TV műsor

Férfi kosárlabda BL - Hatpontos hosszabbításos vereséggel továbbjutott a Falco

A Falco KC Szombathely 161-158-as összesítéssel továbbjutott a férfi kosárlabda Bajnokok Ligája selejtező első fordulójából, miután a pénteki visszavágón hosszabbítást követően 96-90-re kikapott a román CSM CSU Oradea vendégeként.
2019.09.20 | 20:34 | Sport | Kosárlabda

Az előző idény eredményeit ismételné meg a Soproni KC férfi kosárlabdacsapat

Legalább a tavalyi évhez hasonló eredményt szeretne elérni az idei férfi kosárlabda NB I-ben a Soproni Kosárlabda Club.
2019.09.19 | 11:55 | Sport | Kosárlabda

Férfi kosárlabda BL - Kilenc ponttal győzött a Falco az első meccsen

A Falco KC Szombathely házigazdaként 71-62-re legyőzte a román CSM CSU Oradea csapatát a férfi kosárlabda Bajnokok Ligája selejtezőjében, az első forduló keddi, első mérkőzésén.
2019.09.17 | 19:46 | Sport | Kosárlabda

Sport | Kosárlabda Hírfolyam

20:34 Férfi kosárlabda BL - Hatpontos hosszabbításos vereséggel továbbjutott a Falco
11:55 Az előző idény eredményeit ismételné meg a Soproni KC férfi kosárlabdacsapat
18:58 3x3-as kosárlabda Eb - Vereséggel kezdtek a férfiak
22:33 3x3-as kosárlabda Eb - Győzelem a címvédő ellen, csoportelső a női válogatott
20:04 3x3-as kosárlabda Eb - Első győzelmével negyeddöntős a női válogatott
12:47 3x3-as kosárlabda Eb - A világ két legjobb játékosa is pályára lép Debrecenben
07:00 Férfi kosárlabda-vb - Mamutmezőnnyel rajtol el a 18. seregszemle - ELŐZETES
21:50 Kikapott a magyar férfi kosárlabda-válogatott Hamburgban
22:26 A magyar férfi kosárlabda-válogatott Irántól is kikapott felkészülési mérkőzésen
22:12 A magyar férfi kosárlabda-válogatott kikapott felkészülési mérkőzésen a görögöktől
18:30 Bokaműtét miatt novemberig nem kosárlabdázhat a magyar női válogatott csapatkapitánya
13:25 NBA - Atlantában dönt rekordot és búcsúzik Vince Carter
19:44 NBA - Százmilliós szerződést kapott a Golden State Warriors alapembere
17:48 Tizenöt ország 27 csapata Szolnokon a FIBA 3x3-as tornáján
12:30 Nyári összetartáson a férfi kosárlabda-válogatott, Hanga Ádám is a keretben
14:00 Kosárlabda NB I - A férfiak és a nők is szeptember végén kezdenek
12:42 Női kosárlabda Európa Kupa - A Szekszárd két német, a Győr két spanyol csapattal egy csoportban
12:15 Női kosárlabda Euroliga - A Dinamo Kurszkkal került egy csoportba a Sopron