TV műsor

Férfi vízilabda BL - A Pro Recco veretlenségét is elvette az OSC, nyert a címvédő FTC

Az OSC óriási bravúrt végrehajtva 12-9-re győzött a mindeddig veretlen olasz Pro Recco vendégeként, míg a címvédő Ferencváros a horvát Mladost Zagreb otthonában diadalmaskodott a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportküzdelmeinek kilencedik fordulójában.
2020.02.21 | 21:57 | Sport | Vízilabda

Férfi röplabda Extraliga - Debrecenben nyert az éllovas Pénzügyőr

A veretlenül listavezető Pénzügyőr győzött a Debrecen vendégeként a férfi röplabda Extraliga alapszakaszának pénteki játéknapján.
2020.02.21 | 21:46 | Sport | Röplabda

Osztrák jégkorongliga - Kikapott Innsbruckban a Fehérvár

A Fehérvár AV19 kikapott Innsbruckban az osztrák jégkorongliga (EBEL) középszakaszában, az alsóház pénteki játéknapján.
2020.02.21 | 21:37 | Sport | Egyéb

Sport Hírfolyam

Egyéb 11:12 Jégkorong Erste Liga - A Ferencváros a Fehérvári Titánokkal mérkőzik a negyeddöntőben
Labdarúgás 11:04 FIFA-világranglista - Belgium maradt az élen, Magyarország továbbra is 52.
Egyéb 10:51 A Ferencváros a Fehérvári Titánokkal mérkőzik a negyeddöntőben
Vízilabda 10:31 A női vízilabda-válogatott nem készül külön a vl-meccsre, de a győzelem fontos lehet
Egyéb 09:13 Duplantis közel volt az új világcsúcshoz
Egyéb 07:50 Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek
Labdarúgás 23:10 TOTÓ-eredmények
Labdarúgás 20:39 Magyar Kupa - Hosszabbításban jutott tovább a Honvéd
Kosárlabda 20:17 Női kosárlabda NB I - Simán nyert a DVTK
Egyéb 20:13 Jégkorong Erste Liga - Az FTC és az UTE is győzelemmel zárta a középszakaszt
Labdarúgás 20:07 TOTÓ-eredmények
Labdarúgás 20:07 Magyar Kupa - Fordított a ZTE
Labdarúgás 19:41 Magyar Kupa - Hajrában szerzett góllal lett negyeddöntős a MOL Fehérvár
Kézilabda 19:38 Női kézilabda NB I - A címvédő Győr hét góllal nyert a Vác otthonában
Röplabda 19:37 Férfi röplabda Challenge Kupa - Mégsem idegenben kezd a Pénzügyőr
Kosárlabda 19:20 Férfi kosárlabda Eb-selejtező - Öt játékos kikerült a keretből
Kajak-Kenu 18:11 Március 3-án búcsúztatják Wichmann Tamást
Kosárlabda 16:45 Határ Bernadett az amerikai profiligában is játszik majd
Labdarúgás 15:02 Magyar Kupa - Kettős győzelemmel negyeddöntős a Dorog
Labdarúgás 14:27 Eb pótselejtező - A Fehérváron légióskodó Milanov is meghívott kapott a bolgár keretbe
Egyéb 08:00 Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök
Labdarúgás 22:57 TOTÓ-eredmények
Egyéb 22:26 Riói tenisztorna - Balázs Attila nyolcaddöntős
Labdarúgás 22:16 MLSZ - Ötmillió forintos büntetést kapott a Ferencváros
Egyéb 21:36 Osztrák jégkorongliga - Kikapott Dornbirnban a Fehérvár
Röplabda 21:03 Női röplabda Bajnokok Ligája - Hatodszor is kikapott a Vasas
Röplabda 21:01 Női röplabda Challenge Kupa - Hazai pályán került hátrányba a Békéscsaba
Egyéb 20:36 Szlovák jégkorongliga - Hosszabbításban nyertek otthon a Jegesmedvék
Kézilabda 20:05 Női kézilabda NB I - A Siófok ismét győzött az FTC otthonában
Egyéb 19:51 Jégkorong Erste Liga - Csíkszeredán nyert a Dunaújváros
Kézilabda 19:46 Női kézilabda NB I - A Siófok ismét győzött az FTC otthonában
Kézilabda 19:42 Férfi kézilabda NB I - Tatabányán nyert az FTC
Kosárlabda 19:15 Újra Körmenden a magyar válogatott centere
Röplabda 17:47 Női röplabda Bajnokok Ligája - Hatodszor is kikapott a Vasas
Kézilabda 17:44 Női kézilabda NB I - Edzőváltás lesz Dunaújvárosban