TV műsor

Férfi röplabda Európa-liga - Vereséggel zárt, csoportharmadik lett a magyar válogatott

A magyar férfi röplabda-válogatott szombaton 3-0-ra kikapott az osztrák csapattól Budapesten, a Ludovika Arénában az Európa-liga ezüst divíziójának hatodik, utolsó fordulójában.
2019.06.15 | 21:39 | Sport | Röplabda

Női röplabda Európa-liga - Győzött, de nem jutott négyes döntőbe a magyar csapat

A magyar női röplabda-válogatott szombaton 3-1-re legyőzte az osztrák csapatot Budapesten, a Ludovika Arénában, az Európa-liga arany divíziójának hatodik, utolsó fordulójában, de nem lesz ott a sorozat horvátországi négyes döntőjében.
2019.06.15 | 20:57 | Sport | Röplabda

Férfi röplabda Európa-liga - Vereséggel zárt a magyar válogatott

2019.06.15 | 19:35 | Sport | Röplabda

Sport | Röplabda Hírfolyam

12:41 Női röplabda Eb - Jól haladnak az előkészületek
22:44 Női röplabda Extraliga - Hatalmas csata után nyíregyházi előny az elődöntőben
22:29 Férfi röplabda Extraliga - A Kecskemét is elődöntős
20:51 Férfi röplabda Extraliga - Elődöntős a Kaposvár
20:47 Női röplabda Extraliga - Egyenlített a címvédő, egy meccsre a finálétól a Vasas
10:22 Női röplabda Bajnokok Ligája - Búcsúzott Sándor Renáta Stuttgartja
10:06 Női röplabda Extraliga - Fővárosi és vidéki rangadó az elődöntőben - ELŐZETES
14:52 Röplabda Európa-liga - Nyíregyházán, Kaposváron és Budapesten lesznek a mérkőzések
20:56 Női röplabda Extraliga - Jászberényben nyert a Nyíregyháza
18:53 Férfi röplabda Extraliga - Harmadszor is legyőzte a Kecskemét a Pénzügyőrt
17:42 Női röplabda Extraliga - Térdszalag-szakadást szenvedett a válogatott Szedmák Réka
22:08 Női röplabda Extraliga - A Vasas megnyerte az alapszakaszt
20:17 Férfi röplabda Extraliga - Győzelmével a tabella élére ugrott a Kazincbarcika
19:11 Női röplabda Közép-európai Liga - A címvédő Békéscsaba nem vesz részt a négyes döntőn
22:02 Férfi röplabda CEV Kupa - Gergye Roland döntőt játszhat a Galatasarayjal
21:59 Női röplabda CEV Kupa - Kettős vereséggel búcsúzott a Békéscsaba
12:20 Női röplabda Közép-európai Liga - Kérdéses a csapatok részvétele a négyes döntőben
20:54 Férfi röplabda Extraliga - Simán nyert a Kazincbarcika
20:33 Női röplabda Extraliga - A Vasas legyőzte a címvédő Békéscsabát
19:59 Férfi röplabda Extraliga - Sima kaposvári győzelem
13:59 Női röplabda Bajnokok Ligája - Sándor Renáta Stuttgartja a Novarával negyeddöntőzik
21:50 Férfi röplabda Extraliga - Először kapott ki a Pénzügyőr