TV műsor

Férfi kosárlabda Eb-selejtező - Győzelem a címvédő szlovénok ellen a nyitányon

A magyar férfi kosárlabda-válogatott bravúros győzelmet aratott a címvédő szlovénok felett Szombathelyen a 2021-es Európa-bajnoki selejtezősorozat csütörtöki nyitányán.
2020.02.20 | 20:05 | Sport | Kosárlabda

GYORSHÍR - Férfi kosárlabda Eb-selejtező - Magyarország-Szlovénia 77-75

A magyar férfi kosárlabda-válogatott 77-75-re legyőzte a címvédő Szlovénia csapatát az Európa-bajnoki selejtező F csoportjának első fordulójában, csütörtökön Szombathelyen.
2020.02.20 | 20:02 | Sport | Euro2016

Asztalitenisz World Tour - Póta Georgina is a helyszínen szurkolt a magyaroknak

A pályafutását várandóssága miatt szüneteltető Póta Georgina is a helyszínen szurkolt csütörtökön a magyar játékosoknak a BOK Csarnokban zajló asztalitenisz World Tour-versenyen.
2020.02.20 | 19:28 | Sport | Egyéb

Sport Hírfolyam

Egyéb 22:26 Riói tenisztorna - Balázs Attila nyolcaddöntős
Labdarúgás 22:16 MLSZ - Ötmillió forintos büntetést kapott a Ferencváros
Egyéb 21:36 Osztrák jégkorongliga - Kikapott Dornbirnban a Fehérvár
Röplabda 21:03 Női röplabda Bajnokok Ligája - Hatodszor is kikapott a Vasas
Röplabda 21:01 Női röplabda Challenge Kupa - Hazai pályán került hátrányba a Békéscsaba
Egyéb 20:36 Szlovák jégkorongliga - Hosszabbításban nyertek otthon a Jegesmedvék
Labdarúgás 16:00 Szon Hung Mint műteni kell, több hét kihagyás vár rá
Úszás 14:10 Senánszky Petra 50 és 100 méteren is indul az egri uszonyosúszó vk-n
Labdarúgás 13:06 Szon Hung Mint műteni kell, több hét kihagyás vár rá
Röplabda 12:31 Női röplabda Extraliga - Menesztették Nyíregyházáról Hollósy László vezetőedzőt
Labdarúgás 10:55 Magyar Kupa - Szerda estére kialakul a negyeddöntős mezőny - ELŐZETES
Labdarúgás 08:23 Bajnokok Ligája - A szerdai program
Egyéb 07:50 Élő tv-sportközvetítések - Kedd, szerda
Egyéb 22:58 Marseille-i tenisztorna - Fucsovics kikapott az első fordulóban
Egyéb 20:32 Jégkorong Erste Liga - Kikapott, de megnyerte a középszakaszt a Ferencváros
Labdarúgás 18:43 Visszakerült a győri DAC pálya működtetése a DAC Utánpótlás FC-hez
Kézilabda 17:32 Női kézilabda NB I - Négy mérkőzést elhalasztottak a válogatott felkészülése miatt
Küzdősportok 11:17 Három magyar birkózó három érmet nyert a kubai kötöttfogású versenyen
Kosárlabda 11:08 Férfi kosárlabda Eb-selejtező - Ivkovics: mindkét februári meccsen nyerni akarunk
Egyéb 11:04 Több mint száz nemzetközi esemény az idei hazai sportnaptárban
Egyéb 09:49 Női tenisz-világranglista - Babos a 100. helyen
Egyéb 09:33 Férfi tenisz-világranglista - Fucsovics hét helyet rontott, változatlan élmezőny
Labdarúgás 08:37 Bajnokok Ligája - A keddi program
Labdarúgás 08:20 Hivatalos totónyeremények
Egyéb 08:00 Élő tv-sportközvetítések - Hétfő, kedd
Labdarúgás 22:50 TOTÓ-eredmények
Egyéb 21:48 Riói tenisztorna - Balázs Attila nem jutott főtáblára