TV műsor

GYORSHÍR - Öttusa Eb - Aranyérmes a női csapat, bronzot nyert Kovács Sarolta

Aranyérmet nyert a Kovács Sarolta, Alekszejev Tamara, Földházi Zsófia összeállítású magyar női csapat a székesfehérvári öttusa Európa-bajnokság hagyományos versenyében, melyben Kovács egyéniben a harmadik lett.
2018.07.21 | 19:19 | Sport | Euro2016

Labdarúgó NB I - Debreceni sikerrel indult a szezon

A vendég Debrecen 1-0-ra győzött a Puskás Akadémia ellen szombaton, a felcsúti Pancho Arénában a labdarúgó OTP Bank Liga 2018/19-es szezonjának nyitómérkőzésén.
2018.07.21 | 19:04 | Sport | Labdarúgás

GYORSHÍR - Labdarúgó NB I - Puskás Akadémia-Debrecen 0-1

A Debreceni VSC 1-0-ra nyert a Puskás Akadémia ellen szombaton a labdarúgó OTP Bank Liga 2018/19-es idényének első mérkőzésén, Felcsúton.
2018.07.21 | 18:55 | Sport | Euro2016

Sport Hírfolyam

Labdarúgás 19:55 TOTÓ-eredmények
Egyéb 18:56 Balaton-átevezés - Közel 1400 induló 671 hajóban
Vízilabda 18:08 Vízilabda Eb - Az oroszok 31 góllal nyertek a magyar csoportban
Labdarúgás 17:55 TOTÓ-eredmények
Kosárlabda 17:43 U20-as női kosárlabda Eb - Az ötödik helyért játszhat a magyar válogatott
Úszás 16:44 Több mint 7300 résztvevő a Balaton-átúszáson
Kajak-Kenu 14:02 Kajak-kenu válogató - Kopasz, Kozák, Balla és két páros ismételt
Egyéb 13:23 Torna ob - Péter Sára legyőzte Dévai Boglárkát ugrásban
Kézilabda 08:02 Női kézilabda junior-vb - Golovin: a közönség belehajszolt minket a sikerbe
Labdarúgás 13:31 Vb-2018 - Infantino: ez minden idők legjobb vb-je
Kézilabda 13:06 Az Alba Fehérvár KC-nál tehetséges fiatalokra építenek a jövőben
Úszás 12:54 Balaton-átúszás - Főszervező: gyakorlott úszók vágjanak neki a távnak
Vízilabda 12:40 Vízilabda Eb - Bíró Attila a négy közé várja csapatát Barcelonában
Kosárlabda 12:36 Svéd kosarassal erősít a bajnok Sopron Basket
Egyéb 11:10 Öttusa Eb - Kasza Róbert nem indul Székesfehérváron
Egyéb 09:55 Torna ob - Hétvégén rendezik a szerenkénti országos bajnokságot - ELŐZETES
Egyéb 09:14 Cselgáncs csapat Eb - Kilencfős magyar válogatott Jekatyerinburgban - ELŐZETES
Egyéb 09:08 Ezüstérmesek a Gyapjas fivérek a junior 470-es Európa-bajnokságon
Vízilabda 08:00 Vízilabda Eb - A megújult magyar válogatottaknál is az érem a cél - ELŐZETES
Egyéb 07:54 Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap
Labdarúgás 07:06 EL-selejtező - A Ferencváros nem szerzett előnyt az izraeli visszavágóra
Labdarúgás 20:57 EL-selejtező - Kétgólos hátrányba került idegenben az Újpest
Labdarúgás 20:52 GYORSHÍR - EL-selejtező - Ferencváros - Makkabi Tel-Aviv 1-1
Labdarúgás 20:51 GYORSHÍR - EL-selejtező - Neftci-Újpest 3-1
Kosárlabda 19:51 U20-as női kosárlabda Eb - Nem jutott elődöntőbe a magyar válogatott
Labdarúgás 07:03 Tóth "Potya" Istvánról emlékezett meg a Mazsihisz és az FTC
Küzdősportok 19:28 A mexikói vb és a csehországi Eb magyar muay thai hőseit köszöntötték
Labdarúgás 17:05 A közelgő vb-döntő kapcsán emlékeztek az Aranycsapat sikereire
Egyéb 13:53 Torna Eb - Kovács Zsófia nem indul