TV műsor

Férfi vízilabda világliga - Sima győzelemmel rajtolt a magyar csapat

Sima győzelemmel kezdett a magyar válogatott a férfi vízilabda világliga nyolccsapatos szuperdöntőjében: Märcz Tamás szövetségi kapitány együttese a hétfői nyitófordulóban 12-5-re nyert az ausztrálok ellen a Duna Arénában.
2018.06.18 | 21:34 | Sport | Vízilabda

Férfi kosárlabda NB I - Nyolcadszor bajnok a Szolnok

A Szolnoki Olaj kiélezett csatában győzött Szombathelyen a férfi kosárlabda NB I döntőjének hétfői, negyedik mérkőzésén, így 3-1-es összesítéssel megnyerte a párharcot, és megszerezte fennállása nyolcadik aranyérmét.
2018.06.18 | 19:54 | Sport | Kosárlabda

Birminghami tenisztorna - Babosék párosban negyeddöntősök

Az első helyen kiemelt Babos Tímea, Kristina Mladenovic duó negyeddöntőbe jutott a 936 ezer dollár (260,5 millió forint) összdíjazású birminghami füves pályás női tenisztorna párosversenyében.
2018.06.18 | 19:45 | Sport | Egyéb

Sport Hírfolyam

Egyéb 14:31 Negyvennégy magyar versenyző indul a szervátültetettek Eb-jén
Kajak-Kenu 12:54 Kajak-kenu Eb - Nyolc magyar egyenes ági továbbjutó, egy kieső
Egyéb 11:00 Gyulai Memorial - Sztárparádé férfi 110 méter gáton
Egyéb 09:58 Vívó Eb - Öt újonc a magyar csapatban
Egyéb 09:42 Kajak-kenu Eb - Kopasz futamgyőzelemmel döntős, 40 ország versenyzői a rajtnál
Úszás 09:38 Mare Nostrum - Népes magyar csapat Hosszú Katinkával - ELŐZETES
Kézilabda 08:27 Férfi kézilabda vb-selejtező - Magyar-szlovén párharc az olimpiai kvalifikáció jegyében - ELŐZETES
Labdarúgás 08:18 Hivatalos totónyeremények
Egyéb 07:50 Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat és vasárnap
Labdarúgás 02:55 TOTÓ-eredmények
Labdarúgás 23:12 TOTÓ-eredmények
Labdarúgás 22:54 TOTÓ-eredmények
Vízilabda 22:39 Férfi vízilabda BL - Szétlövés után a Pro Recco jutott négy közé
Kosárlabda 22:30 Férfi kosárlabda NB I - A Szombathely lesz a Szolnok ellenfele a döntőben
Egyéb 22:26 Gyémánt Liga - Gyorsak voltak a sprinterek, utolsó dobás döntött férfi súlylökésben
Vízilabda 20:32 Férfi vízilabda BL - Nem védheti meg címét a Szolnok
Vízilabda 18:46 Férfi vízilabda BL - Az Eger az 5-8. helyért folytathatja
Labdarúgás 16:18 TOTÓ-eredmények
Egyéb 16:11 Kerékpáros klub alakult Velencén
Küzdősportok 14:39 EYOF-helyszín ad otthont a serdülő birkózó Eb-nek és a kötöttfogású Magyar Nagydíjnak Győrben
Kézilabda 14:32 Kézilabda BL - A Vardar Szkopje női csapata nem nevezett
Kézilabda 13:34 Női kézilabda NB I - Európa-bajnok jobbátlövőt igazolt a Kisvárda
Labdarúgás 13:27 Benczés Miklós a Puskás Akadémia új edzője
Röplabda 11:33 Női röplabda Európa Liga - Magyar-cseh elődöntő a Papp László Arénában
Labdarúgás 11:03 FIFA-világranglista - Magyarország két helyet rontva az 51.
Kosárlabda 09:28 Hanga Ádámék ismét kikaptak a spanyol kosárbajnokság elődöntőjében
Egyéb 08:47 Kajak-kenu Eb - Tíz dobogós helyet és minden szakágban érmet remél a kapitány - ELŐZETES
Egyéb 07:55 Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek
Labdarúgás 04:40 TOTÓ-eredmények
Egyéb 04:20 Jégkorong divízió I/A-vb - Új szövetségi kapitány Kazahsztánban
Labdarúgás 03:56 TOTÓ-eredmények
Labdarúgás 03:01 Deloitte: először lépte át az európai labdarúgás bevétele a 25 milliárd eurót
Labdarúgás 02:32 TOTÓ-eredmények
Labdarúgás 22:47 TOTÓ-eredmények
Labdarúgás 21:26 Fehérorosz-magyar - Döntetlen Bresztben