Klasszis sportolók is előadnak a hagyományos utánpótlás-konferencián

Világklasszis sportolók és a sporttudomány legjobbjai is előadnak november 28-án az utanpotlassport.hu hagyományos, Egy nap az utánpótlásért című konferenciáján.
2019.11.14 | 13:37 | Sport | Egyéb

Rövidpályás gyorskorcsolya Eb - Telt házra számítanak januárban Debrecenben

A szervezők telt házra számítanak a január 24. és 26. között sorra kerülő debreceni rövidpályás gyorskorcsolya Európa-bajnokságon.
2019.11.14 | 13:19 | Sport | Egyéb

Jégkorong Kontinentális Kupa - Dániában harcol a négyes döntőért a Ferencváros - ELŐZETES

A Ferencváros a négyes döntőbe jutásért lép jégre péntektől vasárnapig a jégkorong Kontinentális Kupa harmadik körében a dániai Vojensben.

10:52 WTA-vb - Babos ismét megvédte címét párosban
21:08 Magyar nyílt tollaslabda-bajnokság - Yigit sorozatban harmadszor nyerte a női egyest
19:58 Jégkorong Erste Liga - Vezetett, de kikapott Csíkszeredán a DAB
17:30 WTA-vb - Babosék a címvédés küszöbén
16:40 Műszaki hiba miatt zárt kapuk mögött játssza hazai mérkőzéseit az FTC jégkorongcsapata
16:27 Sakk csapat Eb - A férfiak kikaptak, a nők remiztek a zárófordulóban
11:59 WTA-vb - Babosék a címvédés küszöbén
23:36 Asztalitenisz Európa Kupa - Kikapott az első mérkőzésen a Pécs
20:52 Jégkorong Erste Liga - Sima és meglepő vereséget szenvedett Székesfehérváron az FTC
20:17 Jégkorong Erste Liga - A jó záróharmad elég volt a Brassó sikeréhez
20:13 Szlovák jégkorongliga - Kilencgólos meccset vesztett hosszabbításban a MAC
18:19 Sakk csapat Eb - Magyar vereségek
17:11 Magyar nyílt tollaslabda-bajnokság - Három magyar a nyolcaddöntőben női egyesben
10:30 Öt újonc a jégkorong-válogatott keretében
07:50 Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek
20:53 Jégkorong Magyar Kupa - Kettős győzelemmel lépett tovább a Fehérvári Titánok
19:16 Szlovák jégkorongliga - Liptószentmiklósi gálával folytatódott a DVTK jó szériája
18:04 Sakk csapat Eb - A férfiak döntetlent játszottak, a nők kikaptak
15:50 Erste Liga - Edzőt váltott a Hokiklub Budapest
15:29 MOB - Halottak napi megemlékezés a Farkasréti temetőben
12:03 Motorsport Games - Hat magyar öt kategóriában az első autósport olimpián - ELŐZETES
07:50 Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök
20:13 Jégkorong Visegrád Kupa - Búcsúzott a Ferencváros
18:43 Bemutatták a négyszeres olimpiai bajnok Fuchs Jenőről készült dokumentumfilmet