TV műsor

Vívó-vb - Márton Anna hetedik lett

A negyeddöntőben kikapott és a hetedik helyen végzett szombaton a kardozó Márton Anna a budapesti olimpiai kvalifikációs vívó-világbajnokságon.
2019.07.20 | 17:14 | Sport | Egyéb

Vívó-vb - Negyeddöntős a férfi kardválogatott, alsó ágra került a női párbajtőrcsapat

A magyar férfi kardválogatott két sima győzelemmel negyeddöntőbe jutott, míg a női párbajtőrcsapat a nyolcaddöntőben kikapott, így az alsó ágon folytatja szereplését a budapesti olimpiai kvalifikációs vívó-világbajnokságon.
2019.07.20 | 16:09 | Sport | Egyéb

Vívó-vb - Újabb győzelemmel negyeddöntőbe jutott Márton Anna

Harmadik mérkőzésén is magabiztos volt a kardozó Márton Anna, és újabb győzelmével már negyeddöntős a budapesti olimpiai kvalifikációs vívó-világbajnokságon.

Labdarúgás 22:18 TOTÓ-eredmények
Labdarúgás 02:29 BL-selejtező - Egygólos előnnyel várja a Ferencváros az idegenbeli visszavágót
Labdarúgás 21:55 GYORSHÍR - BL-selejtező - Ferencváros-Ludogorec 2-1
Labdarúgás 20:57 TOTÓ-eredmények
Labdarúgás 20:45 El-selejtező - Az elvégzett munkára és a csapategységre alapozza optimizmusát a Honvéd edzője
Egyéb 20:24 Változás a Magyar Országos Korcsolyázó Szövetség vezetőségében
Labdarúgás 19:55 El-selejtező - Nagy tisztelője a magyar futballnak és a Honvédnak a Zalgiris Vilnius edzője
Labdarúgás 19:38 El-selejtező - Az albánok jó eredmény elérésben bíznak Debrecenben
Labdarúgás 18:25 El-selejtező - Herczeg András: nagy hibát követnénk el, ha könnyű mérkőzésre számítanánk
Labdarúgás 17:42 Copa America - Messi nem került az álomcsapatba
Kézilabda 17:09 A nemzetközi kupát célozza meg az Alba Fehérvár KC
Vízilabda 15:29 Új vezetőedzővel megkezdték a felkészülést a miskolci vízilabdázók
Küzdősportok 14:22 Tokió 2020 - Magyarország rendezi a jövő évi európai birkózó kvalifikációs versenyt
Egyéb 13:37 Gyulai Memorial - Spiriev: a Gyulai jó eséllyel a legjobb nem Gyémánt Liga-verseny lesz az idei végelszámolásnál
Kézilabda 12:26 Gulyás István lett a férfi kézilabda-válogatott szövetségi kapitánya
Euro2016 12:09 GYORSHÍR - Gulyás István lett a férfi kézilabda-válogatott kapitánya
Kézilabda 08:47 Női junior kézilabda Eb - Újabb hazai torna, újabb magyar éremesély - ELŐZETES
Egyéb 08:00 Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök
Labdarúgás 20:29 BL-selejtező - Sztojev: a Ludogorecnek nagy tervei vannak
Egyéb 20:18 Gyulai Memorial - Eredmények
Egyéb 20:13 Gyulai Memorial - Taylor, Coleman és Miller-Uibo is parádézott, a magyar gátasok közel az olimpiai szinthez
Egyéb 19:18 Vívó-vb - Rekordok dőlnek Budapesten
Egyéb 18:50 Gyulai Memorial - Nguyen egyéni csúccsal harmadik távolban, Márton negyedik súlylökésben
Labdarúgás 17:40 BL-selejtező - Rebrov: meg fogjuk állni a helyünket
Kosárlabda 17:26 Hanga Ádám szerződést hosszabbított a Barcelonánál
Egyéb 16:33 Gyulai Memorial - Halász Bence második lett férfi kalapácsvetésben
Egyéb 14:57 Csaknem ötszázan indulnak a Vasi Vasemberen
Labdarúgás 14:37 EURO-2020 - Három hét alatt több mint 14 millió jegyet igényeltek
Kézilabda 14:15 Sterbinszky Amáliáról nevezik el a Vasas SC új kézilabdacsarnokát
Kézilabda 13:29 Női kézilabda NB I - December végén találkozik először a Győr és az FTC
Egyéb 10:40 Újjáéled a salakmotorsport Debrecenben