyar Kupa - Harmadik aranyára hajt a Falco a BOK Csarnokban - ELŐZETES
Egyéb 08:00 Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap
Labdarúgás 23:22 MOL Magyar Kupa - A másodosztályú Nyíregyháza fogadja az FTC-t az elődöntőben
Kosárlabda 23:08 Férfi kosárlabda Euroliga - Hanga 19 pontja is kevés volt a Crvena zvezdának
Kézilabda 22:48 Férfi kézilabda BL - Kettős vereséggel búcsúzott Fazekas Gergő csapata
Labdarúgás 22:45 MOL Magyar Kupa - Története során először elődöntős a Nyíregyháza
Labdarúgás 22:16 Bajnokok Ligája - A magyar kormány támogatja a döntő budapesti megrendezését
Egyéb 22:08 Estorili tenisztorna - Fucsovics meccslabdákat hárítva negyeddöntős
Kézilabda 21:29 Férfi kézilabda BL - Ilic: nagyon komolyan vettük a mérkőzést
Röplabda 21:24 Férfi röplabda Extraliga - Egy győzelemre a döntőtől a MÁV Előre is
Röplabda 21:21 Férfi röplabda Extraliga - Felmentették a Pénzügyőr vezetőedzőjét
Kézilabda 21:10 Férfi kézilabda BL - Ilic: nagyon komolyan vettük a mérkőzést
Kézilabda 21:01 Női kézilabda Eurokupa - Kikapott Norvégiában a magyar válogatott
Röplabda 20:22 Férfi röplabda Extraliga - A döntő küszöbén a címvédő Kaposvár
Egyéb 20:02 Futsal MK - Kialakult a négyes döntő mezőnye
Egyéb 19:47 Galló Vilmos távozik a Linköpingtől, de maradna északon
Egyéb 19:16 Bogotai tenisztorna - Bondárék elődöntősök párosban
Labdarúgás 17:28 Minifutball Eb - A világbajnokkal egy csoportban a magyarok
Egyéb 16:34 Női jégkorong-vb - Cortina: most sokkal több időnk van, hogy összeálljunk
Egyéb 14:47 Jégkorong Erste Liga - Az FTC harmadszor, a Brassó először lehet bajnok - ELŐZETES
Úszás 13:02 Úszó ob - Milák mellett Hosszú is a nevezési listán
Labdarúgás 11:18 FIFA-világranglista - A magyar válogatott egy helyet javítva 26.
Labdarúgás 09:35 Labdarúgó NB I - Ferencváros-Paks rangadó, nehéz feladat előtt a kiesőjelöltek - ELŐZETES
Labdarúgás 21:56 MOL Magyar Kupa - Diósgyőrben jutott négy közé a Ferencváros
Egyéb 21:10 Párizs 2024 - A gerelyhajító Herczeg György augusztusban javítana egyéni csúcsot
Vízilabda 20:45 Férfi vízilabda BL - Barcelonai győzelmével nagy lépést tett az elődöntő felé a Ferencváros
Labdarúgás 20:16 MOL Magyar Kupa - Két tizenegyes, hét gól és hosszabbítás után négy között a Paks
Kosárlabda 20:02 Női kosárlabda NB I - A Szigetszentmiklós zárt a kilencedik helyen