TV műsor

Férfi kézilabda-vb - A magyar válogatott vereséggel kezdte a középdöntőt

A magyar férfi kézilabda-válogatott szombaton 25-22-re kikapott a Herningben hazai közönség előtt játszó olimpiai bajnok dán csapattól az első középdöntős mérkőzésén a világbajnokságon, így már biztosan nem juthat elődöntőbe.
2019.01.19 | 23:14 | Sport | Kézilabda

Férfi kézilabda-vb - Matics: a dán kapus nyerte meg a meccset

Vladan Matics szövetségi kapitány szerint Jannick Green kapus nyerte meg az olimpiai bajnok Dánia csapatának a magyar válogatott elleni mérkőzést a német-dán közös rendezésű férfi kézilabda-világbajnokság középdöntőjének első fordulójában.

Labdarúgás 22:31 TOTÓ-eredmények
Kézilabda 23:14 Férfi kézilabda-vb - A magyar válogatott vereséggel kezdte a középdöntőt
Kézilabda 22:00 GYORSHÍR - Férfi kézilabda-vb - Dánia-Magyarország 25-22
Egyéb 20:49 Jégkorong Erste Liga - Háromgólos hátrányról fordított a Vasas
Kosárlabda 20:45 Női kosárlabda NB I - Magabiztos soproni siker
Labdarúgás 20:34 TOTÓ-eredmények
Röplabda 20:19 Női röplabda Extraliga - Sima nyíregyházi győzelem
Kosárlabda 20:17 Férfi kosárlabda NB I - Otthon győzött a Szolnok, Pakson a Szedeák
Kézilabda 19:50 Férfi kézilabda-vb - A franciák nyerték a spanyolok elleni rangadót
Labdarúgás 18:10 TOTÓ-eredmények
Kosárlabda 17:35 Női kosárlabda NB I - Egy negyed is elég volt a magabiztos szekszárdi sikerhez
Labdarúgás 17:27 TOTÓ-eredmények
Kézilabda 17:18 Férfi kézilabda-vb - Szaúd-Arábia először nyert
Labdarúgás 17:03 TOTÓ-eredmények
Egyéb 15:52 Sérülése után győzelemmel tért vissza Márton Anita
Labdarúgás 15:36 Premier League - Jota a 93. percben szerezte a Wolves győztes találatát
Egyéb 14:48 GYORSHÍR - Asztalitenisz World Tour - Ezüstérmes a Szudi, Pergel vegyes páros
Kézilabda 11:00 Férfi kézilabda-vb - Sterbik Árpádot becserélte a spanyol válogatott
Egyéb 08:20 Australian Open - Babos és Fucsovics a vegyes páros második fordulójában
Egyéb 02:47 Australian Open - Babosék címvédőként a harmadik fordulóban
Labdarúgás 22:04 MLSZ-szóvivő: a mérkőzések többségén nem lesz kötelező névre szóló jegyértékesítés
Egyéb 21:48 Szlovák jégkorongliga - A MAC hazai pályán kikapott a Besztercebányától
Egyéb 21:31 Osztrák jégkorongliga - Győzött a Fehérvár Klagenfurtban
Röplabda 21:15 Női röplabda Extraliga - Simán nyert Jászberényben a címvédő
Kézilabda 20:48 Férfi kézilabda-vb - Kihasználja utolsó cserelehetőségét a magyar válogatott
Egyéb 20:41 Jégkorong Erste Liga - A Ferencváros zárja élen az alapszakaszt
Kézilabda 20:00 Női kézilabda NB I - Sima győri győzelem
Egyéb 19:59 Szlovák jégkorongliga - Kikapott Kassán a DVTK