TV műsor

Férfi kosárlabda Eb-felkészülés - Újabb sima győzelem Izland ellen

A szeptemberi Európa-bajnokságra készülő magyar férfi kosárlabda-válogatott visszafogott első félidőt követően tizenöt ponttal legyőzte Izlandot vasárnap Székesfehérváron.
2017.08.20 | 15:44 | Sport | Kosárlabda

Férfi kosárlabda Eb-felkészülés - Fehérvári győzelem Izland ellen

A szeptemberi Európa-bajnokságra készülő magyar férfi kosárlabda-válogatott könnyedén legyőzte Izlandot szombaton Székesfehérváron.
2017.08.19 | 17:18 | Sport | Kosárlabda

Férfi kosárlabda NB I - Hosszabbított edzőjével és négy légióst igazolt az Alba Fehérvár

Hosszabbított vezetőedzőjével, és négy légióssal vág neki az új szezonnak a bajnoki címvédő Alba Fehérvár férfi kosárlabdacsapata - közölte a klub ügyvezető igazgatója a csütörtöki nyílt edzést követően az MTI-vel.

14:38 Letették a ceglédi kosárlabdacsarnok alapkövét
11:12 Női kosárlabda Eb - Gáll Tamás: még mindig sokkhatás alatt van a válogatott
21:19 Világbajnoki ezüstérmes a női 3x3-as kosárválogatott
14:52 Női kosárlabda Eb - Elégedett az MKOSZ elnöke
22:59 Női kosárlabda Eb - Vereség az olaszoktól, a 9-12. helyen zártak a magyarok
22:13 GYORSHÍR - Női kosárlabda Eb - Olaszország-Magyarország 49-48
13:40 Női kosárlabda Eb - A kapitány szerint nagy nyomás lesz a magyarokon a nyolcaddöntőben
22:24 Női kosárlabda Eb - Az olaszokkal játszanak a magyarok a nyolcaddöntőben
20:04 Női kosárlabda Eb - Vereség az ukránoktól, csoportharmadik a magyar válogatott
14:33 Női kosárlabda Eb - Vereség az ukránoktól, harmadik helyen a magyarok
14:12 GYORSHÍR - Női kosárlabda Eb - Ukrajna-Magyarország 84-72
23:02 Férfi kosárlabda NB I - Ötödször bajnok az Alba Fehérvár
11:45 Női kosárlabda Eb - A kapitány csapatvédekezéssel állítaná meg az ukrán sztárt
20:22 Női kosárlabda Eb - Legyőzték a házigazdákat és nyolcaddöntőben a magyarok
20:17 Női kosárlabda Eb - Ukrán győzelem a magyar csoportban
00:43 Férfi kosárlabda NB I - Egyenlített a Falco, ötödik meccs dönt a fináléban
08:00 Női kosárlabda Eb - Egy győzelem a cél Királyváradon - ELŐZETES
21:41 Férfi kosárlabda NB I - A bajnoki cím küszöbén a Fehérvár
10:21 Tokió 2020 - Hétéves folyamat eredménye, hogy a 3x3-as kosárlabda olimpiai szám lett
08:13 Stefan Svitek lett a miskolci kosarasok vezetőedzője