TV műsor

El-selejtező - Győzött a Honvéd román ellenfele

A Budapest Honvéd ellenfele, a román Universitatea Craiova a Dinamo Bucuresti vendégeként aratott 2-0-s győzelemmel készült az Európa-liga selejtezős párharc jövő csütörtöki első felvonására.
2019.07.21 | 22:43 | Sport | Labdarúgás

TOTÓ-eredmények

A TOTÓ 29. heti, második fordulós szelvényén szereplő mérkőzések eredményei:
2019.07.21 | 22:42 | Sport | Labdarúgás

Umagi tenisztorna - Balázs Attila kikapott a fináléban

Balázs Attila két szoros játszmában kikapott a negyedik helyen kiemelt szerb Dusan Lajovictól az 524 ezer euró (168 millió forint) összdíjazású umagi salakpályás férfi tenisztorna vasárnapi döntőjében.
2019.07.21 | 22:17 | Sport | Egyéb

Sport Hírfolyam

Labdarúgás 17:59 El-selejtező - Győrben játssza hazai mérkőzését a Budapest Honvéd
Egyéb 17:29 Vívó-vb - Siklósi elődöntős, ezzel már érmes
Egyéb 17:02 Vívó-vb - Kreiss a nyolcaddöntőben esett ki
Kézilabda 17:22 Férfi kézilabda SEHA Liga - A Tatabánya is indul
Egyéb 16:14 Vívó-vb - Siklósinak sikerült, Rédlinek nem
Egyéb 15:07 Vívó-vb - Kreiss nyolcaddöntős női tőrben
Vízilabda 14:53 Vizes vb - Ausztrália vagy Montenegró lesz a magyar férfi vízilabdázók ellenfele
Kosárlabda 14:10 Az olasz élvonalban kosarazik tovább Vojvoda Dávid
Egyéb 13:31 Vívó-vb - Ráadástussal, olimpiai bajnokot verve 16 között Siklósi és Rédli
Úszás 12:44 Vizes vb - Sós Csaba a számokban hisz
Egyéb 12:19 Vívó-vb - Három magyar női tőröző a második fordulóban
Vízilabda 12:15 Vizes vb - Montenegró lehet a magyar férfi vízilabdázók negyeddöntős ellenfele
Egyéb 10:49 Vívó-vb - Egy magyar búcsúzó a 64 között férfi párbajtőrben
Olimpia 10:47 Tokió 2020 - Bacsa Péter lesz a birkózóverseny technikai igazgatója
Labdarúgás 08:19 Hivatalos totónyeremények
Labdarúgás 12:49 El-selejtező - Máltai csapat búcsúztatta Gyurcsó Ádám együttesét
Egyéb 08:00 Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap
Úszás 06:50 Vizes vb - Nincs magyar érem 25 kilométeren
Vízilabda 03:59 Vizes vb - Sima győzelemmel zárta a csoportkört a férfi vízilabda-válogatott
Úszás 03:17 Vizes vb - Rasovszky Kristóf feladta a 25 kilométeres versenyt
Egyéb 01:02 Kékszalag - A Racing Django futott be elsőként az 51. Kékszalag Nagydíjon
Labdarúgás 23:28 TOTÓ-eredmények
Labdarúgás 22:03 El-selejtező - Megőrizte előnyét és továbbjutott a Fehérvár
Labdarúgás 21:59 El-selejtező - Albániai döntetlennel jutott tovább a Debrecen
Labdarúgás 21:59 TOTÓ-eredmények
Labdarúgás 21:56 GYORSHÍR - El-selejtező - Hazai döntetlennel lépett tovább a Fehérvár FC
Labdarúgás 21:53 GYORSHÍR - El-selejtező - Albániai döntetlennel jutott tovább a Debrecen
Egyéb 21:26 Vívó-vb - Ezüstérmes Szatmári András
Labdarúgás 21:05 TOTÓ-eredmények
Labdarúgás 21:04 El-selejtező - Idegenbeli döntetlennel továbbjutott a Honvéd
Labdarúgás 20:55 GYORSHÍR - El-selejtező - Idegenbeli döntetlennel jutott tovább a Honvéd
Egyéb 20:53 Vívó-vb - Szatmári András ezüstérmes
Egyéb 20:44 GYORSHÍR - Vívó-vb - Ezüstérmes a kardozó Szatmári András
Egyéb 20:34 Vívó-vb - Brazil győztes női párbajtőrben