TV műsor

Férfi vízilabda Bajnokok Ligája - Az OSC könnyedén nyerte második mérkőzését

A magyar bajnoki ezüstérmes OSC második mérkőzését is megnyerte a vízilabda Bajnokok Ligája csoportkörében: az újbudai együttes szombaton a vendég német Waspo Hannover fölött diadalmaskodott 19-10-re.
2019.10.19 | 21:44 | Sport | Vízilabda

Férfi vízilabda ob I - Sima egri siker a Honvéd ellen

A vártnál is simább mecccsen, hét góllal nyert az Eger hazai medencében a Honvéd ellen a férfi vízilabda ob I szombati meccsén, amelyet a 6. fordulóból hoztak előre.
2019.10.19 | 20:11 | Sport | Vízilabda

Férfi vízilabda Bajnokok Ligája - Az FTC második győzelme

A címvédő Ferencváros hat góllal verte a CN Marseille-t szombaton a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 2. fordulójában.
2019.10.19 | 16:25 | Sport | Vízilabda

Sport | Vízilabda Hírfolyam

21:34 Női vízilabda világliga szuperdöntő - Kikapott a negyeddöntőben a magyar válogatott
21:27 Női vízilabda világliga szuperdöntő - Elődöntőben az amerikaiak, Kína lesz a magyarok ellenfele
20:36 Férfi vízilabda Bajnokok Ligája - Az Olympiakosz legyőzte a Pro Reccót az elődöntőben
18:23 Női vízilabda világliga szuperdöntő - Olaszország is elődöntős
18:08 Férfi vízilabda Bajnokok Ligája - A Jug és a Brescia játszhat az 5. helyért
16:32 Női vízilabda világliga szuperdöntő - Elsőként Oroszország jutott az elődöntőbe
21:42 Férfi vízilabda Bajnokok Ligája - Elődöntős az Olympiakosz
21:23 Női vízilabda világliga szuperdöntő - Olasz siker
20:43 Férfi vízilabda Bajnokok Ligája - Négy között a Pro Recco
20:09 Női vízilabda világliga szuperdöntő - Először nyertek, ezzel csoportharmadikak a magyarok
18:50 Férfi vízilabda Bajnokok Ligája - A Barceloneta lesz a Ferencváros ellenfele az elődöntőben
17:57 Női vízilabda világliga szuperdöntő - Holland siker
17:33 Férfi vízilabda Bajnokok Ligája - A Jug Dubrovnik legyőzésével elődöntős a Ferencváros
16:08 Női vízilabda világliga szuperdöntő - Csoportelsők az amerikaiak
21:56 Női vízilabda világliga szuperdöntő - Simán kikaptak az oroszoktól a magyarok
19:39 Női vízilabda világliga szuperdöntő - Az olaszok legyőzték az Európa-bajnok hollandokat
18:11 Női vízilabda világliga szuperdöntő - Fölényes amerikai siker
17:38 Férfi vízilabda Bajnokok Ligája - Varga Zsolt: a szezon legkeményebb meccsei jönnek
16:13 Női vízilabda világliga Szuperdöntő - Ausztrál siker
21:24 Női vízilabda világliga Szuperdöntő - Olasz győzelem
20:46 Női vízilabda világliga szuperdöntő - Nem tudták meglepni a magyarok az amerikaiakat a nyitányon
17:35 Női vízilabda világliga szuperdöntő - Magabiztos holland siker
17:29 Női vízilabda világliga szuperdöntő - Magabiztos holland siker
15:57 Női vízilabda világliga szuperdöntő - Gólgazdag nyitómérkőzésen orosz győzelem
11:43 Stratégiai együttműködés a vízilabda-szövetség és a Semmelweis Egyetem között
12:48 Férfi vízilabda világliga - Megkezdte a felkészülést a magyar csapat
09:13 Női vízilabda világliga Szuperdöntő - Hazai medencében harcol az olimpiai kvótáért a magyar csapat - ELŐZETES
12:57 Női vízilabda világliga Szuperdöntő - Bíró Attila szerint a torna második felére jöhet ki az elvégzett munka
18:09 Visszavonult a 2017-es budapesti vizes-vb legjobb férfi vízilabdázója
16:52 Férfi vízilabda ob I - Sike József távozik Miskolcról
15:13 Tizenhét autó segíti a női vízilabda-válogatott felkészülését