TV műsor

Férfi vízilabda BL - Hibátlan teljesítménnyel jutott tovább az OSC

Az OSC harmadik mérkőzését is megnyerte a férfi vízilabda Bajnokok Ligája-selejtező budapesti négyes tornáján.
2019.09.15 | 13:46 | Sport | Vízilabda

Férfi vízilabda Eurokupa - Az Eger és a Miskolc is veretlenül jutott tovább

Az Eger és a Miskolc is megnyerte harmadik mérkőzését is vasárnap a férfi vízilabda Eurokupa első selejtezőkörében: előbbi a négycsapatos torna házigazdájaként a szerb Radnicki felett diadalmaskodott, míg a Máltán szereplő borsodiak a hazai együttes ellen győztek.
2019.09.15 | 13:07 | Sport | Vízilabda

Férfi vízilabda BL - Második sikerével már továbbjutó az OSC

Második sikerének köszönhetően már biztos továbbjutó az OSC, amely szombaton az orosz Szintez Kazanyt győzte le a férfi vízilabda Bajnokok Ligája-selejtező második körének budapesti négyes tornáján.
2019.09.14 | 21:11 | Sport | Vízilabda

Sport | Vízilabda Hírfolyam

17:48 Női vízilabda Diapolo Kupa - Döntetlent játszott az Universiade-válogatott
20:35 Női vízilabda Diapolo Kupa - A magyar válogatott legyőzte az Universiade-csapatot
15:59 Pásztor is csatlakozott, teljes a vb-re készülő férfi vízilabda-válogatott kerete
15:47 Női vízilabda Diapolo Kupa - Komoly erőfelmérő a világbajnokság előtt
21:50 Tizenhat játékossal folytatja vb-felkészülését a férfi vízilabda-válogatott
18:24 Férfi vízilabda világliga szuperdöntő - A szerbeké az arany és az olimpiai kvóta
18:06 Férfi vízilabda világliga szuperdöntő - Gór-Nagy Miklós visszavonult
13:40 Férfi vízilabda világliga szuperdöntő - A kapitány szerint a negyedik-ötödik hely volt a realitás
13:07 Férfi vízilabda világliga szuperdöntő - Japán legyőzésével a magyaroké az ötödik hely
11:31 Férfi vízilabda világliga szuperdöntő - Első győzelmével Kazahsztán a hetedik
18:06 Férfi vízilabda világliga szuperdöntő - Szerb-horvát finálé lesz
16:15 Férfi vízilabda világliga szuperdöntő - Simán jutottak döntőbe a szerbek
13:12 Férfi vízilabda világliga szuperdöntő - Magyar-japán összecsapás az ötödik helyért
11:52 Férfi vízilabda világliga szuperdöntő - Visszavágott Kanadának, az 5. helyért játszhat a magyar válogatott
22:24 Férfi vízilabda világliga szuperdöntő - Kanada lesz a magyarok ellenfele
20:58 Férfi vízilabda világliga szuperdöntő - Kardost három mérkőzésre eltiltották
20:38 Férfi vízilabda világliga szuperdöntő - Elődöntős Spanyolország
18:03 Férfi vízilabda világliga szuperdöntő - Négy között a horvátok
17:45 Női vízilabdatorna a Diapolo Kupáért a Margitszigeten
17:05 Férfi vízilabda világliga szuperdöntő - Märcz Tamás elégedett a csapattal
16:30 Férfi vízilabda világliga szuperdöntő - Ötméteresekkel kikapott a negyeddöntőben a magyar válogatott
22:36 Férfi vízilabda világliga szuperdöntő - Könnyed szerb siker
21:06 Férfi vízilabda világliga szuperdöntő - Magabiztos spanyolok
18:21 Férfi vízilabda világliga szuperdöntő - Legyőzte a japánokat, csoportmásodik a magyar válogatott
16:21 Férfi vízilabda világliga szuperdöntő - Horvát győzelem, az ausztrálok várhatnak a magyarokra
15:16 Férfi vízilabda világliga szuperdöntő - Módosították a hétvégi programot
22:29 Férfi vízilabda világliga szuperdöntő - A szerbek nyerték a rangadót
20:43 Férfi vízilabda világliga szuperdöntő - Sima ausztrál siker
19:55 Férfi vízilabda világliga szuperdöntő - Märcz Tamás szerint morális győzelmet aratott a csapat
19:10 Férfi vízilabda világliga szuperdöntő - Viharos meccsen óriási magyar győzelem
18:07 Férfi vízilabda világliga szuperdöntő - Óriási vihar miatt félbeszakadt a magyar-spanyol mérkőzés
16:11 Férfi vízilabda világliga szuperdöntő - Japán kiütötte Kanadát