TV műsor

Férfi vízilabda BL - Hibátlan teljesítménnyel jutott tovább az OSC

Az OSC harmadik mérkőzését is megnyerte a férfi vízilabda Bajnokok Ligája-selejtező budapesti négyes tornáján.
2019.09.15 | 13:46 | Sport | Vízilabda

Férfi vízilabda Eurokupa - Az Eger és a Miskolc is veretlenül jutott tovább

Az Eger és a Miskolc is megnyerte harmadik mérkőzését is vasárnap a férfi vízilabda Eurokupa első selejtezőkörében: előbbi a négycsapatos torna házigazdájaként a szerb Radnicki felett diadalmaskodott, míg a Máltán szereplő borsodiak a hazai együttes ellen győztek.
2019.09.15 | 13:07 | Sport | Vízilabda

Férfi vízilabda BL - Második sikerével már továbbjutó az OSC

Második sikerének köszönhetően már biztos továbbjutó az OSC, amely szombaton az orosz Szintez Kazanyt győzte le a férfi vízilabda Bajnokok Ligája-selejtező második körének budapesti négyes tornáján.
2019.09.14 | 21:11 | Sport | Vízilabda

Sport | Vízilabda Hírfolyam

16:32 Női vízilabda világliga szuperdöntő - Elsőként Oroszország jutott az elődöntőbe
21:42 Férfi vízilabda Bajnokok Ligája - Elődöntős az Olympiakosz
21:23 Női vízilabda világliga szuperdöntő - Olasz siker
20:43 Férfi vízilabda Bajnokok Ligája - Négy között a Pro Recco
20:09 Női vízilabda világliga szuperdöntő - Először nyertek, ezzel csoportharmadikak a magyarok
18:50 Férfi vízilabda Bajnokok Ligája - A Barceloneta lesz a Ferencváros ellenfele az elődöntőben
17:57 Női vízilabda világliga szuperdöntő - Holland siker
17:33 Férfi vízilabda Bajnokok Ligája - A Jug Dubrovnik legyőzésével elődöntős a Ferencváros
16:08 Női vízilabda világliga szuperdöntő - Csoportelsők az amerikaiak
21:56 Női vízilabda világliga szuperdöntő - Simán kikaptak az oroszoktól a magyarok
19:39 Női vízilabda világliga szuperdöntő - Az olaszok legyőzték az Európa-bajnok hollandokat
18:11 Női vízilabda világliga szuperdöntő - Fölényes amerikai siker
17:38 Férfi vízilabda Bajnokok Ligája - Varga Zsolt: a szezon legkeményebb meccsei jönnek
16:13 Női vízilabda világliga Szuperdöntő - Ausztrál siker
21:24 Női vízilabda világliga Szuperdöntő - Olasz győzelem
20:46 Női vízilabda világliga szuperdöntő - Nem tudták meglepni a magyarok az amerikaiakat a nyitányon
17:35 Női vízilabda világliga szuperdöntő - Magabiztos holland siker
17:29 Női vízilabda világliga szuperdöntő - Magabiztos holland siker
15:57 Női vízilabda világliga szuperdöntő - Gólgazdag nyitómérkőzésen orosz győzelem
11:43 Stratégiai együttműködés a vízilabda-szövetség és a Semmelweis Egyetem között
12:48 Férfi vízilabda világliga - Megkezdte a felkészülést a magyar csapat
09:13 Női vízilabda világliga Szuperdöntő - Hazai medencében harcol az olimpiai kvótáért a magyar csapat - ELŐZETES
12:57 Női vízilabda világliga Szuperdöntő - Bíró Attila szerint a torna második felére jöhet ki az elvégzett munka
18:09 Visszavonult a 2017-es budapesti vizes-vb legjobb férfi vízilabdázója
16:52 Férfi vízilabda ob I - Sike József távozik Miskolcról
15:13 Tizenhét autó segíti a női vízilabda-válogatott felkészülését
19:13 Märcz Tamás: a világbajnokság prioritást élvez a világligával szemben
21:28 Märcz Tamás kihirdette a vízilabda-válogatott nyári keretét
20:28 Férfi vízilabda ob I - Megvédte címét a Ferencváros
20:22 GYORSHÍR - Férfi vízilabda ob I - Megvédte címét a Ferencváros
19:03 Férfi vízilabda ob I - A Tatabánya a tizenegyedik